Hier hetzelfde meegemaakt met brugman. Helaas, ook wij hebben moeten betalen. Onze handtekening stond wel ergens onder dezelfde voorwaarden als bij jullie, dus. Iet onder het echte contract. Daar stond zijn naam en handtekening maar toch flink moeten aftikken, helaas. Zelfs de rechtsbijstand kon niks voor ons betekenen.
Ik ben bang dat je flink genaaid bent.. Je hebt idd bedenktijd, maar dat moet schriftelijk bevestigd zijn omdat jij getekend hebt! Ik zou direct je rechtshulp inschakelen en daar donderdag langs gaan en gewoon dreigen!! Wij zijn er ook ingetrapt.....10.000 euro contract....uiteindelijke met 50% korting.......21.000 euro. Dat konden wij niet betalen, dus dan zouden er minder kwaliteit kastjes en apparatuur enz moeten kiezen.....uiteindelijk met hulp van iemand die zich niet om laat lullen en een iets mindere kwaliteit apparatuur (maakt ons niks uit eigenlijk....) 9.000 moeten betalen....dus euhm een korting van 33.000 euro...... Ze naaien je waar je bij staat....
Kleine lettertjes goed gelezen? Wat zijn de voorwaarden? Staat er letterlijk dat het contract wordt ontbonden als jullie het huis niet kopen?
Heb zwart op wit staan (kom ik nu achter door het papier helemaal open te vouwen) dat er dus die 16 weken zijn onder voorbehoud om de koop kosteloos te annuleren met een stempel van het filiaal erbij erbij!
Hoe moet je annuleren? Je hebt namelijk niets op papier dat het ook echt is gedaan enkel telefonisch. Vaak moet je schriftelijk annuleren staat in je voorwaarden ook.
Hier was een belletje voldoende zei de verkoper. Maar heb in ieder geval die 16 kosteloos annuleren zwart op wit staan. Helemaal ergens onder gekrabbeld en een stempel erbij.
En verder nog....staat er ergens vermeld of jeboete moet betalen? Wij toen 30% van het totaal bedrag op offerte!
Zit je nu nog in die 16 weken? Dan is het simpel. Morgen een brief kangsbrengen. Na die 16 weken wordt het toch lastiger als je niet schriftelijk hebt geannuleerd. Maar ik weet dan niet goed wat je rechten dan zijn..
Heb die stempel een beetje zitten ontcijferen. Daar staat dus in dat we de koop kosteloos mogen annuleren binnen de 12 weken (zijn er nu negen verstreken). Staat inderdaad bij dat het telefonisch kan (wat ik dus heb gedaan) of per mail en brief.
Dan zou ik er nog een mailtje en een aangetekende brief, just to be sure. achteraan sturen waarin staat dat je .... hebt gesproken en het al hebt gecanceld, maar dat die afzegging en de brief van hun elkaar vast gekruist hebben. Bij deze alsnog. Kopie van je brief erbij doen en laat hun het tegendeel maar bewijzen.
alsnog een mail doen waarin je annuleert en bevestiging vraagt in een mail terug! dan is er niets aan de hand. Dacht dat de termijn al verstreken was maar dat is gelukkig dus niet zo..
Als je nu in de 9de week zit zou ik morgen direct een aangetekende brief versturen waarin je de keuken annuleert! Als je de brief langs brengt kunnen ze nog zeggen dat ze die niet hebben gehad. Of je moet op een kopie brief een handtekening voor ontvangst laten zetten en die brief zelf bewaren.