Inderdaad Mees, helemaal te snappen! Probeer van de week ff te kijken voor een locatie, ben zo druk met werken en 's avonds thuis nog gewerkt aan de fotoshoot. Dus even zelfs weinig tijd voor mezelf terwijl ik zo moe ben. Komt goed! Mooie test Jess!!
Ik moet zeggen dat ik best trots ben op mezelf dat ik het nog steeds tegen niemand heb gezegd. Nu heb ik het mn partner beloofd, dus ik hou me er wel aan.. haha. Maar toch... Hoe is het verder met iedereen??
Hmmm... na een nachtje ziekenhuis van zondag op maandag zo'n beetje volledige bedrust gekregen. Ik mocht naar huis omdat we op nog geen 5 minuten van het ziekenhuis wonen en met de voorwaarde dat ik bij krampje moet bellen. Tsja, zo staat het er hier voor...
@Chybou; das wel naar zeg!! Wel ontzettend fijn dat je zo dichtbij het zkhs woont! Ik bedoel; kan me voorstellen dat dat je wel iets rust geeft. Hoe voel je je er zelf bij dat je bedrust moet nemen?
Haha.. doen we.. als het ijs eenmaal gebroken is gaat het meestal wel maar de weg daar naar toe he.. plus dat ik ook wel een beetje het gevoel van Mees deel heel eerlijk gezegd.. Zo, hier gisteravond ZI 9.1 voltooid.. Helaas te laat begonnen met temperaturen waardoor er geen touw meer aan vast te knopen is en de ovulatietesten doen ook niet wat ik wil waardoor ik er inmiddels een hard hoofd in begin te krijgen. Maargoed woensdag en vrijdag staan 9.2 en 9.3 op de planning en klussen we er dan vrolijk op los. Gezien de cyclus historie moeten we dan precies goed zitten en halen we gewoon het goede gevoel van vorige week terug.. deze keer wordt 'm gewoon. punt.... i hope..
hoop t ook voor jullie sateschnitzel hier gaat de tijd langzaam zeg nog 1.5 week wachten tot we meer weten pfff
Op zich vind ik het niet zo erg. Ik was al niet meer super actief... met hoe moe ik me nu voel klinkt bedrust best aantrekkelijk. Daarbij is het maar tijdelijk en voor een goed doel. Dat we zo dicht bij het ziekenhuis wonen is idd een geruststelling en ook fijn omdat ik anders opgenomen had moeten worden. Dan ben ik toch liever thuis. Ik mag elke dag even een uurtje 'gelucht' worden. Ik word denk ik anders binnen no time helemaal gek!
Hoi dames, Ik heb een vraagje... vanochtend negatief getest en vandaag (lijkt op) beginsel ongesteldheid (beetje bruin, niet rood) Nou zou het wat vroeg zijn voor mijn menstruatie, maar goed, iets anders kan het niet meer zijn toch?
Het kan helaas zo veel betekenen Het kan een naderende menstruatie zijn, maar het kan ook een goed teken zijn van een embryo dat zich een plekje voor de komende 9 maanden creëert. Mijn ervaringen met wat bruin verlies net voor mijn NOD waren menstruaties die ineens, ondanks mijn zeer regelmatige cyclus, toch dagen vroeger kwamen. Ik duim dat dit bij jou niet het geval is.
mees ten eerste wat vervelend van je negatieve test. helaas had ik vorige ronde ook dat mn menstruatie 2 dagen eerder kwam, zo uit het niets. ik weet niet of je normaal ook bruin van te voren hebt? ik hoop dat het een innesteling is natuurlijk! duim voor je!
Mees, wanneer is je eigenlijke NOD? Ik had een paar dagen voor NOD bruinverlies, was achteraf de innesteling. Maar het kan inderdaad heel veel betekenen. Succes!
Hoi dames, Bedankt voor jullie reactie's. Nog steeds wat bruinverlies, echter niet veel. Vanochtend niet getest, wacht nu even af of menstruatie doorzet. Ga er vanuit dat het niet gelukt is. Normaal heb ik altijd voor mijn menstruatie wat bruinverlies, dus dat is nu niet anders. Mijn testdag is zaterdag. Tot overmaat van ramp zei een collegaatje gisteren tegen me; "Ik vind je zo anders uitzien, je kon wel zwanger zijn!" Ze kwam net terug van vakantie, dus had haar een tijd niet meer gezien. Maar tja, wat zeg je daarop he......
Nou, wij hebben net de donor afgezegd voor vandaag en vrijdag. De ovulatie testen wijzen steeds negatiever uit met als "piek" afgelopen zondag en temperatuur stijgt alleen maar. Dus met een beetje geluk zaten we maandag nog goed maar ik ga van het ergste uit. Daarnaast ga ik morgen een afspraak maken bij de ha ( helaas de vervangende gezien mijn eigen op vakantie is) en aangeven dat ik ten eerste de buikpijn niet meer trek en ten tweede gewoon een verwijzing wil voor de gynaecoloog. Mijn huisarts gaf aan pas na anderhalf jaar verder te kijken in een medisch traject als ik dan nog niet zwanger zou zijn.. Toen ik daar later nog eens goed over nadacht is het eigenlijk van de gekke.. We kunnen niet op de normale manier zwanger worden.. En zouden dus volgens mij direct ( wanneer we hier zelf behoefte aan zouden hebben) doorgestuurd kunnen worden naar de gyn. Maak ik althans ook op uit de verhalen die ik hier lees.. Als ik het mis heb hoor ik het graag en anders zou ik graag weten hoe jullie het gedaan hebben.. En hoe lang het geduurd heeft vanaf het moment van naar ha stappen tot het starten van het traject. Daar wij willen gaan kijken voor IUI ben ik vooral benieuwd naar deze ervaringen maar hoe meer hoe beter.. Bedankt in ieder geval! Mees; ik hoop van harte dat het een innesteling was!! Sterkte!! Denanja; succes de komende 1,5 week!
Ik denk dat je helemaal gelijk hebt saté. Ik denk dat een huisarts je, als vrouw vrouw stel, gewoon door moet verwijzen. Leuk thuis klussen (om het zo maar te zeggen) is als je een mannelijke partner hebt heel anders dan als je steeds beroep moet doen op een donor. Ik denk daarom dat de regels voor gewone stellen niet op gaan. Daarbij wordt ieder lesbisch stel met een kinderwens wel doorgestuurd. Omdat jullie voor ZI kiezen zou dat voor jullie niet op gaan? Vind eigenlijk dat het een huisarts geen bal aangaat hoe jullie die wens inrichten. Dat vind ik, persoonlijk, meer iets voor een gynaecoloog. Dus een bezoekje aan de huisarts lijkt me op zijn plaats. Ik duim dat jullie toch nog een beetje in de goede richting zaten. Liefs!
Sate ik sluit me elemaal bii chybou aan!!! Wij zijn niet eens bij de huisarts eweest. Meteen naar de kliniek gegaan. Heb wel naar het ziekenhuis gebeld of t ook in t ziekenhuis kon maar zij verwezen me door naar gg.
Trouwens, na een bezoekje aan onze huisarts ging het allemaal heel erg snel. Hij stuurde digitaal een verwijzing naar het ziekenhuis en we hadden dezelfde week al een brief met een afspraak voor de week er op in de bus liggen. Ik denk eerlijk gezegd dat het bij jullie allemaal best wel snel en makkelijk zal gaan, ook in het ziekenhuis, omdat jullie een eigen donor hebben. Ik heb geen idee waar jullie wonen, maar misschien is een belletje naar Geertgen een idee? Dit hele traject zou, denk ik, ook makkelijker zijn omdat jullie zelf een donor meenemen.