Dit was ons kaartje... eigen ontwerp. We hadden iets in deze trant gezien en hebben een vriend gevraagd om m helemaal persoonlijk te maken. De tekst hebben we er zelf opgezet en alles helemaal klaar opgestuurd naar de drukker. Scheelde enorm in de kosten en ff een geboortedatum ed. invullen is zo gedaan
@Lindaaaaa: altijd leuk een zelf ontworpen en bedacht kaartje, dan ben je echt uniek. Ik ben nog aan het stoeien met ons kaartje om hem helemaal naar onze zin te krijgen, maar weten al wel welk kaartje het gaat worden. Kan het kaartje alleen niet laten zien omdat we de naam en het geslacht geheim willen houden hihi. Gelukkig hebben we nog lang genoeg om te bedenken hoe we het precies willen hebben, komt vast helemaal goed en dan hebben we echt ons ideale kaartje. Laat hem na de geboorte zeker zien hier, ben ook benieuwd wat jullie ervan vinden!
@Lindaaaaa: Echt gaaf zo helemaal zelf bedacht..en een erg origineel kaartje..!! @ SuzanneLilian: Wij willen jouw kaartje tegen die tijd ook heel graag zien. Ben erg benieuwd..!!
Dat hoop ik ook! Maar snap ook dat mensen zoals wij het geslacht en de naam geheim willen houden en dan kan je het kaartje ook niet laten zien.
Ow ja dat snap ik ook hoor... Probeer alleen te voorkomen dat het topic langzaam doodbloed...daar vind ik hem te leuk voor..
Daar heb je helemaal gelijk in, is super leuk om geboortekaartjes van anderen te bekijken en misschien zelfs ideeën op te doen voor je eigen kaartje.
Ik kan geen foto van ons geboortekaartje online zetten, want hij is echt veel te herkenbaar, maar vind het wel leuk om erover te vertellen! Wij hebben voor de voorkant een aquarel laten maken door een goede vriendin met tekentalent. De aquarel is geïnspireerd op een gedichtje dat man en ik met z'n tweeën hebben bedacht (onze achternamen metaforisch gebruikt om te illustreren hoe graag we ons kindje wilden en hoe blij we nu met haar zijn). Het gedichtje staat dan aan de binnenkant gedrukt. Kan helaas geen details geven ivm privacy .
Klinkt heel leuk...Ik zie dat je nog maar 1 weekje hoeft tot je uitgerekende datum..Spannend..!! Wellicht kun je je kaartje hier plaatsen na de bevalling? Alvast succes..!!
Wij gaan voor deze: Bekijk bijlage 411460 Vind alleen het tekstje voor de binnenkant zo lastig. Wil geen gedichtje die iedereen er op heeft maar ja, wat dan wel
wij hebben al wel een kaartje maar ik houd het nog even geheim.. weet dat er een aantal meelezers zijn..
Begrijpelijk dat je het kaartje dan niet aan anderen kunt/wilt laten zien.. Jammer dat je dat zelf ook vind maar dat je wel mij via PB gaat benaderen om te vragen of je alsnog mijn kaartje mag zien.
Is omdat jij zei dat je het kaartje niet wilde laten zien ivm meelezers, niet omdat jullie het geslacht sowieso geheim wilden houden. Wij willen het geslacht tegenover iedereen geheim houden, is toch wel een verschil. Maar goed, maakt niet uit, is jouw keuze om het ook via pb niet te willen laten zien.