Diaperbag van cowboysbag...

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Beau85, 11 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beau85

    Beau85 Lid

    28 jun 2009
    95
    0
    0
    Wie heeft ervaring met deze prachtige tas?
    Is hij naast mooi, ook functioneel en handig in gebruik....?

    En wie weet waar hij het goedkoopste aan te schaffen is?
     
  2. Tulpblaadje

    Tulpblaadje Actief lid

    17 mrt 2014
    199
    0
    0
    Ze hebben meerdere modellen.. :) Ik vind het moeilijk kiezen. Er zijn weinig winkels die ze verkopen. Gister ben ik wezen kijken (na een tip hier) in een zaakje in Almere.
    Via internet vind je ze ook wel hoor. Maar de prijzen zijn overal hetzelfde.
     
  3. Esje78

    Esje78 Fanatiek lid

    9 aug 2010
    1.124
    0
    36
    Noord Brabant
    Ik heb er 1 en vind hem erg fijn. Heb wel type Bourne en niet de standaard. Vond deze net wat origineler.
     
  4. Miles

    Miles Fanatiek lid

    22 sep 2013
    1.372
    885
    113
    Vrouw
    Leuk om te lezen! Kunnen slagen?
     
  5. Fashionlover

    15 jul 2014
    54
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb er ook één ; online gekocht bij 'the little green bag'. Werd goed bezorgd en hij bevalt ook goed. Hij is wel van leer dus best zwaar. Maar hij is lekker 'stoer' ; voorheen had ik een 'lief!' Tas dit is weer eens iets anders .
     
  6. Luna28

    Luna28 Niet meer actief

    Haha, ook toevallig! Ik ook!

    Geweldig tas! Hij is van binnen water afstotend, erg handig met lekkende bekers. En ook als gewone tas te gebruiken en vriendlief durft er ook mee over straat ;)
     
  7. kleinesam

    kleinesam Fanatiek lid

    15 mrt 2009
    1.409
    0
    0
    Ja ik heb hem ook. De luierwas in het "standaard" formaat die vind ik t stoerst. Ik heb de kleur light grey, deze pas echt overal bij.
     
  8. Tulpblaadje

    Tulpblaadje Actief lid

    17 mrt 2014
    199
    0
    0
    Nee hij was uitverkocht ;) Ik ga het bestellen via internet. Ze hadden daar genoeg om een goede keuze te kunnen maken.
     
  9. marijntje28

    marijntje28 Fanatiek lid

    8 sep 2008
    1.138
    0
    0
    Ik had voor mijn werk een gewone cowb.bag een aangezien ik niet werk nu, doet hij dienst als luiertas. Ik mis er niks aan dat het geen "echte" luiertas is. Heb in 1 zakje setje kleding zitten en in een luierhoesje van koeka zitten paar luiers, hydrofiel doek voor ergens op te leggen en doekjes. Ideaal zo, kan altijd makkelijk vinden wat ik nodig heb.
     
  10. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Ja wij hebben hem ook. In zandkleur. Heerlijke tas :) en mijn man durft er ook gewoon mee over straat ;)
    Zonder gekheid, heel blij mee. Een mooie stoere tas. De meeste andere tassen vond ik echt te truttig. Af en toe neem ik hem mee naar m'n werk als ik veel klanten moet bezoeken en extra tasruimte nodig heb.
     
  11. Ang88

    Ang88 Actief lid

    24 feb 2014
    182
    0
    16
    Ik werk als spoedeisende hulp verpleegkundige
    NULL
    Ik heb 'm ook! Gekocht bij van Oss.. Opheffingsuitverkoop!
    Op de tas zat om precies te zijn 0 euro korting. Maar ik vond mezelf zielig genoeg (lange verlof dagen, weinig te doen) om 'm toch aan te schaffen :-D
     

Deel Deze Pagina