Hoi BLIS, Fijn dat je gisteren weer een echo had en dat alles weer goed was. Buikpijn heb ik niet echt, maar ben altijd nog gewoon bevallen, ook van de tweeling. Ik vind deze periode haast nog heftiger dan de 1e 12 weken. Kan er af en toe echo over in zitten. Nog een paar weken!!!! Even doorzetten!!!! hier vandaag gymschoenen/kleren, badpakken en zwembroeken aan het passen geweest. Ook al wel veel winterkleren uitgezocht en gekeken of alles nog past. Wel vroeg, maar is dat al weer klaar. En vandaag hebben de kinderen de laatste vakantiedag. Maandag gaan ze alle 4 weer naar school. Moet ook weer wennen denk ik. Vindt het ook wel gezellig als ze thuis zijn. rugi: mooi dat de uitslag goed was. hele geruststelling!
Ik vind de hm ook leuke kleertjes hebben voor de kleintjes!! Ze groeien er in het begin tog zo uit en worden zovaak gewassen. Heb hier nog een tabel, weet nie meer wie er laatst om vroeg!
Ik was laatst de baby kleertjes aan t uitzoeken maar voor J. Inaat 62-68 veel winter kleding en deze spruit zal dam waarschijnlijk al wat luchtere kleding aan kunnen. Als hij of zij half feb. Geboren word dan zal hij of zij in maat 62-68 zitten rond mei juni denk ik. Word toch maar weer afwachten haha
Door werkgedoe hebben we ons reisje naar nl een week moeten vervroegen, dus heb de geslavhtsbepaling verzet naar aankomende dinsdag! Wat een spanning! Kan niet meet slapen nu hoor omg...:O key, geslachtsbepaling verzet naar 19 augustus Haha ik had neergezet 19 mei.. Hoe kom ik in vredesnaam bij mei?!
ik heb 2 september controle bij vk !! en maandag bel ik om een afspraak te maken voor de 20 weken echo zooo spannend en super nieuwsgierig naar het geslacht van de beeb♡
Spannend Key!! Nog maar een paar nachtjes slapen Onze controle van 9 september mag verplaatst worden naar 11 september En de afspraak voor de 20 weken echo staat ook voor 11 september Ik hoef nu maar een dag vrij te nemen in plaats van twee.
Lastig..! Ik had tot de 12 weken het idee 'dit is een jongetje' maar de laatste paar weken twijfel ik.. Mn vriend denkt dat het een meisje is. Het maakt me echt niet uit wat het is maar ik wil het wel weten hahaha
Leeuuk Key! Ik moet volgende week donderdag weer voor controle en op 16 sept 20 weken echo en geslachtsbepaling!
haha ja erg he dat is het vooral: het willen weten. Kan je lekker beginnen met shoppen. Ik heb echt al zooooveeeeel leuke dingen gezien,vooral roze want ja, ik denk dat het een meisje is ! wij morgen 28 aug.
Zo leuk al die geslachtsbepalingen! Ik denk dat ik ons kindje gevoeld hen gisteravond en donderdsgavond. Lag op bed en voelde een soort gekriebel onderin mijn buik. Heel apart gevoel! Nu al twee dagen achter elkaar.
Rugi super zo'n goede uitslag!! Jimmychoo je noemt zo ongeveer al mijn favo series op haha! Homeland en Dexter vond k daarnaast ook leuke series! Kan bijna niet wachten tot 12 oktober (première seizoen 5 in vs) the walking dead ! En het voorjaar weer game of thrones! dit had k nog niet doorgegeven: 15 september 20 weken echo Key spannend dinsdag al geslachtsbepaling! Wij donderdag en kan ook bijna niet wachten! Vanmiddag gaan we shoppen voor een kinderwagen, ook heel veel zin in!
Wow heel bijzonder dat sommigen al hun kindje hebben gevoeld!! Een poos geleden dacht k een paar plopjes te hebben gevoeld, toen een paar dagen achter elkaar aan. Nu voel k niks meer, zal me dan wel vergist hebben.
Ik voel ook al wat gerommel, heerlijk. Ook zo grappig dat ik dan voel dat de kleine druk is. Vorige keer placenta aan de voorkant, is toch wel een verschil. Maandag halen ze mijn laatste bussen voor moeders voor moeders op! Stop een weekje eerder, t is voor een goed doel maar ben nu wel blij dat ik straks gewoon weer op de wc mag plassen na 10 weken boven een maatbeker te hebben gehangen . Gisteren naar verloskundige geweest, hartje was weer heel mooi. Baarmoeder komt nu halverwege schaambod-navel, lag perfect op schema! Fijn weekend allemaal, ik ga straks lekker naar mumbai colour festival, lekker gekleurd worden
Ik wil ook kinderwagen shoppen We hebben m eigenlijk al bijna uitgezocht maar is toch leuk om een beetje te vergelijken nog in de winkel! Wil van de week ook in nl even wat winkels bekijken, is toch wel anders dan in italie!
Is t heel anders in Italië? Hebben ze daar hele andere wagens, kleertjes en kamertjes ed? Neem je veel mee vanuit nl? Wij hebben m ook eigenlijk al op internet uitgezocht haha, maar toch nog ff uitproberen ed. En kijken of hij ook in de kofferbak past. Oeh klinkt leuk mumbai festival! Fijn weekend allemaal!
Ja tis wel anders. De grote merken zijn wel hetzelfde maar sowieso de kledingstijl is hier heel anders. Ik neem niet zoveel mee hoor maar in nl heb je echt van die giga megastores, heb je hier ongetwijfeld ook wel maar zit allemaal verder weg leuk een middagje doorhene wandele en ideetjes opdoen. tis in italie wel goedkoper dan in nl! Zelfde kinderwagen scheelt soms 150 euro, superchill