Kado van so voor kids

Discussion in 'De lounge' started by ikke175, Aug 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Robynn

    Robynn Fanatiek lid

    Mar 18, 2014
    1,139
    0
    36
    Dan zet je ze toch op Marktplaats, en koop je iets voor dat geld wat je wel goed kunt gebruiken..
    Of zelf kadootjes voor de meiden uitzoeken van dat geld. ;)
     
  2. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Haha het zijn echt hele lieve en leuke so hoor ;)
    Maar in sommige opzichten zijn ze wel een beetje raar idd..

    Met verjaardagen krijg ik van ze bijvoorbeeld altijd ( heel lief bedoeld ) een bloempot of iets... terwijl ze weten dat we nooit geen bloemen of planten in huis hebben omdat er bij ons van dat soort dingen nooit lang leven. Op 1 of andere manier gaat dat bij ons altijd dood... terwijl ik het wel heel mooi vind. Maar ze vragen ook nooit wat ik wil. Mijn vriend krijgt altijd van hun geld om zelf iets van te kopen.. altijd 50 euro.
    Mijn ouders geven mijn vriend ook kado's voor 50 euro en vragen altijd wat hij wil hebben.
    Ik krijg van hun een bloempot van 10 euro..
    Ben al blij dat ik wat krijg hoor maar ik heb nu al zo'n 7 bloempotten thuis staan
     
  3. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nee gaat niet... ik vind de stoeltjes heel leuk hoor.. maar het is voor hunzelf bedoeld.. ze nemen het weer mee naar huis om op hun fietsen te monteren.
     
  4. Robynn

    Robynn Fanatiek lid

    Mar 18, 2014
    1,139
    0
    36
    Ja dat begreep ik uit het verhaal. Maar ze geven het kado..
    dus gegeven is gegeven.. lijkt mij?
    Dus kun jij er mee doen wat jij wil :)
     
  5. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Dan zeg je toch als je ze krijgt dat je het heel fijn vind dat je nu ook stoeltjes hebt voor op je fiets? :D
     
  6. bloem82

    bloem82 VIP lid

    Sep 5, 2007
    11,197
    601
    113
    Dan kun je toch nog steeds kopen wat je als ouder wilde kopen? Heb je nog budget over om iets extra's te kopen of nog een groter cadeau. Of je maakt een lijstje wat de kids graag willen, hoeven ze alleen maar te kiezen :) ik kan me best voorstellen dat ze het moeilijk vinden om iets leuks te kopen. Er is ook zoveel speelgoed te koop.

    Dit is wel zoeken om moeilijk te doen hoor ;)
     
  7. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja dat zou je eigenlijk denken van wel he.
    Maar het is dat ik het weet van mijn vriend dat ze die voor eigen gebruik willen.. vind het dan wel heel moeilijk om te zeggen aah leuk voor bij mij op de fiets ;)
     
  8. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Haha ja maar goed... ik weet dus al dat ze hebben gezegd dat het voor hun eigen gebruik is... niet naar mij maar weet eigenlijk niet zo heel goed of ik dit wel durf te zeggen.. haha.. Normaal trek ik direct mijn mond open maar het zijn mijn so... die toch andere opvattingen hebben dan ik... en een beetje van de ietwat oudere stempel zijn... en dan een kamer vol hebben zitten met bezoek.. dan knijp ik m toch wel een beetje hoor :)
     
  9. mnonc

    mnonc Fanatiek lid

    Mar 9, 2012
    2,589
    0
    0
    tja.. mijn ouders gaven vorig jaar een autostoel..
    Terwijl ik geen auto heb.. en als dochterlief in de auto zit is t 9 van de 10 x in die van mn vader. Ze kreeg verder wel nog wat dingetjes op dr verjaardag zelf.
    Dit jaar krijgt ze van mij geen echt cadeau om uit te pakken.. ze krijgt namelijk een andere kamer.. en die heeft al genoeg geld gekost. Wacht wel met decoreren tot dr verjaardag zelf overigens.
    Ze zijn nog klein, dat snappen ze echt niet
     
  10. Anakin

    Anakin VIP lid

    Mar 17, 2006
    6,694
    301
    83
    Zo mee eens.

    Lekker belangrijk.
    Hun geld, hun beslissing, jij hebt er geen last van aangezien ze die dingen weer mee naar huis nemen, de meiden zal het helemaal een worst wezen wat ze van opa en oma wel of niet krijgen, dus..... wat is het probleem?

    Concentreer je op waar het om draait: je meiden zijn jarig.
     
  11. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Precies! De meiden hebben er zelf toch nog geen benul van en dit is hartstikke praktisch (en duur!).
     
  12. Beaujuulais

    Beaujuulais Fanatiek lid

    Sep 15, 2008
    2,803
    70
    48
    Female
    Als je meiden nou vaak daar zouden zijn ivm vaste oppasdagen bijvoorbeeld dan had ik het wel kunnen begrijpen.
    Nu vind ik het eigenlijk ook wel vreemd.

    Misschien kan je op de verjaardag van je so speelgoed kopen voor de kinderen wat ze dan bij hun thuis kunnen neerzetten
    Zo van leuk, hoeven jullie geen speelgoed aan te schaffen als de meiden bij jullie zijn;);)
     
  13. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Het probleem is dat ze die dingen wss voor niks aanschaffen ;)
     
  14. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Niet heel praktisch als ze voor niks op de fiets zitten... zonde geld toch? Heb je genoeg andere dingen voor ;)
     
  15. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ja klopt. Maar we hebben geen vaste oppasdagen voor ze. En mijn sm werkt nog hele dagen dus mijn sv en sm passen nooit samen op. Dus dat fietsen zal toch niet gaan lukken. Of ze moeten in hun hoofd hebben dat we ze wel brengen in het weekend en dan kunnen gaan fietsen maar dat is toch niet helemaal mijn bedoeling :cool: hihi.

    Ze hebben zelf al heel veel speelgoed.... hebben een gehandicapten zoon die zelfde niveau functioneert als mijn meiden. Dus mijn sb krijgt al altijd speelgoed.... dus de kast puilt over. Maar ik kan ook benoemen als ze het er over hebben dat we voor hun verjaardag wel fietsstoeltjes kopen... alleen duurt dat nog een half jaar... haha
     
  16. sunshineS1976

    sunshineS1976 Niet meer actief

    Heb je t er al met ze over gehad?
    Ik zou gewoon heel eerlijk en direct zijn: we vinden dit geen geschikt cadeau. Punt. Überhaupt een overbodige aankoop, ook als je het voor jezelf wilt kopen. Punt. Je kunt er ook nog bijzeggen: meiden gaan in de fietskar en niet in een fietsstoel. Dat wil ik niet. Punt. ;)
    Eerlijk en direct zijn en zeggen waar het op staat. Of vriendlief als jij het lastig vindt, immers ook zijn ouders.
     
  17. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    is dat een probleem ? Dat is toch gewoon de keus van schoonouders als het weinig gebruikt gaat worden.

    Ik zou het zo laten na dat ik benoemd zou hebben dat ze de bakfiets ook mogen lenen als ze willen fietsen. Hun geld waar zij zelf toch mee mogen kiezen wat ze doen
     
  18. 2015mama

    2015mama Actief lid

    Aug 13, 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    #78 2015mama, Aug 16, 2014
    Last edited: Aug 16, 2014
    zoals je al zegt ze krijgen van knuffel tantes etc al leuke cadeautjes.
    wat maakt dat ene cadeautje van opa en oma nou weer uit? Het gaat om het gebaar denk ik, dat ze iets voor de meiden hebben gekocht (ook voor hun zelf).
    Wat ik dus bedoel is dat als de meiden er niet waren ze het niet hadden gekocht natuurlijk. En op de lange termijn denk ik dat ze er wel profijt van gaan hebben. Miscchien is dat een reden voor opa en oma, om er vaker op uit te trekken met de meiden? Misschien gaan ze binnenkort wel met (vervroegd) pensioen?
    Ik zelf zou al blij zijn met een opa en oma die van mijn kindje houden, en waarvan ik weet dat ze (heeeeeeeeeeel) goed zullen zijn voor mijn kindje.
    Ze krijgen toch al genoeg van opa en oma?..
    Als je het echt jammer vindt voor de meiden dat ze niet iets hebben wat bij hun blijft, zou je het misschien zelf kunnen aanvullen met iets (kleins en goedkoops).
    Ze bedoelen het zeker hartstikke lief! En ze bekijken het zeker ook vanuit een ander perspectief. Dus meid laat je schoonouders lekker in hun waarde hou je mond erover! (tegen hun dan hihi). En wees gewoon blij. Denk gewoon ze hebben zeker hun reden ervoor, en het zijn de opa en oma van mijn kindjes, de mama en papa van mijn lief en
    mijn tweede ouders.. Ze doen het heus niet om je te stangen, of om je van streek te maken.
     
  19. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    Apr 11, 2008
    10,680
    3,692
    113
    Is dat een probleem dan? Je wilt niet dat gaan fietsen ofzo?
     
  20. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    Dec 30, 2011
    2,576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nee ik heb het er niet meer met ze over gehad. Ik heb ze niet meer gezien en mijn vriend vind niet dat we er iets van moeten zeggen.
    Ik zeg er ook maar niks van en laat het maar gaan.
    Er is altijd wat met hun kado's en tis gewoon jammer.
    Dit is een vb van een ander kado ( waar ze niks aan kunnen doen maar misschien iets beter informeren ) De meiden hebben geboortestoeltjes gekregen voor hun geboorte die we heel graag wilde ( kado kwam na 3/4 jaar ) en ze heeft ze ergens laten maken die niemand kent. Suggesties gegeven maar toch een andere gekozen. Resultaat was dat het dubbel zo duur was per stoeltje... en het lijkt niet eens op het geboortekaartje. Kleuren en afbeeldingen zijn gewoon niet hoe het moet zijn. De details zijn allemaal weggelaten en de namen zijn gewoon gestippeld neergezet. Ook erg jammer... maar goed... Zelfs mijn vriend had zoiets van... uh??
     

Share This Page