Lesbisch ??

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Jessje003, 18 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Wij hebben er voor gekozen om de kindjes de achternaam van mijn vrouw mee te geven. Sinds we getrouwd zijn gebruik ik die ook.
    We hebben dit bij C op het gemeentehuis vast laten leggen middels een akte van naamskeuze. Doe je dit niet, maar wil je wel de naam van de duomoeder, dan moet de, net bevallen, biologische moeder mee bij het aangeven van het kindje.
    Anders krijgt het kindje automatisch de achternaam van de biologische moeder.
    Je hoeft het wat betreft achternamen maar één keer te regelen, want voor de volgende kindjes staat de achternaam al vast.

    Lieve heeft van de week op het gemeentehuis de jongens erkend. Hiermee is ze, nu al, ook de moeder van onze twee kereltjes. Ik ben zo blij en trots. Alles is nu keurig geregeld.
    Wij hebben ons twee jaar geleden erg ingezet het wetsvoorstel lesbisch ouderschap goedgekeurd te krijgen. Nu kon Lieve deze kindjes erkennen in plaats van adopteren.
    Dit zijn de momenten dat ik blij ben dat we in Nederland wonen.
     
  2. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Ja het zijn echt honden ja hahaha!

    Mijn vriendin wilt mijn naam gaan dragen als we 12 september trouwen dus de baby krijgt ook mijn naam :D
     
  3. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.250
    3.897
    113
    #1243 Vulpen, 10 aug 2014
    Laatst bewerkt: 10 aug 2014
    Ja, echt fijn, dat de wet nu geregeld is, wat goed dat jij je daarvoor ingezet hebt! Bedankt.

    Maar desondanks moet je dus naar het gemeentehuis om het kind apart te erkennen als je wil dat het de naam krijgt van de niet-biologische moeder, begrijp ik dat goed? Zou bij ons waarschijnlijk wel van toepassing zijn namelijk, dus goed om te weten.

    Wel fijn dat het bij jullie alvast goed geregeld is!

    En vliegje, dat is helemaal handig, iedereen dezelfde naam. Maar ja, moet je wel weten wélke naam... Nou ja, die keuze is voor ons allang gepasseerd station.
     
  4. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    onze kindjes krijgen de achternaam van mijn vrouw. ik heb ook haar achternaam genomen toen we trouwden. ofja we hebben samen dezelfde achternaam nu. eerst haar achternaam-mijn achternaam zodat de kinderen haar achternaam krijgen (zodat ze toch nog wat van haar hebben) aangezien ik ze draag.

    welkom trouwens inkt ;)
     
  5. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Ook al heb je, net als ik, de achternaam van je vrouw (gevolgd door je meisjesnaam heb ik ook) de kindjes krijgen, als jij de biologische moeder bent en dat niet regelt, jouw meisjesnaam.
    Tenminste, zo was het twee jaar geleden geregeld.
    Nu kan je, als je het kindje voor de geboorte gaat erkennen, de keuze voor achternaam regelen.
    Je hoeft als je getrouwd bent/geregistreerd partnerschap hebt niet te erkennen. Bij de geboorteaangifte kan je ook op het gemeentehuis een verklaring van stichting donorgegevens overhandigen (bij gebruik onbekende donor). Alleen kost het aanvragen van zo'n verklaring wat tijd en dan is een afspraak op het gemeentehuis sneller gemaakt. Daarbij is het voordeel dat het voor de geboorte van het kindje geregeld is.
     
  6. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    zoals wij het begrepen hebben krijgt t kindje de achternaam van mn vrouw nu. en zo niet dan gaan we dat van te voren regelen ;). weet bijna zeker dat t wel zo kan aangezien we 2 vriendinnen hebben die het ook zo gedaan hebben alleen moesten die nog adopteren omdat t vorig jaar was.
    maar dat ga ik voor de zekerheid nog even uitzoeken als ik zwanger ben :)
     
  7. Jessje003

    Jessje003 Bekend lid

    10 mrt 2014
    644
    0
    16
    NULL
    Wij hebben voor mijn achternaam gekozen. Ik draag het kind, maar genetisch zal het niks van mij hebben, maar dan wel mijn achternaam :) . Ik hoop door mijn zingen dat mijn kindje straks wel kan zingen (dit kan mijn partner niet hahaha lol).

    Wat balen Vliegje dat je nog steeds zo'n last hebt van misselijkheid!! Hoop dat dat niet je hele zwangerschap zo blijft :$
     
  8. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Ja wij hopen ook op een muzikaal kindje hihi.

    Zo'n verklaring van donorgegevens moeten we nog aanvragen ja. Wil die alvast klaar hebben liggen voor als de baby komt.

    Mees, jij had geen FB he? We zitten nu te denken af te spreken in Utrecht of Amersfoort. Moet nog zoeken naar een locatie, maar heb het erg druk op kantoor dus probeer van de week ff te kijken. Of iemand moet zich vervelen? :p
     
  9. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    O en ik denk dat ik de baby gister heb gevoeld!! Voelde echt bubbeltjes, daarna mijn darmen maar dit voelde echt even anders. Hoop zo dat ik het snel weer voel :D Ben volgens mijn telling morgen 15 weken, volgens de vk was dat gister al. Wacht nog even de 20 weken echo af om definitief mijn banner aan te passen :p
     
  10. Mees17

    Mees17 Actief lid

    30 jun 2014
    297
    0
    0
    Oh Vliegje, wat heerlijk zeg! Hoop dat het zich gauw weer voor doet, lijkt me zoooooo bijzonder :)
     
  11. Mees17

    Mees17 Actief lid

    30 jun 2014
    297
    0
    0
    Lijkt me hartstikke leuk om af te spreken dames, maar twee uur rijden vind ik nogal pittig.... Dan zitten we die dag alleen al 4 uur in de auto.. Betekent natuurlijk niet dat jullie het niet toch gewoon in Utrecht of Amersfoort kunnen doen.. Snap dat we ons moeten aanpassen en ergens moeten afspreken wat voor de meeste het makkelijkste is...
     
  12. Miss1982

    Miss1982 Actief lid

    17 jun 2014
    218
    0
    0
    NULL
    NULL
    Onze kleine krijgt beide onze achternamen, hij/zij is dadelijk meteen van adel;) haha maar niet helemaal.
     
  13. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Kan je dit al aan de buitenkant voelen? Het leek alsof hij zich ff afzette, en wegzwom ofzo. Weet niet, kan het niet uitleggen. Zo apart! Ben in love!
     
  14. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Mees, waar wonen jullie ook alweer? Limburg?
     
  15. Sateschnitzel

    30 jun 2014
    79
    9
    8
    Vrouw
    Werkvoorbereider
    Noord Holland
    Wij hebben ervoor gekozen om de achternaam van mijn vrouw te geven aan onze kinderen. Althans ik wil dat graag gezien ik ons kindje zal dragen en het dan toch iets van ons beide heeft. Al zijn wij wel voornemend allebei een keer te dragen. Ik zal dan ook haar achternaam aannemen zodat we allemaal dezelfde naam dragen.. :)

    Het lijkt mij ook leuk iets af te spreken alleen wij zijn beide wel erg verlegen aangelegd en momenteel erg druk dus slaan deze keer over.. Vinden jullie vast niet erg..:)
     
  16. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Joh, ik buurt zoveel dat je niet meer verlegen bent :p haha. Nee joh, lekker doen waar jullie je goed bij voelen.
     
  17. Jessje003

    Jessje003 Bekend lid

    10 mrt 2014
    644
    0
    16
    NULL
    MvM is hier vanochtend geweest, leuke vrouw! Erg gelachen!!
    Ik mag vandaag al gelijk beginnen! Hier de test:

    DSC_0284.jpg

    Tja, dat afspreken wordt nog wat... ik ben best bereid een stukje te rijden. Waar zou jij af willen spreken dan Mees?
     
  18. Mees17

    Mees17 Actief lid

    30 jun 2014
    297
    0
    0
    Wij wonen in zuid-limburg dus is best ver voor ons. Wil best een uurtje rijden, eventueel anderhalf uur ook nog wel. Maar twee uur vind ik dan echt iets te ver...
    Maar luister dames en nou hoop ik niet dat jullie dat verkeerd opvatten, heel eerlijk gezegd; ik weet niet of ik (als onze komende poging(en) niet zouden slagen) me dan sterk genoeg voel om met jullie af te spreken als wij nog niet zwanger zijn. Dat klinkt misschien dramatisch, vergeet niet ik vind het eerlijk waar geweldig voor iedereen en gun het jullie net zo hard dan mezelf, maar denk dat ik het toch best confronterend vind.
    Laat ik zo zeggen; spreken jullie gewoon af waar jullie willen en wanneer jullie willen, dan kijk ik hoe ik me tegen die tijd voel en of we dan wel of niet meekomen.
    Desnoods sla ik de eerste keer over en komt er misschien nog een volgende date!:)
    Hoop dat jullie me begrijpen!
    Jess; wat een mooie test he?! Geweldig!
     
  19. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.250
    3.897
    113
    Zou goed nieuws zijn... Anders zou het alsnog betekenen dat een heterohuwelijk een ander soort huwelijk is dan een homohuwelijk, dat zou ik erg stom (en frustrerend) vinden. Dus ik hoor graag de uitkomst van je onderzoek!
     
  20. Jessje003

    Jessje003 Bekend lid

    10 mrt 2014
    644
    0
    16
    NULL
    Mees, (en die geldt eigenlijk voor iedereen!) kom alleen als je je goed en oke eronder voelt! Zodra jij het gevoel hebt; oke, dit wordt em niet; NIET DOEN! Ik (en ik denk de rest ook wel) heb daar echt alle begrip voor hoor! So no worries :)

    Ja, test was goed...helemaal voor 5 weken! Dus ben helemaal happy :D
     

Deel Deze Pagina