shaddixx verdorieeeeeeeee hahahah de bedoeling was je twijfel weg nemen hahaha. schiet niet echt op zo😊
Hahaha, ik heb nog een tijd zitten kijken maar ik blijf toch echt bij een meisje R85, bij jou denk ik een jongetje. Ben jij trouwens degene die ik een tijd geleden een aantal zwangerschapstesten op heb gestuurd? Of ben ik in de war met iemand anders?
Ja dat was ik en nu ook weer zwanger! Dank je wel nogmaals. Over 2 weken hebben we geslachtsbepaling ben benieuwd of je gelijk hebt. Ons gevoel zegt namelijk een meisje
Ben ook benieuwd. Heb volgende week een geslachtsecho dus dan kan ik jullie theorie misschien bevestigen. Kunnen jullie wat met deze 11 weken echo?
Ja alles gaat goed, alleen erg misselijk en daardoor ruim 3 kilo afgevallen. Ah het komt er vanzelf wel weer bij
Iemand een idee? Moet nog twaalf dagen op de geslachtsecho wachten maar ben TE nieuwsgierig sinds de afspraak staat haha Zal uiteraard laten weten wat ze zeiden!
Zouden jullie ook eens de nub theorie willen toepassen aub, want ken er niets van en is zo spannend. Alvast bedankt.
Key, ik denk een jongetje.. Stefke, ik kan nooit wat maken van de NUB (daar is een apart topic voor ) maar op basis van de skull zou ik een jongetje zeggen..
Dankjewel voor je antwoord M'n vriend en moeder zijn er namelijk heilig van overtuigd dat het een meisje wordt. En ik heb al vanaf het begin het gevoel dat het een jongen is. Maar we zullen het zien in December als de kleine ter wereld komt wie er gelijk had.