ja hij kan er af als je precies dezelfde neemt , neem hem 1 maat groter mijn zoon zit nu echt in 92 bovenkant maar ik heb echt een 98 zo wel niet een 104..
De lange roze/rode voor m'n oudste van Bomba. De andere voor m'n jongste, van cakewalk. Ze is er net een beertje in, zo cute!
Wij hebben deze van Name it, vorig jaar in de uitverkoop gekocht voor 15 euro voor dit jaar: (ps die bontkraagjes (hebben wij dit jaar voor het eerst) zullen toch wel allemaal echt nep zijn he!)
Blue Seven Winterjas - Roze - Zalando.nl Deze en hij staat erg leuk! Ik hou niet zo van donkere winterjassen.....
O gelukkig Suus, ik ben zo stom geweest vorig jaar er helemaal niet bij nat te denken, maar ben blij met jouw antwoord.
Deze kan ze ng aan van vorig jaar, jasje van Le Chic: Bekijk bijlage 412133 Deze laatst gekocht van Lief! maar dan in het blauw: Bekijk bijlage 412134