Gestopt met de pil, en nu?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door BallerinaN, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Shaker

    Shaker Actief lid

    14 aug 2014
    231
    0
    0
    Dat is netjes toch 30 dagen! Spannend allemaal zeg!

    Aiseria, fijn dat je geen last meer hebt gehad maar inderdaad wat zou het nou kunnen zijn.

    Ik herken wel wat veel meiden schrijven. Ik dacht eerst ook ik laat het gewoon gaan de eerste maanden, niet te veel mee bezig houden en dan zien we het wel. Dit is dus niet echt gelukt :D haha.
     
  2. Lelie1990

    Lelie1990 Bekend lid

    2 jun 2014
    583
    0
    0
    Welkom Shaker!

    @Aiseria.. ik moet je eerlijk zeggen dat mijn klachten ook zijn begonnen met een felle steek (volgden er later wel meerdere) en dat bleek een zwangerschap.. wie weet! (het er nu trouwens nog steeds veel last van, vooral als ik opsta of een onverwachtse beweging maak...)

    Gisteren naar de verloskundige geweest maar weinig wijzer geworden.. aangezien ik zo'n lekkere onregelmatige cyclus heb gehad (2x 50 dagen) is het niet helemaal bekend hoe ver ik nu ben. Vanaf mijn laatste menstruatie gerekend 9 weken (!) maar aangezien ik op 25-07 nog een negatieve test had denk de verloskundige rond de 6 weken... maar het kan ook dat die negatieve test vals was en dus wel langer... eigenlijk weet ze het dus niet.. moet een echo laten maken, kan dinsdag al terecht maar hoop echt zoooo dat er iets te zien is! Ben dan minimaal 6,5 weken....
     
  3. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    30 jul 2014
    1.241
    78
    48
    Oh spannend een echo! Hoop ook voor je dat je het al kan zien!
     
  4. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    @Lelie, nou wie weet, dat zou mij wel heel blij maken, maar voor alsnog ga ik er maar niet vanuit ;) ik wil mezelf niet gek maken, gebeurt nu toch al dat ik met m'n opgeblazen buik soms voor de spiegel sta en al met het idee bezig ben van zwanger zijn.. echt erg, hihi.. maar ik wil het zo graag, alle tijd voor ei ben ik nog heel rustig, maar nu op het wachtbankje word ik weer ongeduldig..

    Wat spannend, hopelijk zal er iets te zien zijn op de echo!
     
  5. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    30 jul 2014
    1.241
    78
    48
    Aisera heel herkenbaar!

    Hier nog steeds bij toiletbezoek wat bruinig slijm.. Nog geen ongesteldheid :S Ga toch weer mooi richting die 43 dagen :s Zit nu op 34 of 35 dacht ik..
     
  6. Shaker

    Shaker Actief lid

    14 aug 2014
    231
    0
    0
    Dank je wel!

    Wat spannend, heel veel succes met de echo!
     
  7. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    Wat balen dat er nog geen duidelijkheid is, vervelend zo'n lange cyclus. Heb je misschien nog ergens een eisprong gemerkt? Want dan zou je kunnen bepalen hoe lang het nog gaat duren of dat je er weer een testje tegenaan moet gooien.

    Ik heb nu ondertussen flink pijnlijke borsten en een zware onderbuik + opgeblazen gevoel ;) vorige cyclus voelde het ook net zo en toen ging het over in krampen 4 dagen voor nod en uiteindelijk dus op dag 32ongi.. dus ik ga er eigenlijk gewoon vanuit dat het dit keer hetzelfde is. Toen hielden de pijnlijke borsten wel een paar dagen voor nod op, dus ik ben benieuwd of dit weer zo is.
     
  8. miekje1991

    miekje1991 Actief lid

    8 aug 2014
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend Lelie een echo! Hopelijk kunnen ze dan ook goed zien hoe ver je bent.
    Leuk dat er ook weer nieuwe meiden bij zijn gekomen. Fijn om meer mensen te zien die er mee bezig zijn. Merken jullie ook dat het voor je man/vriend anders is dan voor jou? Ik ben er toch meer mee bezig en er meer op gefocust dan hem.
    Nou aiseria afwachten dan maar. Hoop voor je dat er toch iets anders is;)
     
  9. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    Dankje Miekje :)

    Ik merk inderdaad ook dat mijn vriend alles anders beleefd, hij heeft ook totaal geen benul van mijn cyclus. Hij denk dat alles lekker snel gaat en we waarschijnlijk al iets van 10 kansen hebben gehad om mij zwanger te maken ipv pas net de tweede kans ;) leg een kerel maar eens uit hoe een cyclus werkt, grrr, haha.
     
  10. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    Ik kijk net vooruit in mijn p tracker.. zie ik dat voor de volgende cyclus ronde mijn complete ongi voor en op mijn trouwdag is :( Bah bah, ik hoop dat ik voor of tegen die tijd óf posi test óf op z'n minst te laat ben met mijn ongi, maar ik wil níet ongesteld zijn op mijn trouwdag :(
    *duim* *duim* *duim* *duim*
     
  11. BallerinaN

    BallerinaN Bekend lid

    6 jul 2014
    751
    0
    0
    kindje maken ;)
    Thuis
    Ah nee! Dat hoop ik ook voor je Aiseria! Zou niet fijn zijn! Aan je 'klachten' te zien... Wie weet, misschien wel hartstikke zwanger!
    Aan de andere kant... Ik hoopte ook niet ongi te worden op vakantie, ben het ook niet geworden, maar nu zou ik willen dat dat wel zo was! Haha! Maar dat is natuurlijk wel iets anders als je trouwdag! Gaan jullie ook op huwelijksreis en naar waar?

    Spannend Lelie, die echo! Ben benieuwd!

    Welkom Shaker! Leuk dat jullie er ook voor gaan! Alvast heel veel succes en hoop voor jullie snel een positieve test in handen! En echt alles bijgelezen? Wauw, dan heb je wat werk gehad! :$;)

    Maya, hoe is het met jou?

    Mijn man beleefd het volgens mij ook allemaal niet zo intens als ik.. Maar ik vind het vooral heel vervelend dat ik mijn eigen lijf niet meer ken en dat voelt hij natuurlijk niet ;) Hij snapt het gelukkig wel, maar zegt wel vaak dat ik er niet zo mee bezig moet zijn. Ben het wel met hem eens, maar ja... Makkelijker gezegd dan gedaan ;)
     
  12. miekje1991

    miekje1991 Actief lid

    8 aug 2014
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aiseria hopelijk is het dan eigenlijk inderdaad of raak of komt je ongesteldheid eerder/later de volgende keer! Dat is ook wel typisch iets voor een man geloof ik dat ze zeggen dat je er minder mee bezig moet zijn... Ik ben het er ook wel mee eens maar een man legt iets naast zich neer en denkt er vervolgens niet meer aan en dat is bij vrouwen, tenminste bij mij wel, iets makkelijker gezegd dan gedaan!
     
  13. Aiseria

    Aiseria Bekend lid

    22 jul 2014
    876
    3
    16
    Bedankt, ja ik hoop echt dat ik hoe dan ook niet 26september ongesteld ben haha.
    @Ballerina, 'helaas' geen huwelijksreis maar dat komt vooral door alle andere dingen die al gepland staan. Ik verwacht met mijn cattery nog een nestje kittens over 1,5 week en ik ga nooit weg als ik een nest heb :) daar vind ik ook mijn oppas nog niet genoeg voor haha. En wij gaan nog in ons hele huis HR++ ruiten laten plaatsen, dus dan is het budget op.
     
  14. Modra

    Modra Fanatiek lid

    24 jul 2014
    1.656
    445
    83
    Groningen
    Welkom Shaker! Mehh dat zou wel heel erg balen zijn Aiseria! Hoop voor jou ook dat het net anders valt op de één of andere manier!
    Oh een cattery! Wat voor katten heb je? :) Ik vind dat fantastisch. :p Wij hebben zelf ook 3 katten, huis tuin en keuken hoor. :p
    Ik vind zo'n cyclus ook veul te lang duren, hihi. :p
     
  15. BallerinaN

    BallerinaN Bekend lid

    6 jul 2014
    751
    0
    0
    kindje maken ;)
    Thuis
    Dat is natuurlijk ook leuk Aiseria! Vind het ook altijd leuk om met ons huis bezig te zijn, dromen, dromen... ;)
    Een cattery! Wat leuk! Dan heb jij straks gewoon een vers nestje baby's! ;) Altijd snoezig, die kleintjes!!

    Hoe lang is jou cyclus Modra?
     
  16. BallerinaN

    BallerinaN Bekend lid

    6 jul 2014
    751
    0
    0
    kindje maken ;)
    Thuis
    Aiseria: lees net een topic van een meisje dat ook ongi moet worden op haar trouwdag.. Heet provera.. Misschien kun je daar iets mee..? Weet natuurlijk niet of je iets zou willen nemen om het uit te stellen, weet ook niet goed of ik me daar prettig bij zou voelen.. Maar ff lezen kan geen kwaad toch? ;)
     
  17. maya123

    maya123 Lid

    11 aug 2014
    56
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh wat leuk dat er iemand gaat trouwen! Gefeliciteerd:)
    Is iedereen inmiddels voor de eerste ronde al ongesteld geweest?

    Met mij gaat het goed! Ik merk nog niet heel veel. Ik ben erg moe, heb last van mij borsten en buik en ben duizelig. Ook ben ik af en toe misselijk maar het is nog allemaal niet heel erg aanwezig.
     
  18. miekje1991

    miekje1991 Actief lid

    8 aug 2014
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Leuk Aiseria, een nestje katjes!
    Ik zou er inderdaad wel over nadenken wat je doet. Wij zijn in november getrouwd en het laatste wat ik er toen bij kon hebben was ongesteld zijn! Fijn Maya dat je je nog redelijk goed voelt. Hopelijk blijft het zo;)
    Hier blijf ik het toch wat vreemd vinden. Alles blijft een beetje rood/bruin kleurtje hebben ook al lijkt het nu wel vruchtbaar slijm... We doen maar gewoon ons best en wachten af. Zelf heb je er toch niks in te zeggen en als het komt dan komt het:D
     
  19. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    30 jul 2014
    1.241
    78
    48
    oh spannend Aiseria! Hoop voor je dat je op je trouwdag niet ongesteld bent! Hier breekt de ongesteldheid nog steeds niet door :( Nog steeds alleen bij het afvegen wat bruinverlies..
     
  20. BallerinaN

    BallerinaN Bekend lid

    6 jul 2014
    751
    0
    0
    kindje maken ;)
    Thuis
    Ook hier nog niets... Dus nee Maya, nog niet ongi geweest en dus nog steeds in ronde 1 :(
     

Deel Deze Pagina