Elke ochtend als ik mijn dochter nu uit bed haal, dan hebben de muggen haar flink te pakken gehad. Ik heb al een blauw lampje gekocht voor in het stopcontact. Kan nu niet bepaald zeggen dan dat werkt. Verder nu ook citronellazalf gekocht die voor haar leeftijd geschikt is. En ook gelijk even zalf dat ik op de muggenbeten kan smeren zodat het sneller geneest. Voordat ze s avonds naar bed gaat controleer ik de kamer op muggen. Wel heb ik het raam open staan overdag en 's nachts en heb geen hor voor haar raam. Maar dat heeft ook weinig nut denk ik, want overdag laten we alle deuren lekker open in huis, zodat het met alle ramen open lekker door kan luchten. Ze slaapt trouwens in een zomerslaapzak met een rompertje aan, of met alleen een luier. Anders is het met dit weer veel te warm. Dus ze steken haar op de armpjes en in haar gezicht. Zelfs onder haar oksels en bij haar oog. Nog andere dingen die ik kan doen?
Ik zit met hetzelfde probleem op dit moment.. Ik dacht erover na om een klamboe te kopen, maar ik weet niet of dit wel veilig genoeg is. verder zou ik het ook niet meer weten.
Klamboe werkt het beste, je hebt speciale voor over een ledikant, je moet alleen wel zeker weten dat ze er niet bij kunnen, dus het is een tijdelijke oplossing.. Als je de slaapkamer checkt; even de gordijnen schudden, daar zitten ze vaak in verstopt!
Wij hebben nu van die plakhorren opgehangen.Is niet een super syteem maar het werkt wel. Soms zien we boven weleens een mug maar die komt dan van beneden omdat horren daar geen optie zijn. Ze heeft nu 1 muggenbeet maar die zal dan van een binnengedrongen mug van beneden komen.Die plakhorren kun je gewoon bij de Blokker ed kopen.
We hebben nog niet zolang nieuwe kunststof kozijnen. Krijg je daar niet van die lelijke stickerresten van op je kozijnen?
Wij hebben in alle ramen horren op maat laten maken, ziet er prima netjes uit en scheelt behoorlijk! Ik weet niet hoe oud jou dochtertje is maar toen mijn dochtertje vorig jaar zo vreselijk gebeten werd door de muggen hebben we haar in het campingbedje gelegd en dan een campingbedje muggennet erover. Span je er helemaal overheen dingen kosten niks bij prenatal. Geen Mug die er meer bij kan. Zo'n ding om je ledikant heeft weinig zin want dan vliegen ze er wel vanuit de zijkant in. Bij een campingbedje zijn de zijkanten dicht. Gewoon eigen matras in campingbedje, hor erover en klaar.
Ok thanks, ik kan er weleens voor kijken.... @ juffie26, opzich klinkt het wel als een goed idee, heb zelfs zo'n muggennet, zit nog ongebruikt in de verpakking. Alleen is mijn dochter 21 maanden en komt als ze gaat staan ver boven haar ledikantje/ campingbedje uit. Denk dat ze dat ding er wel af gaat krijgen....
Hier zijn de muggen ook een groot probleem. De oudste van 3 wordt helemaal lek geprikt en de jongste van 12mnd hebben ze nu ook steeds te pakken. En bij hem worden de beten vochtblaasjes vanwege een allergische reactie. Hier smeren we ze elke avond in met deet, maar na een paar dagen werden ze toch nog gestoken. Horen worden Nog gemaakt dus Tot die tijd die plak horren voor het raam.
Dan gaat dat inderdaad niet meer. Mijn dochter was vorig jaar 6 maanden inmiddels ook bijna 20 maanden zou ook niet zo'n net opdoen. We hebben horren dat scheelt enorm. En ik smeer haar in met 2-1 bye bites gel.
Ventilator kan ook nog een oplossing zijn. Dan kunnen muggen niet goed meer richting houden door de 'wind'. Ons zoontje wordt niet gestoken en raam staat dag en nacht open.
Van die plak horren krijg je wel lelijke sticker resten. Je plakt namelijk het klittenband op met dubbelzijdige tape. Zolang je het klittenband laat zitten is er geen probleem, maar als je het ervan af trekt, trek je zo de verf mee en laat een vieze plaklaag achter. Helaas hier ook muggen. Van de week zat er maar 1 mug en dochter lijkt wel een krentenbol. Heel raar, want ze willen alleen dochter de rest laten ze met rust. Ik ga elke avond nog even met de elektrische vliegenmepper door haar kamer om de schade te beperken.
Ik dacht vorige week dat ze de waterpokken zou krijgen zo erg zat ze vol, iedere dag wel weer paar erbij. Toch maar even bij de dokter langsgegaan, maar bleken echt muggenbulten. Ze pikken gewoon door haar slaapzak heen op haar buikje, op haar rug. Ze heeft er gelukkig zelf totaal geen last van. Ik ga de kamer ook nog even langs voordat ze in bedje gaat, meer kan ik er helaas niks aan doen. O trouwens bij de etos vertelde ze dat ze een soort bakje verkochten wat je op de kamer moet zetten en waarvan een luchtje vanaf komt waarvan muggen denken 'jongen pleite hier' de raam moet wel open staan zodat ze weg kunnen en volgens die man verkocht hij dat veel en werkte dat erg goed. Omdat wij op maat gemaakte horren in de ramen hebben was dat geen optie omdat ze dan niet weg kunnen. Volgens mij was dat spul van bye bites dacht ik....
Hier een megaklamboe, hebben we zo bevestigd dat ze er niet bij kan. Ziet er niet uit haha, maar werkt perfect!
Zelfde hier! haha. Nou niet echt grappig natuurlijk voor mn meiske, maar zag er idd echt als waterpokken uit. Dok zei het zelf ook. Zit ook vocht in de blaasjes. Zelf kan ik ook heftig reageren op muggen of sandflies oid, dus zal ze helaas wel van mij hebben
Hier precies hetzelfde. vorige week ook bij de dokter geweest omdat ik dacht dat ze een kinderziekte had en ik het niet goed kon plaatsen. dokter dacht ook eerst aan waterpokken, of waterwratjes. maar ik denk toch dat het muggensteken zijn. ik controleer haar kamer elke avond en kan niks vinden. maar snachts als ik naar bed ga zie ik de muggen gewoon op mijn dochter zitten. vannacht dus een paar dood kunnen maken.. ik denk dat ze er allergisch voor is ofzo omdat ze zo heftig reageert. haar gezicht, armen en ook oksel zitten onder de blaasjes. waar de romper en slaapzak zitten heeft ze niks. toen ik klein was had mijn moeder een soort stick waar ze me mee insmeerde. ik zal morgen eens kijken of die nog te krijgen zijn en of je die op kleine kinderen mag gebruiken. iedereen die ik tegenkom vraagt of ze waterpokken heeft.
Hier hetzelfde, ze zat helemaal onder! Uiteindelijk via de apotheek een spray van Care plus gekocht. Deze is te gebruiken vanaf drie maanden. Ik spray haar twee keer in, 1x als ze gaat slapen en nog een keer als wij gaan slapen.