hevige buikpijn tijdens de sex

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door bloempje1989, 3 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ik heb misschien een hele gekke vraag.
    maar wil hem toch even stellen omdat ik het heel erg vreemd vind allemaal en het ook niet echt leuk/plezierig is.

    ik zal eerst even beetje mijn situatie beetje uitleggen.

    ik ben in de eerste week van mijn nieuwe strip 2 pillen vergeten.
    vandaar uit ben ik volledig gestopt met de pil omdat we al een tijdje aan het denken waren over kinderen.

    na 2 dagen de pil vergeten te zijn kreeg ik 5 dagen lang een bloeding. (menstruatie of ontrekkingsbloeding)
    elke keer als we nu sex hebben heb ik ontzettende pijn in mijn buik,vooral tijdens het stoten (sorry voor de details)
    dat houdt zeker 10/15min na de sex aan.

    ook zag ik vandaag witte afscheiding in mijn ondergoed.

    wat kan dit allemaal te betekenen hebben?
    want ik word gewoon gek van de pijn.

    ook heb ik veel last van pijn in de rug en dat ik zwart krijg voor mijn ogen.

    wel slik ik elke dag foliumzuur en tarwekiemolie.
     
  2. kell84

    kell84 Fanatiek lid

    26 jan 2012
    1.617
    0
    0
    in een verzorging/verpleegtehuis
    achterhoek
    Ik heb dit met mn eisprong. En de keren die we seks hadden in de maand dat ik zwanger werd
     
  3. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    dus dat kan beteken dat ik zwanger ben of aan het worden ben? Maar waarom doet het dan,zo'n pijn?
     
  4. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Ik heb dit ook elke maand tijdens eisprong.
     
  5. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Bij mij ook tijdens m'n eisprong! Dan zou je iig op het goede moment geklust hebben :) echt naar is dat juist wanneer je dan echt moet als je een kindje wilt dan doet het pijn... Stom eigenlijk!
     
  6. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ja dat is inderdaad erg stom.
    maar als ik bv op het goede moment heb geklust en ik nu dan pijn heb daardoor dan heb ik dat er wel voor over.alhoewel het wel erg pijnlijk is.
     
  7. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    De eerste maand na het stoppen met de pil had ik ook erg veel buikpijn en pijn tijdens de sex, vooral bij de nogal diepe stoten :)

    Na de eerste keer echte menstruatie is die zeurende buikpijn over en geniet ik weer lekker :p

    Dus hopelijk is het voor jou ook na de eerste normale menstruatie weer rustig. Ik denk zelf dat het toch met ontpillen te maken heeft.
     
  8. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    als dat zo is hoop ik dat het snel voorbij is.
    want het is geen leuke aangename pijn.
     
  9. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Ik ben nu toch al bijna 6 jaar van de anticonceptie af maar toch blijf ik er last van houden, ik hoop dat het voor jou dat het over zal gaan!
     
  10. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ja dat hoop ik dan ook.
     
  11. Jabinca

    Jabinca Fanatiek lid

    25 jul 2013
    1.440
    704
    113
    Vrouw
    Friesland
    Als ik jouw verhaal lees zou je best zwanger kunnen zijn. Als ik jou was zou ik een testje doen om zeker te zijn. Bovenstaande reacties zijn uiteraard ook mogelijk maar ik zou even voor zekerheid gaan.
    Waarom ben je eigelijk begonnen met tarwekiemolie? Als ik jou was zou ik dat nog ff niet doen... gewoon ff alles op de regel hebben (als je nog niet zwanger bent natuurlijk :)
     
  12. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    is het voor een test nog niet te vroeg.
    wil niet te vroeg zijn met testen. Is het niet beter om daar nog even mee te wachten zodat ik meer van die dingen in mijn urine heb zitten, weet de naam ff niet.

    ik ben tarwekiemolie begonnen omdat het goed is voor je bloedsdoorloop en ook dat het helpt om het zaadcelletje de goede richting in te sturen zeg maar. Plus het is een natuurlijk product. Dus het zou nooit kwaad kunnen. Medicatie heb ik het minder op.
    slik ook nog geen pillen voor zwanger schap behalve foliumzuur.
     
  13. Jabinca

    Jabinca Fanatiek lid

    25 jul 2013
    1.440
    704
    113
    Vrouw
    Friesland
    Als je tijdens de pil nooit geen last heb gehad van pijn bij het stoten dan is het raar dat je amper bent gestopt en dan ineens wel pijn hebt.
    Maar ik doelde ook meer op het feit dat je de pil bent vergeten en je dan zwanger geraakt kan zijn.. om dan helder je cyclus te gaan volgens is het volgens mij slim om even een testje te doen om dat ieder geval uit te sluiten. Pijn bij/tegen de baarmoeder kan namelijk betekenen dat hij gesloten is en er een zwangerschap is... maar goed wat ik al zeg: het kan maar hoeft niet :)
     
  14. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
     
  15. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Als je zorgen maakt over de buikpijn zou ik als ik jou was je huisarts even bellen. Wij kunnen helaas vanaf de andere kant niet zien wat er aan de hand is. Ik gaf je net ook al aan in een andere topic; misschien ben je te gespannen tijdens de seks. Ben je zo bezig met het zwanger worden dat je je niet goed kunt ontspannen. Het kan nog wel een jaar duren voordat je zwanger bent. Geniet!! Het enige wat belangrijk is om te doen is foliumzuur slikken. De rest is allemaal bijzaak.
     
  16. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ik ben er verder eigelijk niet zo mee bezig.
    maar vanwege het nu de 2x is dat ik zoveel last van buikklachten heb. Dacht ik stel de vraag eens hier omdat hier veel vrouwen zitten die zwanger zijn, of zwanger zijn geweest enz.
     
  17. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Ik ben kort geleden gestopt met de pil.
    En ik heb nu ook last van pijn 'bij diepe stoten' terwijl ik dat eerst niet had. Vriendlief houdt hier gewoon rekening mee, en zo blijven we gewoon fijn en pijnvrij vrijen..
     
  18. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ja,dat doet mijn vriend gelukkig ook maar het blijft minder fijn omdat je geneigd bent om het te doen zoals je gewent bent.

    heb ook de huisarts hierover gebeld,
    hun zeggen dat ik mijn menstruatie over 2.5 week moet afwachten.
    het is normaal als je wat buikklachten hebt. Na het stoppen van de pil.
    maar de menstruatie zal als het goed is gewoon komen omdat ik een regelmatige cycles heb.
     
  19. LA1991

    LA1991 Niet meer actief

    Ik heb daar tijdens mijn eisprong ook last van. Aan de ene kant erg vervelend maar aan de andere kant een goedkope manier om te weten wanneer ik vruchtbaar ben.
     
  20. bloempje1989

    bloempje1989 Actief lid

    29 jul 2014
    240
    0
    0
    huisvrouw
    NULL
    ja dat is waar, maar het is echt hevige buikpijn dat ik zelfs pijn stillers moet nemen om het een beetje te kunnen uithouden. Is dat ook normaal?
    ook ben ik harstikke moe dat ik zelfs een middag dutje nodig heb gehad en 4uur later weer bek af ben terwijl ik bijna niks heb gedaan.

    heb hierover de huisarts gebeld en die zeggen dat het ook met innesteming te maken kan hebben maar dat lijkt mij sterk.
     

Deel Deze Pagina