Afvallen en dan eindelijk zwanger worden

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door mennehh, 16 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    Advies huisarts snap ik, mag vrijdag komen van ze ;) voordat gezegd gaat worden
     
  2. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Als ik jou was zou ik niet wachten tot vrijdag! Als ik dit zo hoor heb je al flink wat bloed verloren en heb je zeker weten bloedarmoede. Die duizeligheid, hoofdpijn, zweten en warmte-sensaties kunnen daarnaast ook op een lage bloeddruk duiden (door het bloedverlies).

    Mijn advies: bel de huisartsenpost op, geef je klachten duidelijk aan en vermeldt dat je al 10 dagen aan het vloeien bent! Daarnaast zou ik ook noemen dat je bij je eigen huisarts pas vrijdag terecht kunt en dat je je daarbij niet fijn voelt.

    Dit is echt niet iets waarmee je tot vrijdag moet wachten!
     
  3. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    Nou die hier zijn niet zo makkelijk de hap post.... Kan altijd proberen natuurlijk.
    Dochter is ook x met een longontsteking naar huis gestuurd en x een zalfje voor der plasser terwijl er iets meer aan de hand was!
     
  4. Tantetan

    Tantetan Lid

    28 jul 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey hey allemaal, hier een ontzettend k*tdag. Moest vandaag weer naar de diëtiste en die vermoed dat ik pcos heb. Dit vanwege mijn verhaal voor de pil en omdat ik nu zo weinig afval (in 2 weken halve kilo) terwijl mijn eet patroon drastisch is verranderd. Ik ga morgen de huisarts bellen omdat ik mij zo mega druk maak. Ik weet alleen niet of zij dit al testen omdat ik nu nog aan de pil ben, iemand een idee? Weet dat toen ik 16 was ook een bloedonderzoek en echo heb gehad en toe was ik ook niet bezig om zwanger te raken dus wie weet als ik mij er echt zo druk om maak wat ze voor mij kunnen betekenen.
     
  5. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    Hartendiefje beterschap! Er moet iets mis zijn. Je hebt geen miskraam gehad toch? Hopelijk kunnen ze je helpen bij de hap.

    Tantetan: je kunt het altijd proberen toch? Als het pcos is, zou je voor koolhydraatarmere maaltijden kunnen gaan. Houd je je echt strikt aan je dieet? Weeg je alles etc?
     
  6. Tantetan

    Tantetan Lid

    28 jul 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    @iez: zo ziet mijn eet patroon er op dit moment uit

    Ontbijt 2 cracottes met 20+ smeerkaas en een glas slimpie en 2 glazen water.
    Tussendoor fruit
    Lunch 2 broodjes met filet american of 20+ smeerkaas
    Tussendoor fruit (ben nu verslaafd aan watermeloen zit niks in maar vult wel heel erg!
    Avond eten groenten vlees/vis en 3x in de week aardappelen, of 2x in de week volkoren pasta. Aardappelen of pasta is meer garnering omdat ik maar 2 schoteltjes eten mag en een schoteltje met vlees is hij al vol en een schoteltje groenten dan is hij ook al vol.

    Ik gebruik geen aanmaak limonade meer maar nu de slimpie maar hier mag ik maar 2 glazen op een dag van de rest drink ik water of spa groen. Natuurlijk wissel ik ook dingen aff wat iedere dag het zelfde als ontbijt is niet lekker en ook niet lang vol te houden. Kant en klare sauzen gebruik ik nu sinds een week ook niet meer dan maar tomaten pure of gewoon geen saus. Ik moet nu een eet dagboek bijhouden
     
  7. Tantetan

    Tantetan Lid

    28 jul 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Express geen dieet met shakes of weet ik veel wat gewoon gevarieerd en gezond eten want als ik over ruim een maand stop met de pil wil ik niet nog eens af te bouwen qua dieet. Behalve dan mijn filet american ;)
     
  8. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    En je schoteltje hoeveel gram aardappelen en vlees passen erop? En wat voor fruit doe je naast meloen tussendoor?
     
  9. Aimee85

    Aimee85 Bekend lid

    22 mrt 2014
    774
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dit!
     
  10. Aimee85

    Aimee85 Bekend lid

    22 mrt 2014
    774
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zag dat je deze vraag ook in het pcos topic stelde, ze kunnen niets onderzoeken als je aan de pil bent. Dan heeft de pcos ook niet de overhand. Wat ik kan beamen is dat afvallen heel erg moeilijk is met pcos. Ik heb 2,5jaar herbalife gedaan en viel de eerste 6mnd Wel 10kilo af, maar de helft hiervan zat er zo weer aan. Nu zoveel mogelijk koolhydraat arm en suiker vrij eten (hormoonbalans dieet) en dit gaat beter, maar blijft wel gestaag. In cracottes, slimpie en watermeloen zitten veel (natuurlijke) suikers!! Ook in kaas, brood en vast ook nog in de filet american! Bij pcos heb je moeite met het afbreken van suiker/insuline het lichaam kan dat door de grote hoeveelheid oestrogeen omzetten in vetten!

    Heb evt recept voor je voor koolhydraat arme crackers,geen suiker!
     
  11. Tantetan

    Tantetan Lid

    28 jul 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ aimee wat super lief van je dat je voor mij wat tips hebt. Ik heb me zo rot gevoeld vandaag kan de hele tijd wel janken. Ondanks dat ik nog niks weet is mijn gevoel toch een beetje bevestigd vandaag. Ik zou graag dat recept willen hebben dankje :) kan ik het hormoonbalans dieet vinden op internet of zou ik dit na kunnen vragen bij mujn diëtiste. Een ding weet ik wel ik ben blij met jullie :)

    Nu lekker slapen en morgen weer een positieve dag met een lach :) slaap lekker!
     
  12. Bloempje22

    Bloempje22 Bekend lid

    8 mrt 2013
    682
    0
    0
    Goedemorgen dames!:) ik ben er weer haha, het weegmoment is zojuist weer geweest en ben erg blij:D ik woog vanmorgen 93.1:D ben goed afgevallen deze week. Ik heb gisteren een afspraak gemaakt in het ziekenhuis en 1 september hebben we een gesprek met de arts over de iui behandeling en 12 september krijg ik instructies over hoe ik mezelf moet gaan spuiten met hormonen. Brr Ik hoop dat het meevalt wacht naalden zijn niet mee sterkste kant haha. Ben erg benieuwd allemaal een hoop tegen die tijd dat ik die 15 kilo kwijt ben
     
  13. denise89

    denise89 Bekend lid

    22 dec 2010
    820
    1
    16
    partime baan
    Zoals ik eigenlijk wel een beetje verwachte ben ik aangekomen. Heb me totaal niet aan mijn dieet gehouden en veel te veel suikers en koolhydraten gegeten.
    We hebben het op het moment zo druk en enorm veel slaap tekort. Zal allemaal wel meespelen vooral omdat het gezond koken er bij in schiet.

    Nou ja aankomende weken maar meer me best doen ondanks mijn vakantie.
    Ik sla de komende 2 weken over met wegen. Was niet van plan de weegschaal mee te nemen naar tsjechie. :D

    Oja gewicht was 92,2 :(
     
  14. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    72,4! -1 kg dus! :D
     
  15. mennehh

    mennehh Niet meer actief


    Jeetje joh! Wat lees ik nu?! En je inmiddels al gebeld met de huisarts of ziekenhuis?
     
  16. mennehh

    mennehh Niet meer actief

    Hey Tantetan, hoe gaat het nu met je? Wat een rot gevoel idd. Maar wat Aimee zegt is wellicht het hormoonbalans dieet iets voor jou.
    Zie je zo hebben we toch heel veel aan elkaar hier ☺️

    Dikke knuffel
     
  17. mennehh

    mennehh Niet meer actief

    Dames wat zijn we goed bezig hier!!

    @ Denise af en toe geeft het niet. Je bent de afgelopen weken super bezig dus reken jezelf niet te hard af! En natuurlijk den hele fijne vakantie gewenst!!!

    @zus Zooo dat gaat lekker! En bedankt voor de info. Weet jij hoe lang je geen suiker moet eten wil je lichaam er niet meer om vragen?

    @ bloempje. Gaat ook lekker dus! Wel een spannend traject waar je straks in gaat. We gaan er voor dat er dan 15 kilo af is!

    @aimee.. Had jij al weer een testje gewaagd?

    @ hier gelijk gebleven qua gewicht... Maar heb ook veels te veel zitten eten. Lijkt wel alsof ik wat in te halen had. Zo en nu voor mijzelf: stoppen met die onzin ik verzin elke keer wel een smoes. Nu is het tijd om normaal te doen. Ben 31 en volwassen dus hupppp gaan met die banaan. 😝
    Ga morgen weer eens zachtjes aan proberen te sporten ;)
     
  18. Tantetan

    Tantetan Lid

    28 jul 2014
    24
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi hoi allemaal,

    Behoorlijk slecht geslapen vannacht was vanmorgen ook pas om 10 uur wakker. Gelijk huisarts gebeld en de assistent ging even in overleg met de arts, belde half uur later alweer op dat ze me nu toch door verwijzen naar de gynaecoloog 3n die nemen contact met mij op om een afspraak te maken. Ik weet niet of daar lange wachtlijsten zijn ben volgende week een weekje vrij dus zou mooi zijn als het dan kan. Krijg er nu al buikpijn van als ik eraan denk maar dit moet gewoon even. Heb wel idd al rond gezocht op internet voor een hormoon dieet dus nu geen pasta, brood en aardappelen meer. Zag dat speldbrood en roggebrood wel mogen maar dan wel 1 product per dag. Word vervolgd dus we wachten maar weer af. Ben blij dat ik hier mijn verhaal kwijt kan anders hing ik allang met mijn moeder aan de lijn en aangezien die op vakantie is en ik als ik haar stem dan hoor alleen maar kan janken lijkt mij dat niet handig :)
     
  19. mennehh

    mennehh Niet meer actief


    Wat goed dat je hier lekker je verhaal kwijt kunt. Best prettig inderdaad dat je hier alles kan benoemen.

    Wij wegen trouwens allemaal op donderdag, dus als je zin hebt om mee te doen ☺️
     
  20. iez

    iez VIP lid

    4 dec 2013
    5.215
    1.041
    113
    Bloempje22: wat goed afgevallen!! Als je zo doorgaat moet het je vast lukken die 15kg eraf.

    denise89: afvallen gaat soms met vallen en opstaan. De aanhouder wint, het komt vast goed meid. Geniet van je vakantie.

    Zus9: welldone meid!

    mennehh: je bent in ieder geval niet aangekomen, dus dat is ook een prestatie. Suc6 met het oppakken van het sporten.

    Tantetan: fijn dat er iets in gang gezet is en dat je geholpen gaat worden. Wat goed dat je al wat informatie hebt opgezocht. Hopelijk werkt dat voor jou. Ik eet ook speltbrood (bij de ah van 100% spelt). En fijn voor je dat je je verhaal hier kwijt kan. Vind ik ook zo fijn van zp.

    @hier: ik woog vandaag 68.8 kg. Dus fijn dat ik weer ben afgevallen ondanks mijn uitspattingen van mn weekendje weg bordevol koolhydraten en het niet kunnen sporten door 2 dagen lang in bed te liggen door hoofdpijn. Dus ik ben tevreden :)

    Maar ik zal de komende 4 weken niet kunnen wegen (ben dan op vakantie). Dat ik ga aankomen weet ik al, maar hopelijk kan ik dat beperken. Heel veel succes!
     

Deel Deze Pagina