1 - 15 maart 2015 mama's - deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door mejosje, 31 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.329
    11
    38
    hier
    Papillo dat is heel bijzonder!
     
  2. KleineRoe

    KleineRoe Actief lid

    20 dec 2012
    390
    0
    0
    Fotografie, films kijken, kroelen met m'n katjes.
    Regio bergen op zoom
    Papillo, wat mooi en bijzonder! Speciaal hoor!
     
  3. shaantje

    shaantje Fanatiek lid

    8 feb 2007
    1.332
    0
    0
    Papilio wat fijn seg! Kunnen ze lekker samen opgroeien :D.
     
  4. joma

    joma VIP lid

    24 jan 2007
    28.689
    0
    0
    Veldhausen-Germany
    Goedemorgen!!

    @littledreamer leuk de bloemen!! en lekker vanmiddag shoppen! shopse

    @Mevosje jak ijsje snachts....hihi


    @Yinxy maandag weer kijken naar je Calimero leuk!!


    @Indy heerlijk toch als je minder misselijk ben ...er is een tijd van komen en gaan die is bij iedereen anders hoor

    @Pappilo wat leuk wordt druk in familie!!

    @KleinRoe leuk he dat weet ik ook nog bij mijn dochter zo onwerkelijk dat je dan ook eindelijk zo kinderwagen vast heb en daar loop jij straks ook vol trots mee en je wondertje erin.

    Hier willen we dus straks even naar het buitenzwembad denk paar uurtjes einde van de dag wordt weer bewolkter
     
  5. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Nou voel me beroerd en onderin buikpijn en borsten niet meer gevoelig. Geen goed teken pfff


    Papillo woow wat bijzonder leuk hoor
     
  6. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    25 aug 2013
    1.916
    0
    0
    Wat onzeker allemaal he sjudith!!

    Gaaf papillo!!! Mijn zusje is over twee weken uitgerekend. Als minn mk goed was blijven gaan was ik over een week uitgerekend geweest... Dat van haar was alleen wel een ongelukje/verrassing.

    En nu ben ik dus maart uitgerekend en mijn sz januari...
     
  7. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    22 dec 2012
    1.461
    2
    38
    Noord Brabant
    Papillo dat is heel bijzonder zeg! Leuk dat ze dan samen kunnenopgroeien. Ik zie kerst al voor me met 3 van die hummeltjes :) heerlijk.

    Joma, veel plezier met zwemmen!
     
  8. KleineRoe

    KleineRoe Actief lid

    20 dec 2012
    390
    0
    0
    Fotografie, films kijken, kroelen met m'n katjes.
    Regio bergen op zoom
    Oh sjudith... Mijn duimen kunnen niet harder draaien voor je... Ik hoop zo dat t toch goed blijft gaan... De vlinder lijst is al veel te lang, jij mag daar echt niet nog bij komen... Er mag niemand meer bij...
    Word heel verdrietig van alle vlindertjes, ik hoop echt dat ik dat nooit mee hoef te maken, en wens dit ook niemand toe.
    Lieve sjudith, hou je sterk!:(
     
  9. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.329
    11
    38
    hier
    Sjudith mijn duimen draaien ook keihard voor je!
     
  10. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Bedankt voor alle lieve woorden
     
  11. Ravi80

    Ravi80 Actief lid

    31 jan 2014
    304
    0
    0
    Flevoland
    Sjudith, ik duim zo ongelooflijk hard voor je! Het mag niet fout gaan! Hele dikke knuffel.

    Papillo, wow dat is echt heel bijzonder! Wel heel erg leuk.

    Joma, veel plezier in het zwembad! We hebben er hier eentje in de tuin staan, dus misschien plons ik er straks ook in.

    Littledreamer, veel shopplezier, ik hoop dat je je goed blijft voelen!

    Mejosje, je kan er maar zin in hebben toch? :D

    Kleineroe, wij gaan vandaag ook even naar een babywinkel, gewoon even kijken. Het lijkt me zo heerlijk om daar weer eens rond te snuffelen!

    Yinxy, ik vind Calimero zo'n leuke naam voor jullie frummel!

    Vannacht om 03.00 uur wakker geworden van een ellendige rotmug. Ik heb de hele kamer afgezocht, maar kon hem niet vinden. Kan ook komen doordat ik mijn lenzen niet in had. Vanochtend werd ik dus wakker, onder de bulten. Maarrrrr, ik zag het kreng zitten op de kastdeur. Toen was hij dus van mij. Er zit nu een grote bloedspat op mijn kastdeur, maar die mug is dood! MOEWHAHAHAHAAAA!!
    Maar verder ben ik niet moordlustig hoor! :D
    Straks dus even naar een babywinkel en verder doen we het lekker rustig aan. Veel te warm om je druk te maken.
     
  12. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.152
    23.235
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Shop ze kleineroe! Wij hebben vorige week bij babydump het kamertje en nog wat andere dingen al besteld. Mocht het nog misgaan, kun je het altijd afbestellen kosteloos. Zelfs als je het al in huis hebt. Dan komen ze het ophalen en kring je je geld terug. Wij zagen zo'n leuke in de aanbieding en op = op, we wilden niet het risico lopen dat het er over een maand niet meer is. Goeie service daar tot nu toe!
    Ik hang even voor de tv. Mn vriend werkt 's nachts, ligt nog in bed. Van een gamende man heb ik geen last, wij zien elkaar doordeweeks amper, hij slaapt al als ik van mn werk kom.
     
  13. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    22 dec 2012
    1.461
    2
    38
    Noord Brabant
    Ravi, muggen! Ow verschrikkelijk! K heb er een kleine week geen last van gehad. Maar wat een irritante beesten snachts! Je moet er al zo vaak uit om naar de wc te gaan, komen die je ook nog irriteren!

    Btw ik had niet de arts die onze kleine Calimero noemde. Dat was bij iemand anders. Ben alleen ff de naam kwijt. Sorry! Maar vind t zo grappig klinken :)

    Sjudith, m'n duimen draaien. De vlinderlijst is al lang genoeg. Te lang.
     
  14. Ravi80

    Ravi80 Actief lid

    31 jan 2014
    304
    0
    0
    Flevoland
    Even teruggelezen en dat was Mamamies! Sorry Yinxy!
     
  15. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah Sjudith... ik zou willen dat ik meer kon doen dan duimen. Rustig aan !

    Oh leuk , baby shoppen ! Ik begin ook voorzichtig na te denken over wat we nodig hebben enz. Is niet zoveel ,maar wel leuk :D

    Heb net flink gepoetst dus tijd om te douchen. Vandaag alleen wat wasjes wegwerken en verder ga ik in de rustig aan stand :D
     
  16. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Muggen: wij hebben voor alle bedden in huis een klamboe. Super handig en geen last dus van muggen die je slaap komen verstoren. Mijn blaas verstoort echter wel mijn slaap en dan krijg ik dus zin in iets, zoals ijs :)

    Papilio: super leuk veel kids in dezelfde leeftijd. Hebben we hier ook met een aantal neefjes en nichtjes. Enkel paar maanden verschil en het speelt allemaal heel leuk met elkaar.
     
  17. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    22 dec 2012
    1.461
    2
    38
    Noord Brabant
    Ik vind t niet erg hoor :)

    Bumbaaa, veel plezier met douchen!

    @hier, heel raar. Vanmorgen van water overgeven, maar niet echt misselijk. K ben niet echt lekker, maar misselijk kan ik niet zeggen. K heb de emmer maar naast me staan want t komt er echt gewoon spontaan nu uit. Als ik nu misselijk was snapte ik t wel, maar dit vind ik wel raar.
     
  18. LinsyVH

    LinsyVH Bekend lid

    17 aug 2013
    700
    0
    0
    (B)
    Goeiemorgen!!

    Ik zag deze voorbij komen op FB en moest er heel hard om lachen :D
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      51,4 KB
      Weergaven:
      4
  19. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    22 dec 2012
    1.461
    2
    38
    Noord Brabant
    Hahahahaha LinsyVH. Die is geweldig!
     
  20. LinsyVH

    LinsyVH Bekend lid

    17 aug 2013
    700
    0
    0
    (B)
    Oooo Sjudith, ik duim voor je mee!
     

Deel Deze Pagina