Ik vind je ook wel een beetje zeurderig hoor. Hoe kunnen wij nou weten of de baas dat gaat weigeren of niet? Dat zou je man toch met zijn baas moeten overleggen. En als jij een gewone normale bevalling hebt is er geen eens sprake van zorgverlof, alleen van vakantiedagen. Pech dus voor de zomer, ik zou daar niet over in zitten. Hier brengt kraamzorg de kinderen wel naar school.
+1 En waarom nu al zo denken terwijl jouw partner het ook kan voorleggen aan zijn werkgever? Jij wilt hem verplichten tot iets wat misschien niet mogelijk is. Mijn vriend heeft vanaf dag 1 aangegeven dat ik zwanger ben bij zijn nieuwe werkgever. Ook direct gevraagd hoe het zit met vrije dagen zodat zij samen tot een oplossing kunnen komen omdat mijn vriend zekerheid wilde. Was helemaal geen probleem. Werkgever vond het zelfs fijn dat hij open kaart speelde zodat hij qua planning er wel rekening mee kon houden. Dus gooi nu niet heel het probleem op jouw vriend en zijn werkgever. Wees blij dat hij werkt en onderneem zelf actie wat betreft sociale contacten. Neem aan dat je kindjes na schooltijd niet altijd binnen zitten? Sleep je pootjes naar de speeltuin, zat andere mensen!
Ik heb niet alles gelezen. Maar waarom heb je geen contact met de andere ouders? Ik zou zeggen laat je neus wat vaker zien en maak een babbeltje zodat je wel contact hebt tegen de tijd dat je gaat bevallen. Ik vraag mij weleens af of je wel nadenkt over alles. Want soms kom je echt zo onwijs simpel over.
Een baby krijgen betekent overigens niet dat je dan meteen kreupel bent of dat je baby niet naar buiten mag. (Oke uitzonderingen daargelaten ) Ik ben een paar uur na mijn bevalling zelf naar huis gereden en liep de volgende dag al over de markt met de baby. Denk in oplossingen, en niet in problemen. Anders vraag eens om hulp aan de maatschappelijk werker van de school.
Zie mijn vorige post ... dus je hebt het dan toch geregeld. Wat wil je met deze post? Wat is je vraag? Volgens mij wil je weten of de baas het kan en mag weigeren om je man voor je kindjes te laten zorgen in het geval jij het niet kan. En een oplossing voor je twee andere kindjes die je naar school/creche wil/moet hebben. Ik ben het met mijn voorgangers eens ... er is vast wel iemand in je omgeving die je daarvoor kan vragen. Ik woon zelf 750 km van familie en vrienden af maar ook hier is dat allemaal goed gekomen. Kun je geen familie over laten komen die een weekje of twee voor jou en je kinderen kan komen zorgen en in de watten komt leggen ...
Dat is heel erg fijn dat je zo goed bent geholpen. Ik heb helaas niet zoveel mensen om mij heen. Ik heb wel genoeg vrienden maar hun werken allemaal en de meeste beginnen om half 9 9 uur.. Mijn kids moeten om half 9 en kwart voor 9 beginnen dus dat komt niet uit. Ik kan mn vrienden niet vragen om thuis te blijven. Mijn dochter speelt niet met veel kinderen. Ze heeft 3 vriendinnetjes waar ze weleens mee speelt maar ze is echt een kind die graag thuis is. Ik kan haar niet dwingen te gaan spelen. En bij de kinderen waar ze speelt zijn de ouders veel ouder als mij, niet dat het wat uit maakt maar hun zijn wat meer op zichzelf. Ik kreeg op mn 18e mn dochter. We zijn net verhuisd dus ik heb nog niet echt contact met de buren. Maarja wie weet komt dat nog Ik heb nog 5 maandjes de tijd.
Dan ben je dus een jonge moeder ... respect hoor! En goed dat je vooruit probeert te denken maar soms kun je niet alles plannen. Probeer lekker veel in de buurt naar speeltuintjes te gaan om contacten te leggen en nodig eens iemand thuis uit. Je hebt echt zo een kennisenkring die je je kinderen wel toe kan vertrouwen. En vraag je vrienden eens misschien zegt er iemand wel goh ik start gewoon wat later en de ander stopt wat eerder zodat de een ze weg kan brengen en de ander ze op kan halen. Als je niks voorlegt/vraagt weet je ook niet wat het antwoord is.
Sjezus. Je kan haar niet dwingen om te gaan spelen? Wat een onzin. Je gaat vanmiddag met die en die mee. Punt. Toon eens wat initiatief joh.
Je gaat vanmiddag met die mee? Nou als mijn kind niet wil mag ze lekker met mij mee naar huis. Ik speelde vroeger ook liever thuis, was ook een thuidblijf kind. Gelukkig heeft mijn moeder nooit gexegs je gaat nu met die mee! Mijn dochter speelt wel met kinderen, maar niet wekelijks
Dan niet zeuren en je kind zelf ophalen en wegbrengen.. Van die ene x met '...' Mee te gaan houdt ze echt niets aan over hoor.. Je maakt het jezelf moeilijk.. Enige oplossing is dat je man dan zijn vakantie opneemt.( niets in de zomer dus!) Of hij laat zich ontslaan, en gaat de bijstand in (ook niets mis mee)
Dankjewel. Ik ben ook jong. Ben 24 en ben zwanger van de 3e. Het was ook altijd mijn droom om jong moeder te worden. En die is uitgekomen. Maar je hebt ook wel gelijk. Ik ben zelf ook wat terughoudender. Ik ga regelmatig met ze na een speeltuintje of naar het park of wat dan ook en klets dan met de ouders maar heb nog nooit iemand uitgenodigd of wat dan ook.
Dit dus .... Ssaar heeft liever dat haar man werkeloos thuis zit denk ik? Ja maar ja maar ja maar. Vermoeiend om zo negatief in het leven te staan. Word eens wakker Ssaar! Als jij straks niet goed uit de bevalling komt zal het de werkgever van je man worst zijn. Het zal hem echt niks boeien, vooral niet in zo'n sector als glazenwasser. Voor je vent 100 anderen hoor!
ze hoeft er toch ook niet te gaan spelen? Maar je kunt de ouders best vragen of ze jouw dochter even mee wil nemen naar en van school. sorry als je daar zelf nog niet op bent gekomen Als ik kreupel ben en ik kan mn dochter niet verzorgen dan heeft mijn dochter weinig te willen btw maar dat os een andere discussie
Dan ben ik blij dat jij zijn baas niet bent. Mijn man heeft gelukkig een hele fijne baas. Er bestaat ook iets al zorgverlof en vakantie dagen wat andere meiden hier al aangaven. Dus het zal hopelijk vast goedkomen.
De man van TS is vast een fantastische wetknemer waar de banen wel voor het oprapen liggen! Daarom is hij nu, niet beledigend bedoelt, glazenwasser denk ik