Angst overwinnen Triptofem spuiten

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Kiwitjee, 29 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Steph88

    Steph88 Niet meer actief


    Wat stoer van je !!! :D ... zie je nu wel ! Het viel achteraf allemaal wel mee he ? .. vandaag zal het nog wel eng zijn maar dat wordt.. steeds minder. Ik wist wel dat je het kon ! Super goed.
     
  2. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hi Kiwitjee, ik lees dat het al super gaat! Goed gedaan meid! Ik was ook echt drama met prikken. In tegendeel tot jou word ik al van kind af aan lek geprikt (injecties en bloedprikken) en dankzij een misprik met bloedprikken op mijn 3e was dat altijd vreselijk. Sja, toen moest ik dus zelf gaan prikken. Mijn super lieve man wordt al duizelig als ik het woord naald en injectie uitspreek dus dat was geen optie. Ik moest het zelf doen. Na een paar dagen ging het iets beter maar...het bleef lastig. Toen stelde de arts EMDR voor. Dat is een tactiek met oogbewegingen en gebeurt door een psycholoog. Je kunt het Googlen want het is nogal een lange tekst om hier te zetten ;) In ieder geval, ik ging er zwaar sceptisch naartoe. Geloofde er niet in. Maar vreemd genoeg gaat het sinds die EMDR wel echt beter. Het prikken maar ook bijv. bloed prikken gaat nu zonder dramatisch gedoe. Ik hoop dat het goed blijft gaan en dat je het niet eens hóeft te Googlen! Zet 'm op!!!! GO GO GOOOO! :D
     
  3. Kiwitjee

    Kiwitjee Lid

    16 apr 2014
    72
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hi Jordan,
    Bedankt voor je tips! Inmiddels heb ik dag 4 erop zitten. Gelukkig raak ik al een beetje gewend. Gelukkig ben ik niet meer zo gespannen. Ik moet wel eerst even heel diep adem halen voor ik prik. En het is iedere keer zo fijn als het weer achter de rug is en dan voel ik me zo trots!
     
  4. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Super goed van je! Echt. Mag je jezelf best een schouderklopje voor geven hoor. Het is toch best wat en menig persoon doet het je niet na! Top!!! Volhouden :)
     
  5. mavi

    mavi Lid

    8 aug 2013
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Ik ben ook begonnen te triptofem maar ik vind dat het pijn doet, ben wel wat spuiten gewend ivm insuline maar dit doet echt pijn, het gaat er gewoon met moeite in, of denken jullie dat ik iets niet goed doe, pak een stukje buik en spuit het er gewoon loodrecht in :(:(:(

    Groetjes Mavi
     
  6. Chrissiej

    Chrissiej Actief lid

    9 mei 2012
    128
    0
    0
    Super van je kiwitjee!!
    Echt knap van je dat je ondanks je angst zo doorgezet heb!
     
  7. Kiwitjee

    Kiwitjee Lid

    16 apr 2014
    72
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hi Mavi,
    De prikjes zijn heel gemeen. Probeer eerst een kwartiertje te koelen met een ijsblokje op je buik en haal de injectie ondertussen uit de koelkast zodat het op temperatuur komt. Een groot stuk vel beetbakken en naar voren trekken. Ik ben op dit moment al bezig met fostimon dat is ook geen fijne. Maar als ik deze stapjes aanhou dan valt het gelukkig mee.
    Succes meid!
     
  8. mavi

    mavi Lid

    8 aug 2013
    15
    0
    0
    NULL
    NULL

    Dankjewel kiwitjee, ga het proberen:)
     
  9. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Wat goed en fijn kiwitjee! :) Ben blij voor je.
    Dat heb je toch maar mooi overwonnen!

    Zo is het ook fijner; je bent nu niet afhankelijk van iemand anders, mocht er een keer iets tussenkomen.
     

Deel Deze Pagina