Wat voor kapsel heb jij?

Discussion in 'De lounge' started by Logan, Aug 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chibiRoron

    chibiRoron Niet meer actief

    Lang haar. Nu onderhand mijn eigen kleur,donkerblond. Zit nog een beetje rood in van de kapper of mezelf,geen idee. Ik laat het nooit meer verven totdat ik grijs word.
     
  2. Lili81

    Lili81 Fanatiek lid

    Sep 26, 2009
    1,306
    0
    0
    Heerlijk kort!!!
    Idee, TS? :p
     

    Attached Files:

  3. Ah, dat is niet waar! Als je je haar echt doet, kan het echt wel heel mooi zitten!
     
  4. Elliz

    Elliz Lid

    Aug 6, 2014
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind het leuk om te experimenteren met mn haar. Ik kleur het vaak en knip het altijd zoals ik op dat moment wil.

    Ben nu al een tijdje niet meer geweest, maar ik wilde nu weer een heel nieuw kapsel laten aanmeten. Heb nu gewoon half lang tot lang haar, de laagjes die erin zaten zijn ondertussen al weer gegroeid.

    Ik zit nu te denken aan een half lange pony die niet bij een staart past maar wel mooi in je haar valt ;) en ik wil mn haar in 2 kleuren laten verven. Weet nog niet welke kleuren.
     
  5. Logan

    Logan Niet meer actief

    Heel gaaf :) wel radicaal voor me
     
  6. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Ik heb lang haar, krullend (op het moment zo dood en dun na de zwangerschap)

    Ik wil graag wat ideeen, weet jij wat TS?
    Lekker makkelijk, kort kapsel is niets voor mij.
     
  7. Logan

    Logan Niet meer actief

    Kijk eens op pinterest! Long Hair up do bijvoorbeeld. Staan vaak stap voor stap foto's van hele leuke knotjes of vlechten.
    Zelf ben ik geneigd om het altijd maar los te gooien of een staart ofzo..
    Ben zelf kapster maar mn eigen haar :')
     
  8. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief


    Leuke site, thanks voor de tip :D
     
  9. Lieverd2012

    Lieverd2012 Niet meer actief

    Lekker kort en blond.
    Na de bevalling heb ik het een paar jaar laten groeien, maar het is echt niet mijn ding, dus weer terug naar kort. Mensen, die mij alleen maar met wat langer haar kennen, waren helemaal verbaasd en ik krijg eigenlijk alleen maar complimenten dat mij kort haar veel beter staat dan lang. Mijn man vindt dit gelukkig ook.

    Ik heb het langer dan Lili81, maar vind dat ook echt een super kapsel, die haar heel goed staat!
     
  10. Lili81

    Lili81 Fanatiek lid

    Sep 26, 2009
    1,306
    0
    0
    Lief van je, thanks!
     
  11. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    May 14, 2012
    2,092
    82
    48
    NL
    Lang (ong 65 cm, past niet op de foto :p) geverfd haar. Wil het denk ik nog een keer of twee bijverven en dan weer terug gaan naar mijn natuurlijke kleur (donkerblond/lichtbruin).
    Ben mijn oude rechte pony aan het uitgroeien, wat wel een vervelende lengte schuine lok geeft, hoop dat die snel doorgroeit omdat hij nu soms lelijk opkrult :p.

    Om te variëren ben ik de laatste tijd gaan experimenteren met vlechten :).
     
  12. Kyrest

    Kyrest Actief lid

    Aug 1, 2014
    165
    4
    18
    Ik heb járenlang halflang, in laagjes, donkerblond/bruin geverfd haar gehad. Twee weken geleden heb ik het tot boven m'n schouders laten knippen, zodat alle verfrestjes en laagjes eruit zijn. Ik werd gek van het kleurverschil en die eeuwige laagjes.

    Ben er niet zo heel blij mee :) maar vanaf nu laat ik het weer groeien.
     
  13. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Blond en lang (tot op m'n kont)
     
  14. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Zo :).
     
  15. Nogablokje

    Nogablokje Niet meer actief

    2 zijkanten gemillimeterd, dat daar tussenin ongeveer 15 cm schuin omhoog en hartstikke blond!

    2 maanden geleden was ik aan 1 kant gemillimeterd en aan de andere kant ongeveer 25 cm stijl naar beneden en donkerbruin ;)
     
  16. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    Nov 21, 2009
    8,849
    1
    36
    belgie
    Dit alleen .. Is het bij mij donkerbruin met roze stukken
     
  17. xxx1976

    xxx1976 Bekend lid

    Aug 14, 2006
    594
    0
    16
    Ik heb lang lichtbruin haar. Ik zat nog te twijfelen om het tot halflang te laten knippen omdat het te droog en pluizig was. Nu heb ik paar weken geleden keratine behandeling genomen, waar ik erg blij mee ben. Het is mooi stijl, en is lekker zacht en het glanst ook nog :)
     
  18. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    Aug 7, 2012
    4,828
    2,498
    113
    Female
    Lang donkerblond haar tot aan de kuiltjes van mijn rug!
    Nu met baby altijd knot, staart of vlecht ivm grijp vingertjes:):D
     
  19. beautevil

    beautevil Fanatiek lid

    Dec 23, 2011
    2,156
    1
    38
    in het oosten !!
    Dit kapsel heb ik nu :D
     

    Attached Files:

  20. potjesoep

    potjesoep Bekend lid

    Apr 13, 2014
    713
    0
    0
    ik heb kort haar maar ben het aan het laten groeien , en moet hoooooooooooooooooooog nodig weer naar de kapper toe :) zit totaal geen model meer in hahahah

    ben licht blond van kleur en super mega giga ultra stijl haar :D kan je niets meer doen dus , laat het er meestal ook high light inzetten maar heb het geduld niet meer om in die kappers stoel te blijven zitten omdat ik er niet van hou naar de kapper te gaan
     

Share This Page