Asherman

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Moffel, Aug 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Voice

    Voice Lid

    Nov 30, 2012
    88
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het nog niet helemaal zeker of het gelukt is. Ik heb gisteren een controleecho gehad, het vruchje was weg, maar er zit nog een stukje palcenta/stolsel. Dat verschil kunnen we niet goed zien. Dus tot nu toe geen ab curettage :D We wachten nu weer 2 weken af....
    Meer kunnen we even niet doen.
    Liefs
     
  2. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    Dec 22, 2012
    1,461
    2
    38
    Noord Brabant
    Heel veel succes voice. Ik hoop dat t allemaal alsnog af komt en dat je geen curretage nodig zal hebben.
     
  3. wishlove

    wishlove Lid

    Apr 13, 2014
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    En @madelief1984

    Dankjewel!! Het gaat wel goed, al vind ik het erg spannend allemaal! Volgende week vrijdag de echo ik ben dan 7 weken..
    kan niet wachten tot het zover is

    en madelief1984 wat fijn dat je weer een goede menstruatie hebt gehad. Nu hopen dat je maar snel zwanger zult zijn! Ik heb de tarwekiwmolie (zitman) gebruikt geen idee of me dat geholpen heeft hoor maar ik was wel gelijk erna zwanger.

    liefs wishlove
     
  4. madelief1984

    madelief1984 Actief lid

    Apr 15, 2014
    104
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat snap ik! De eerste weken zijn normaal al spannend maar voor ons nog meer.
    Genoeg afleiding zoeken dan gaat de tijd lekker snel😉

    Mijn menstruatie was toch een beetje vreemd.. 1dag goed bloedverlies en daarna was het alweer zo goed als voorbij. Dus begin me meteen weer zorgen te maken. Over 11dagen weet ik meer. Ook hier mag de tijd wat sneller gaan😜

    tnx voor je tip! Ik zit nu nog aan de chinese kruiden voor de doorbloeding. Als mn bms bij de controle te dun is dan ga ik ook aan de tarwekiemolie.

    Voice jij ook sterkte , hoop dat de natuur het zelf gaat oplossen.
     
  5. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    Dec 22, 2012
    1,461
    2
    38
    Noord Brabant
    Wishlove, we lopen beide redelijk gelijk op zie ik. Heel veel succes met de echo. Bij ons was die eerste echo vorige week ontzettend emotioneel. We hadden nog nooit een hartje gehoord of gezien. Nu hebben we het wel gezien. Ik hoop dat jullie dat mooie beeld volgende week ook krijgen!

    Madelief, veel succes! Ik hoop dat je over 11 dagen duidelijkheid hebt en dat alles goed is.
     
  6. grl1980

    grl1980 Actief lid

    Aug 3, 2014
    219
    2
    18
    NULL
    Hoi allemaal,

    Ik lees al een tijdje hier mee. Ook ik heb een miskraam gehad --> curettage --> Asherman --> 2x geopereerd (Spaarne). De eerste operatie was augustus vorig jaar, de laatste afgelopen maart. Ik realiseer me net dat we inmiddels dus een jaar verder zijn...

    Ik heb een vraagje aan jullie. Ik lees regelmatig dat jullie weten hoe dik jullie bms is. Laten jullie dit dan regelmatig controleren dmv een echo?
    Alleen tijdens de controlehysteroscopie in mei is gezegd dat de dikte er wel goed uitzag voor het moment in mijn cyclus, maar verder niets. En ik vraag me dus af of dat iets is wat ik moet laten controleren.
    Alvast bedankt voor reacties!
     
  7. Naomi2

    Naomi2 Lid

    Feb 15, 2013
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden, ik ben twee weken geleden bevallen van een zoon. Blijf dus moedig, want er zijn genoeg verhalen die goed aflopen! Over paar weken weer een hysteroscopie in spaarne ivm vastzittende placenta bij de bevalling. We zullen zien!
     
  8. Voice

    Voice Lid

    Nov 30, 2012
    88
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Grl1980,

    Eind vorig jaar en begin dit jaar heb ik als experiment 3 cycli V iagra van dr. E. gekregen om te proberen de doorbloeding van de baarmoeder te verbeteren en daardoor dikker slijmvlies te krijgen. Die cycli ben ik rond dag 16 voor bms-dikte echo gegaan. Daardoor wist ik de dikte een aantal keer. Na die pillen nooit meer dikte opgemeten...
    Liefs Voice
     
  9. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    Dec 22, 2012
    1,461
    2
    38
    Noord Brabant
    Werkte dat voice? Ik had d'r veel studies over gelezen namelijk dat t goed zou werken.

    M'n bms werd regelmatig gecontroleerd door m'n fertiliteits arts. Zij hield dat bij ivm eventuele medicijnen en stappenplan.

    Naomi, gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Wel balen dat je nu alsnog naar Spaarne moet. Maar ow wat mooi dat je een zoon hebt! Geniet ervan :)
     
  10. Voice

    Voice Lid

    Nov 30, 2012
    88
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Yinxy, het was niet van zo'n invloed dat we ermee door zijn gegaan. Het dikte gemeten was 4,7mm. En in 1 cyclus was de uitgangsdikte 4,3 en de midcyclusdikte 4,1. Dus niet succesvol. Maar voor sommige vrouwen kan het zeker wel helpen, ze zal diegene maar zijn die er zwanger mee wordt. Top toch!?!
     
  11. Voice

    Voice Lid

    Nov 30, 2012
    88
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Naomi! Geweldig! Hopelijk valt het allemaal mee tijdens de scopie. Geniet van je kindje.
     
  12. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    Dec 22, 2012
    1,461
    2
    38
    Noord Brabant
    Voice, balen dat t voor jou niet goed werkte. Maar voor de vrouwen waar t wel bij werkt top! Ik hoop echt dat ze meer onderzoeken doen ernaar.
     
  13. madelief1984

    madelief1984 Actief lid

    Apr 15, 2014
    104
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd naomi! Hoop voor je dat t meevalt qua verklevingen.en dat je kunt genieten van de kleine!
     
  14. JJ1980

    JJ1980 Niet meer actief

    Voice, wat jammer dat nog niet alles weg is. Ik hoop ook dat jet vanzelf komt.

    Naomi, van harte gefeliciteerd.

    Hier was mijn bmsv max 6mm in de cyclus dat ik zwanger werd. Ik heb ivf gedaan, dus dat werd elke keer gemeten. Het is ook nooit dikker geweest in de 3 keer dat er teruggeplaatst is. Het is fijn als je bmsv dikker is, maar het is niet het belangrijkste. Het moet uit meerdere lagen bestaan voor een goede innesteling. Bij mij was dat op de echo's altijd goed te zien.
    Ik had wel fijne artsen, die niet moeilijk deden over de minimale dikte van mijn bmsv. Er zijn nl ziekenhuizen waar ze pas terugplaatsen vanaf 7mm ;)

    Voor alle meiden die nu in de ellende zitten met Asherman hoop ik dat het goed behandeld kan worden en dat jullie snel weer blijvend zwanger mogen worden!
     
  15. grl1980

    grl1980 Actief lid

    Aug 3, 2014
    219
    2
    18
    NULL
    Bedankt voor de antwoorden, en ook voor de bemoedigende woorden. Gelukkig lees ik ook verhalen van meiden met Asherman en goede afloop. Ik had gehoopt snel weer zwanger te zijn, ook zodat die verklevingen maar niet terugkomen. Maar helaas.
    Ik vind het erg moeilijk, zeker omdat er bijna dagelijks mensen in mijn omgeving zijn die net zijn bevallen, of hun 20 weken echo's hebben, of gewoon in 1 keer zorgeloos zwanger zijn geworden, etc, etc. Jaloezie...Ik vind het soms moeilijk om er mee om te gaan.
     
  16. madelief1984

    madelief1984 Actief lid

    Apr 15, 2014
    104
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik begrijp je onzekerheid,jaloezie en teleurstelling. Ik denk dat we daar allemaal mee kampen😞 ik probeer me ook vast te houden aan de positieve verhalen en aan de gedachte dat het eens goed komt. Ik heb dinsdag mn controle afspraak. Ben best zenuwachtig. Hoop zo dat die verklevingen niet terug zijn gekomen! Is jouw hele baarmoeder verkleefd of alleen de baarmoederhals? Hoe snel kwam het bij jou weer terug?

    Sterkte allemaal!
     
  17. madelief1984

    madelief1984 Actief lid

    Apr 15, 2014
    104
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wishlove, hoe was de echo vandaag? Hoop zo dat t goed is!
     
  18. wishlove

    wishlove Lid

    Apr 13, 2014
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    De echo was goed! Zagen een mooi kloppend hartje. Was erg zenuwachtig van te voren. Mag over 2 weken weer komen en ik zit nu bij een speciale afdeling waar ze je extra goed in de gaten houden en meer begeleiding enz dus dat is erg fijn!
    En jij hebt dinsdag de controle he? Spannend ook, laat je weten hoe het was?
     
  19. wishlove

    wishlove Lid

    Apr 13, 2014
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dankjewel!! De echo was gelukkig goed en ik werd ook heel emotioneel bij het zien kloppen van het hartje!
    Jij loopt 2 weken voor zie ik :)
    Hoe voel jij je nu?
    Is het met asherman en zwangerschap zo dat je kans hebt op vroeggeboorte? Ik las ergens zoiets maar hoorde de gyn er verder niet over..
     
  20. Naomi2

    Naomi2 Lid

    Feb 15, 2013
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens mij wel maar hangt denk ik ook van de gradatie van asherman af. Een complicatie is ook vastzittende placenta bij bevalling, dat had ik ook.
     

Share This Page