smst /mailt jullie parter tijdens het rijden?

Discussie in 'De lounge' gestart door muis26, 1 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

smst /mailt jullie partner achter het stuur?

  1. Ja, en ik vind het ook ontzettend irritant

  2. Ja, maar het interesseert mij weinig

  3. Nee

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    12 jun 2008
    11.287
    0
    36
    Emmen
    Ja helaas wel, maar dat doet hij maar lekker als wij (de kinderen en ik) er niet bij in zitten.

    Ik heb hem vaak genoeg aangesproken erop en filmpjes laten zien met de gevolgen, meer kan ik niet doen.
     
  2. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Ik kan me ook vreselijk opwinden om dit soort opmerkingen:(
     
  3. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Nee, gelukkig doet mijn man dat niet. Hij geeft sowieso niet veel om appen en heeft ook geen Facebook om te checken. Hij heeft een handsfree-set in de auto en neemt dan dus wel op als ik hem bel.

    Als hij het wel zou doen....dan denk ik niet dat ik voor mezelf in sta. Zó ontzettend woedend zou ik worden. Ik zou niet meer bij hem in de auto stappen en hij zou van mij de kinderen nergens meer mee naar toe mogen worden. Hell...ik zou denk ik bijna in staat zijn om persoonlijk zijn telefoon in de achterbak te leggen als hij in zijn eentje weg zou gaan met de auto...

    Walgelijk is het, mensen die appen etc. in de auto. Ik ben op de snelweg wel eens uit voorzorg een baantje naar links opgeschoven omdat er iemand die een stukje voor me reed op de baan rechts van mij zo ontzettend aan het zwabberen was en constant in de verkeerde baan reed. Was die stomme tr*t met haar telefoon bezig. Idioot!
     
  4. Marlijn82

    Marlijn82 Fanatiek lid

    28 mrt 2012
    1.968
    0
    0
    Overijssel
    Ben benieuwd wat ts dr man nu vind na al deze reacties.

    Poll: nee en ikzelf ook niet. Zo ontzettend not done!
     
  5. Evientje

    Evientje Niet meer actief

    Nope beide niet...
    Hebben de telefoon beide ook op stil staan in de auto, behalve als ik een telefoontje verwacht, dan zit hij op de oortjes.
    Bij Vl is zijn werktelefoon bereikbaar via de carkit, mocht ik hem nodig hebben of andersom en hij zit in de auto dan bel ik daar op of belt hij me daarmee. En als het verkeer het in onze ogen niet toestaat (slecht weer/druk/ etc) dan nemen we ook dan niet op!
    Kan er heel boos om worden, en we weten ze er iedere keer weer tussenuit te halen als we onderweg zijn wie er met een telefoon bezig is!!!
     
  6. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Wéér zo ééntje met zo'n aso mentaliteit! Ik kan dan alleen maar hopen dat JOUW kinderen straks half wees zijn en JIJ weduwe en niet andere onschuldige kinderen en vrouwen. Bah!
     
  7. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Ja ik dus ook, en om dit soort asociaal gedrag nog meer. Dit doen en ook toelaten (mijn vent zou het niet eens hoeven proberen), maakt je gewoon een crimineel. Het laagste van het laagste gespuis......
     
  8. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Ik vind sowieso dat bellen/appen/fb in het hele verkeer niet kan.

    Eergisteren terwijl ik over het zebrapad liep met mijn zoon in de kinderwagen, reed er bijna een meisje die zat te appen op de fiets tegen de kinderwagen aan.
    Nu let ik zelf op gelukkig, maar het had raar af kunnen lopen.

    Mijn partner heeft geen rijbewijs, maar dan nog zou hij het niet doen, wij vinden namelijk het gebruik van de telefoon in heel veel gevallen niet nodig.
    Zo ook in gezelschap, weg dat ding.

    Daarbij ik vind dat mensen die de telefoon gebruiken achter het stuur, van mij wel een mooie tijd in de bak mogen zitten.
     
  9. Nietverwacht

    Nietverwacht Bekend lid

    9 okt 2013
    769
    116
    43
    Tiel
    jup, hele verhalen appt hij tijdens het rijden.
     
  10. MissLuke

    MissLuke Niet meer actief

    Ik vind het onvolwassen, onverantwoordelijk, asociaal en onaanvaardbaar!

    Mocht 1 van die &#^@^*@ echtgenoten/vriendjes van 1 van deze dames die zo egoïstisch reageren ooit mijngeliefden aanrijden met deze reden dan kan ik je garanderen dat je heel erg hard mag gaan bidden oid
     
  11. Juf1985

    Juf1985 Niet meer actief

    Mijn ml en ik zelf doen dat niet, er is niets dat zo belangrijk is op dat moment en anders bellen mensen wel meerdere keren. Mocht dat gebeuren zoeken we gauw een p en bellen daar diegene dan wel terug. Mijn zwager doet het wel en eerlijk gezegd vind ik dat ontzettend tegenvallen van hem. Hij heeft ons wel eens naar Schiphol gebracht en zat dan gewoon te appen met zijn vrouw. Ml en ik keken elkaar en ik zei toen dat dat appen vast wel 10 minuutjes kon wachten (zolang was het toen nog rijden naar schiphol). Hij legde het meteen weg, maar ik kon duidelijk zien dat hij er niet van gediend was. Nou ja, jammer dan!
     
  12. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.160
    35.820
    113
    Ja, dat was ook mijn gedachte.
     
  13. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Ik was die van de recht toe recht an weg, maar ik zie niet in wie ik (buiten evt mijzelf om) in gevaar breng op een weg waar totaal geen ander verkeer is dan ikzelf.
     
  14. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Als het een weg is waar nooit ander verkeer is.. Tja, dan heb je er inderdaad alleen jezelf mee. Maar ik geloof dan weer niet dat als je überhaupt smst en al dat soort ongein je dat dan alleen op die weg doet waar je altijd alleen rijdt en nooit iemand anders tegenkomt. De drempel is dan ook heel veel lager om het op andere wegen ook te doen. En altijd alleen op die weg..? Ok.
     
  15. MissLuke

    MissLuke Niet meer actief

    Joh dwaas rijdt jij je eigen toch lekker ff te pletter! Weer een idioot minder op de weg!
     
  16. MissLuke

    MissLuke Niet meer actief

    Is verrder ook helemaal niet egoïstisc en onverantwoordelijk naar je kind ofzo

    Ja sorry schat mama is dood want die wilde liever WhatsAppen dan op de weg letten
     
  17. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Nee op andere wegen doe ik het echt niet want dat voelt dus niet verantwoord en als er op die weg waar ik het wel soms doe toch medeweggebruikers zijn doe ik het ook niet of ik stop op zo een parkeerhaventje langs de weg als ik perse iets wil doorgeven of antwoorden. Maar anders denk ik lekker je appt/belt maar als ik weer tijd heb op plaats van bestemming antwoord ik weer.

    Gisteren avond reed mijn man op ong 20 minuten achter mij, waren 2 rijstroken afgesloten en wilde iig even laten weten dat er met mij iig niets was dus ben toen gewoon na de afslag bij de bushalte even gaan appen (er rijd toch geen bus om 1 uur snachts daar. Hij had de kinderen bij en die lezen zijn berichtjes dan even voor die zitten er immers toch spelletjes op te doen.
     
  18. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik zie dat sommigen wel bellen met bluetooth of carkits of hoe die dingen allemaal heten :)
    Maar op deze manier bellen is even gevaarlijk dan met je gsm in de auto bellen he.
    Ik begrijp ook niet dat dat wel volgens de wet mag terwijl hun ook weten dat het even gevaarlijk is.
     
  19. tuc

    tuc Niet meer actief


    Ben het met je eens..het is de afleiding die gevaarlijk is
     
  20. Juf1985

    Juf1985 Niet meer actief

    Ben het ook met je eens, maar is radio dan ook niet afleiding? Of iemand die tegen je praat? Ik vraag me wel eens af of dit ook onderzocht is (geen aanval op jou ofzo hoor dit, gewoon iets wat ik me afvraag). Ik denk ook dat de een er beter mee kan rijden met iemand die blijft kletsen dan de ander.
     

Deel Deze Pagina