Mijn allergrootste droom is om moeder te worden. Of die uitkomt is helaas niet aan mij Voor de rest heb ik niet echt dromen. Geen dingen die ik wil die mijn leven zó zouden beïnvloeden.
Mijn dromen voor nu zijn een studie psychologie gaan volgen en in het buitenland wonen. Die eerste droom gaat hopelijk over een maand of 2 à 3 in vervulling en de tweede droom hoop ik toch echt over een paar jaar waar te maken.
Mijn droom is binnen nu en 5 jaar naar Belgie te 'verhuizen/emigreren' en daar gelukkig te worden met mijn gezin. Manlief wil weer terug over de grens En 2015 eindelijk weer op vakantie te gaan!! Dat is echt mijn droom na 4 jaar dan geen vakantie
Mijn droom is om een eigen bedrijf te bezitten. Het is een lange termijn droom, zeker zolang de kinderen nog zo jong zijn. Maar hopelijk ben ik hard op weg. Als er geen kink in de kabel komt, hoop ik dat te kunnen verwezenlijken over een jaar of tien
Als ik mijn fantasie de vrije loop laat wil ik: - een tweede kindje (aaarggghhhh, eng!!!!) - een mooi groot huis met een mooie tuin (wordt aan gewerkt) - ander werk of iets voor mezelf beginnen Verder ben ik best gelukkig met mijn leven. Ik mis mijn ouders en zou die graag terug willen, maar dat is helaas niet realistisch. En ik hoop dat we voortaan een keer per jaar op vakantie kunnen. Dat is er de laatste jaren te vaak bij ingeschoten.
Zoveel mogelijk reizen met de kinderen en ze laten zien wat voor moois de wereld te bieden heeft. Maar ook om ze te laten zien dat hoe hun leven niet altijd vanzelfsprekend is.
Nadat ik heb moeten stoppen met school omdat mijn vader overleden was, is mijn droom altijd geweest om een diploma te behalen. Ondertussen zit ik in mijn 2e jaar verpleegkunde en heb ik het diploma zorgkundige al. Voor de rest dromen ik en mijn man ervan om veel (verre) reizen te kunnen maken met onze zoon, om hem de wereld te kunnen laten zien.
Mijn droom is om terug in België te wonen maar mijn vriend wil in Nederland blijven. En nog een kindje maar dat is voor de toekomst. Eens naar Australië gaan en naar de grand canyon, dat wil ik echt eens zien En een huis met zwembad, grote tuin, vakanties over de hele wereld maar dan moet ik de lotto winnen
Mijn droom is om te emigreren naar Spanje. Ik kom daar al vanaf kleins af aan en hoeveel ik ook van Nederland hou en de mensen. Voel ik me daar meer thuis! Ik zou het liefst nu gaan maar ml wacht liever nog even dus het gaat gebeuren maar wanneer kan over 5 maar ook over 20 jaar zijn
Naar Mekka, voor de bedevaart. Druk aan het sparen zodat we die droom kunnen verwezenlijken. Daarnaast zou ik graag een keer naar Amerika willen, rondreizen daar..lijkt me geweldig.
Dat is een droom waarvan je maar snel wakker moet worden en merken dat je droom werkelijkheid is geworden! Het allerbeste!
Emigreren naar Dubai en mijn kinderen daar laten studeren.. Geen idee of het ooit op tijd gaat lukken.
Ik heb maar één hele grote droom (oke ook tegelijk een wens, maar zijn wensen en dromen niet hetzelfde?) en dat is mamma te worden. Tevens wil ik heel graag nog ooit naar New York, Australië, Nieuw Zeeland, Canada, maar dat komt wel als ik 50 ben ofzo
Haha ik bedoel dat ik naar Australië wil en naar de grand canyon dat de grand canyon in de vs ligt weet ik
Huis (laten) bouwen op curacao met mijn vriend. En daar gaan we komend jaar een start mee maken door een kavel te kopen