Pfff.... huiluurtje...tips?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Ellin, 10 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ellin

    Ellin Actief lid

    3 aug 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    Onze zoon van bijna 7 weken heeft elke avond zo vanaf een uur of 21.00u dat hij onrustig is, veel huilen, sommige avonden echt krijsen en slecht te troosten. Heel frustrerend zo'n krijsend mannetje dat niet getroost wil worden en rot, vooral voor hemzelf...
    Vaak ook het idee dat hij huilt uit vermoeidheid, maar doordat hij zo overstuur is kan hij ook de slaap niet vatten. Rondje buiten lopen maakt hem nog bozer, badje/onder de douche kalmeert hem wel, na afdrogen begint het weer van voor af aan. In de draagdoek helpt soms, niet . Het kan ook geen honger zijn, want huilen begint soms al half uur na zn fles om 19.30/20.00. Leggen m ook wel eens op bed na zn een na laatste fles, maar dan huilen en klaarwakker.
    Normaal gesproken was het dan na zn laatste fles rond 22.00/22.30 goed en konden we m moe, maar wakker in zn bedje leggen. Sinds een week is ook over: begint weer te huilen en valt alleen maar in slaap als we m in onze armen nemen. We bakeren m vanaf een week oud al in.

    Nu weet ik ook wel dat het erbij hoort, maar pfff wat kunnen zulke avonden zwaar zijn!! Kijk uit naar het moment dat hij na zn een na laatste fles gaat slapen en we onze avonden weer beetje terug hebben!
    Overdag gelukkig wel een lief en tevreden mannetje en nachten gaan ook goed, dat maakt dan wel weer een hoop goed!

    Herkenbaar voor iemand? Hoe lang heeft het bij jouw kindje geduurd? Nog een gouden tip?
     
  2. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.690
    2.400
    113
    Vrouw
    Broek
    Ik herken het wel van mijn zoontje! Hier wilde hij dan altijd clusteren, lees: heel de avond aan de borst. Maar ik geef borstvoeding dus dan kan dat, met een fles weet ik geen oplossing helaas. Maar denk dat ze toch een aangeboren natuur hebben en het zelfde doen....
     
  3. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.819
    5.954
    113
    Vrouw
    Beide dochters deden dit ook, zo tussen de 5-8 weken.
    Clusteren clusteren clusteren.
    Ik gaf er gewoon aan toe, dvd op, thee er bij, samen op de bank.
    Noodzakelijk ook voor de productie.
    Ik denk dat het inderdaad natuurlijk gedrag is, ook al krijgt hij geen borstvoeding.

    Dus ga met hem zitten, lekker lijf op lijf. Hij heeft
    het blijkbaar nodig. Het gaat vanzelf weer over.
     
  4. Cammy

    Cammy Fanatiek lid

    24 feb 2014
    1.905
    2
    38
    Ons zoontje heeft dit ook gehad een paar weekjes. Was een fase en ging bij ons vanzelf over. Als het echt heel erg werd gaven we hem nog een klein flesje extra, zeg 30/1. Kan net dat beetje extra zijn wat ze nog nodig hebben
     
  5. Blinq

    Blinq Bekend lid

    12 jan 2011
    708
    0
    0
    Hier was het ook een clusterperiode waar ik aan toe gaf dus dat huilen herken ik niet, maar kunnen het ook geen krampjes zijn? 6 weken zou de piek zijn...Wij hebben weinig last van krampen gehad, maar als hij ze had was het ook krijsen geblazen :( Alleen tegen mijn buik leggen was het enige dat hem een beetje leek te helpen. Wij gebruikte probiotica (Orthiflor) en Sab Simplex
     
  6. red88

    red88 VIP lid

    3 dec 2008
    13.137
    0
    0
    Ik zou hem laten clusteren en bij je houden. Desnoods maak je zn fles wat kleiner en geef je dan bijv elk half uur 30/1.
    Hier dronk ze tussen 19 en 22 bijna non stop. Vaak gingen we dan om 21.30 naar boven, douchen met papa, rond 22 uur nog een keer drinken en slapen.
    Rond 3 maanden ging het langzaam over en toen ze 4 mnd oud was ging ze om 19 uur de nacht in.
     
  7. Ellin

    Ellin Actief lid

    3 aug 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    #7 Ellin, 11 aug 2014
    Laatst bewerkt: 11 aug 2014
    Bedankt voor het reageren dames! Tsja clusteren met flesvoeding is idd lastig! Hoop dat deze fase gauw over is! Wel fijn dat er herkenning is!
    Zijn er nog dames die flesvoeding gaven/geven die dit ook meegemaakt hebben?
     
  8. MariskaM

    MariskaM Lid

    22 okt 2010
    36
    0
    6
    Vrouw
    Stadskanaal
    Mijn dochtertje van 7 weken doet het ook, na de fles van 19.00 uur! We leggen haar wakker in der bedje, maar ze gaat niet slapen, continu huilen, telkens speen in en uit. Ik neem der dan na een half uur wel weer mee na beneden, en leg der dan bij mij neer. Het is inderdaad een periode, het zou vanzelf weer over moeten gaan, heel veel kan je er niet aan doen denk ik, er gewoon aan toegeven dat doe ik nu ook! En dan slaapt ze wel even, na de fles van 23.00 uur is het weer goed, leg k der bij ons op de kamer en ze slaapt de hele nacht door tot 6 a 7 uur. Hier overdag ook niks aan de hand, het is hier ook van 19.00 uur tot 23.00 uur!
     
  9. Cammy

    Cammy Fanatiek lid

    24 feb 2014
    1.905
    2
    38
    Ja ik dus ;) zoals ik zei gaven wij als het heel erg werd nog een klein flesje 30/1. Daar werd hij vaak wel rustig van.
     
  10. Ellin

    Ellin Actief lid

    3 aug 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    Moet zijn : zijn er nog meer dames die flesvoeding geven! :D

    Had je tip gelezen, houdt hem in mn achterhoofd! Tijdens de warme dagen kalmeerde een beetje water m ook altijd, dus zou kunnen dat dit helpt. Wordt hij er dan niet kwaad van dat het maar een beetje is?
     
  11. Ellin

    Ellin Actief lid

    3 aug 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    @ MariskaM, klinkt hetzelfde dus! Hier nu ook twee nachten gehad dat hij na de fles van 23u doorsliep tot half 8, vanochtend moest ik m zelfs wakker maken om 8.15u! Probeer er ook wel aan toe te geven, maar zit er soms even doorheen na een uur gekrijs en gebrul. Voel me dan zo machteloos, zo te doen met het manneke ook! Gelukkig is mn man ook 's avonds thuis en kunnen we afwisselen.
     
  12. Blinq

    Blinq Bekend lid

    12 jan 2011
    708
    0
    0

    Clusteren betekend juist dat ze vaak kleine hoeveelheden willen drinken
     
  13. Skippy87

    Skippy87 Actief lid

    22 mrt 2013
    438
    1
    0
    Hier hetzelfde gehad rond die tijd, kleine man had toen ook veel krampjes..
    Wij hebben de dr brown fles genomen en babymassage gedaan.. verder de draagdoek.. hele avonden lopen..
    kleine man is nu net 4 maanden en sinds 3,5maand is het huilen gestopt.. Hij slaapt nu van 22.00 tot 07.00 en is bezig zn slaaptijden te vervroegen.. gaat steeds vroeger gapen enz.. afgelopen week 21.00 naar bed gegaan..
    Ook bleek hij koemelkallergie te hebben en is het huilen veel minder sinds we pepti gebruiken (3 weken nu)..
    Hooguit een minuut of 20.. was eerst wel eens 4 uur..
     
  14. adi

    adi Niet meer actief

    Geef de avondfles niet als volledige fles, maar maak meerdere flesjes van 30-1 en bied deze regelmatig aan gedurende de avond. Leg de baby de hele avond op jouw blote borst en bied hem een flesje aan als ie gaat zoeken.
    Zo kan ook de flesgevoede baby prima clusteren.
     
  15. MariskaM

    MariskaM Lid

    22 okt 2010
    36
    0
    6
    Vrouw
    Stadskanaal

    Soms zit je er inderdaad even helemaal door heen, en het is ook zo sneu voor de kleintjes. Je voelt je inderdaad machteloos, kon je er maar wat aan doen! Mijn vriend is ook s avonds thuis maar het mooiste is dat ze bij hem nog harder krijst dan bij mij, ze wil echt alleen bij mij zitten. Ook zo in een keer. Snap er soms ook even niets meer van! Maar we blijven door gaan er zal een tijd komen dat het allemaal beter gaat.
    Ga je het proberen met die flesjes van 30/1? Ik wil het ook proberen maar ben bang dat me kleine meid boos gaat worden als ze steeds maar een beetje krijgt.
     
  16. Ellin

    Ellin Actief lid

    3 aug 2010
    323
    13
    18
    NULL
    NULL
    Twijfel idd ook of dit zal werken en niet voor nog bozer mannetje zal zorgen, maar is wellicht wel proberen waard....!
     
  17. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    7 dec 2011
    3.002
    1.139
    113
    Vrouw
    Canada
    Hier weer een borstvoedingsmama, haha! Maar ook ik herken het gedrag als "clustergedrag".
    Clusteren is ook deels "huidhonger" en daar kun je hem ook met flesvoeding prima mee helpen door hem op je blote huid te houden.
    Probeer het eens uit met vaker kleinere hoeveelheden, het is al drama dus in het ergste geval werkt het niet. ;)
     

Deel Deze Pagina