Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 4

Discussie in 'De lounge' gestart door Saar22, 3 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Hier ook 6 pakken gehaald, en uitgeprobeerd, vind ze echt fijn. We hadden nog een pak pampers staan, die zijn we aan het opmaken.. maar 8 van de 10 keer als me dochter poept, komt het gewoon door de luier heen. En dan heeft ze normale ontlasting (sorry voor details) :p en laat haar natuurlijk niet in een vieze luier zitten, verschoon het direct. Met deze luiers geen enkel probleem!

    Over lidl, is duur geworden helaas.. zuivelproduct prijzen zijn flink gestegen. Haal er alleen nog aanbiedingen, soms groente en fruit en magere melk, die is daar wel goedkoop.
    Verder Dirk van den Broek.
     
  2. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Helaas wel, en je moet maar net weten welke kraam de beste is hihi. Lidl mis je niet veel aan, het is een leuke winkel (soms), maar een half uur rijden is het echt niet waard hoor!
     
  3. Sarax

    Sarax Bekend lid

    19 jan 2014
    928
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Ukkie gefeliciteerd!
     
  4. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    vind je dat?
    ik niet, ben echt gek op de Lidl! ongeveer 80% van onze boodschappen komen er vandaan.:)
    Als ik geen lidl in de buurt zou hebben, zou ik gaan voor maandboodschappen.
     
  5. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    5 okt 2009
    4.080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    Dames ik lees graag mee..
    Begin het niet meer te redden met mijn WW uitkering.. dus moet goedkoper inslaan..
     
  6. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Lidl kom ik altijd duurder uit dan andere supermarkten hier. Maar dat is ook omdat ze in lidl meer dingen hebben die net meer zijn zoals in België. Ook dingen die in de andere supermarkten hier niet te krijgen zijn. En ja dan sla ik natuurlijk in...
     
  7. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    succes! wat voor tips zoek je?
     
  8. Islah

    Islah Niet meer actief

    Nog gefeliciteerd Ukkie, en sterkte Ons Kleintje (haha loop een beetje achter), en welkom Lilyenco.

    Net als Ons Kleintje weet ik ook niet precies wat voor tips je zoekt maar misschien heb je hier alvast wat aan:


    -Kook voor meerdere dagen (ik zie dat je alleen bent, koken voor 1 persoon per keer is altijd duurder) of een grote hoeveelheid om te kunnen portioneren in de vriezer
    -Vaker vegetarisch eten
    -Geen pakjes/zakjes en meer zelf gaan maken zoals bv. brood (ik heb uitgerekend dat mijn volkorenbrood 55 cent kost, en mijn wit brood 45 cent, daarbij heb ik de kosten van de oven wel niet meegerekend hoor, maar daar komt nog ongeveer 50 cent per 2 broden bij (maak er altijd 2 tegelijk). Dus voor 2 volkorenbroden 1,60 incl. elektriciteit, en het is ook nog eens gezonder).
    -Aldi en Lidl zijn NIET altijd goedkoper dan andere winkels, helemaal met een goede aanbieding en budgetmerken zoals AH Basic zijn soms goedkoper dan Lidl
    -Een 'aanbieding' is niet altijd echt een aanbieding. Probeer dingen liefst per kilo en niet per blikje/zak te berekenen, en dan vergelijken
    -Je hebt niet 10 soorten broodbeleg nodig, wij zijn hier ook pas mee gestopt. Eigenlijk echt onzin, nu proberen we eerst iets op te maken voor er iets anders komt.
    -Grote verpakkingen zijn in verhouding goedkoper dan kleine verpakkingen.
    -Qua drinken is water gewoon voldoende, een theezakje kan je (afhankelijk van hoe sterk je je thee wil) meerdere malen gebruiken
    -Vlak voor sluitingstijd heb je bij de AH vaak zakken groenten/brood e.d. met een 35%korting-sticker. Maar zelf groenten snijden is uiteindelijk nog goedkoper
    -Op de markt zijn groenten/fruit vaak ook goedkoper maar kwaliteit is niet altijd even goed zoals die van de supermarkt. Anders bij de Turkse super (daar kan je kruiden/specerijen vaak ook veeel goedkoper vinden)
     
  9. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik heb trouwens gisteren een kookworst gemaakt met zalmfilet. Maakte deze al vaker vegetarisch maar had 1 stuk filet nog liggen dus was wel benieuwd hoe dat zou worden. Vind 'm erg lekker geworden, hoewel mijn man zegt dat hij niet zo'n verschil proeft als die met kip. Heb er 2 stuks uit kunnen krijgen trouwens, 1 gebruikt voor de pastasalade van gisteren en de ander ligt nu in de koelkast.
     
  10. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Hier ook even gebruik gemaakt van de Lidl luiers, meteen 4 pakken gehaald :D ik vind ze wel een beetje anders ruiken.. maar goed voor dat geld hoor je mij niet klagen. Ze lekt niet door en dat is het belangrijkste.
     
  11. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik vind luiers trouwens vaak naar zwarte peper ruiken, of ligt dat nou aan mij? Haha. Ik ben erg geur-gevoelig hoor, kan ook tegen veel schoonmaakmiddelen niet.
    Mijn man heeft 10 pakken gekocht, dus denk dat ik genoeg luiers heb voor de hele luierperiode tot dochter zindelijk is. Had namelijk ook nog 6 pakken van 78 stuks luiers die ik bij de AH in een aanbieding had gekocht.
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Net op de markt voor 5 euro rond:
    3 bakjes aardbeien van 500 gram
    1 kilo druiven
    10 pruimen

    Verdere prijzen die ik onthouden heb: bloemkool 95 cent. Sla 2 voor 1 euro. Komkommer 4 voor 1 euro. Paprika zak zes stuks voor 1 euro. Sperziebonen 98 cent de kilo.
     
  13. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    bij ons eerst ook hoor, maar vind de prijzen echt gestegen! dus nu gewoon weer 80% bij Dirk van den Broek en 20% Lidl :p
     
  14. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Lekker goedkoop!!
     
  15. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Wat wij altijd doen (zo nu ook met de Lidl luier actie)
    Groots inslaan, we hebben op zolder 2 mooie stellingen staan voor voorraad. Zo heb ik zeker voor 1 jaar wasmiddelen, douche gels, shampoo en tandpasta's.
     
  16. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik ben juist van plan om binnenkort m'n eigen tandpasta te maken! Nog goedkoper volgens mij, maar ook gezonder. En douchegel gebruiken wij niet, gewoon een stuk zeep.
     
  17. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Dit is natuurlijk nog goedkoper en milieu vriendelijker.
    Douchegel koop ik zelf nooit, wij krijgen altijd een hoop mee van mijn moeder of vader :) Als we het zelf kopen zou mijn man ook stuk zeep kopen denk ik.
     
  18. lea

    lea Fanatiek lid

    Ukkie wat lees ik nu! Gefeliciteerd met je zwangerschap! Wat leuk voor jullie!

    Hier gaat het qua besparen nog steeds niet echt super. Wel doen we doordat mij de boodschappen niet meer lukken ivm bekkenpijn 1 x per week boodschappen en redden het er aardig mee. Wel zitten er wat meer diepvriesgroenten bij etc. Maar dan hebben we bij nood genoeg op voorraad in ieder geval.

    Ik denk dat we nu uitkomen rond de 70 euro per week. ( zw hormonen helpen ook niet mee, soms ineens zin in iets en tja)

    Ik krijg van de moeder van een een vriendinnetje van mijn dochter nog wat spulletje voor de baby, dus dat is altijd leuk, en scheelt ook weer. En laatst heb ik op de braderie hier in de buurt babypakjes kunnen scoren voor een euro, van een babywinkel die er mee stopte....
     
  19. Sarax

    Sarax Bekend lid

    19 jan 2014
    928
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Iea, dat scheelt weer zo'n uitverkoop en kleding krijgen. Hier gaan altijd de dozen van de ene (schoon)zus naar de andere, alleen ben ik soms te kritisch en koop ik vaak via rommelmarkten of 2ehands winkeltjes of mp. Dat is soms net iets moderner.

    Maar alle kleine beetjes helpen.
     
  20. lea

    lea Fanatiek lid

    Dat doorgeven ken ik ook, enorme voorraad meisjeskleiding op zolder, maar nu een zoon, dus dan hebben we aan allemaal jurkjes niks:D
     

Deel Deze Pagina