Laatste 10 weken afteltopic Augustus!!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door muts4011, 26 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Karin76

    Karin76 Actief lid

    9 aug 2011
    246
    0
    0
    NULL
    NULL
    @e1ke Vervelend van de hoofdpijn. Maar wel prettig dat je zelf je bloeddruk kan meten. Heb je zon apparaatje?

    @Humava Dat pas kunnen slapen als je VL weg is herken ik wel. Als ik een slechte nacht heb, slaap ik vaak pas echt lekker als hij weg is. Is denk ik toch dat je dan het bed voor jezelf hebt en kunt liggen hoe je wilt.

    @Lieff Oh een baaldag is niet leuk. Idd ff slapen helpt misschien..sowieso is de dag weer wat verder voorbij als je wakker wordt :D

    @Mamsvan Mooi buikkie hoor :)

    @mamaLarissa Wat omschrijf je dat mooi!!! Herken er veel van.

    Hier gaat hij best lekker. Moeders is gister gekomen en is aan het boenen gegaan voor me. Zo lief. sAvonds lekker met zijn drietjes wezen wokken en nu ook al 2 nachten goed geslapen! Ik schrok gewoon wakker toen VL me een kus gaf toen hij naar zn werk ging. Das lang geleden.
    Moeders was blijven slapen om het bed uit te proberen wat we hebben gekocht ivm opassen straks (ze woont uur rijden weg) dus vanmorgen gezellig mee naar de VK, waar alles helemaal okay was. Bloedruk 145/85 en dat werd goed gekeurd. De kleine meid is al flink ingedaald en ligt er heel netjes bij.
    Daarna heeft moeders me nog ff geholpen met wat spullen halen bij de Action om de badkamer beetje netter te maken en toen een lunch aan het water. Zij is nu naar huis dus ik lekker op de bank....ijskoffie erbij en Masterchef aan :p

    Lekker dagje dus en VL en ik zijn ook nog eens 4 jaar samen vandaag...he, voel me helemaal gelukkig :D

    Alle meiden die vanalles voelen rommelen...nog ff volhouden!!!!
     
  2. Humava

    Humava Niet meer actief

    @karin76 ja dat is het denk ik ook. Als hij eenmaal zn bed uit is lig ik ook gelijk overdwars en slaap ik zo verder. Gek eigenlijk. Ik ben wel blij als ik eindelijk weer op mn buik kan slapen, dat mis ik zo op het moment.

    Lekker dat je moeder even heeft geholpen! Is wel fijn af en toe.
     
  3. Karin76

    Karin76 Actief lid

    9 aug 2011
    246
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Humava Ooooh,...op je buik slapen...maak me gek :D
     
  4. Love14

    Love14 Actief lid

    15 mei 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een mooie buikjes dames!

    @mamalarissa zeker een leuke tas! Waar is die te koop?
     
  5. mosa

    mosa Actief lid

    14 sep 2013
    305
    220
    43
    Hoi hoi :D

    Ik lees al een tijdje mee met dit topic. graag zou ik mee willen praten :p
    Morgen 38 weken zwanger van ons eerste kindje, ben 30 Aug uitgerekend

    Ben zo ongeduldig en nieuwsgierig hoe ze eruit ziet en alles!
    Ik ga bevallen in het kraamhotel ( zkhuis) een badbevalling. Kijk er wel naar uit.
    Ik heb alleen sinds gister last van mijn onderbuik. Weet niet of jullie dit herkennen?
    Ook steken in onderbuik. Niet in schaambot maar daarboven. Stond net voor de spiegel mijn wenkbrauwen te doen en stond tegen de wastafel geleund en voelde toen ies hards ( haar hoofdje denk ik) Schrok er wel een beetje van. En mijn afscheiding veranderd ook best veel ( sorry miss te veel info ;))
    Het komt en gaat van mijn onderbuik en hou het ook niet echt bij, misschien te ongeduldig dat ik dingen ga verbeelden;);).

    Ik kom wel gelijk in huis vallen eigenlijk.
    Iedereen zit wel op het wachtende bankje maar de tijd duuuuurt zoooo langzaaaaamm!!

    Succes meiden met de laaste loodjes :D
     
  6. Humava

    Humava Niet meer actief

    @mosa spannend hè al die dingen waarvan je denkt: zal het..... en het enige wat we kunnen doen is afwachten! Lijkt me heel bijzonder een badbevalling.

    Ik heb al de hele avond harde buiken alleen doen ze niet pijn. Ik hoop dat het doorzet naar het echte werk maar dat zal wel niet.
     
  7. mosa

    mosa Actief lid

    14 sep 2013
    305
    220
    43
    @Humava, zeker spannend en jij bent zelfs nog veder! heb al een hekel aan wachten haha

    Ik hoop ook voor je dat het doorzet! eerste kindje?
     
  8. Humava

    Humava Niet meer actief

    Nee 2e. We hebben al een kleine meid van bijna 21 maanden. Zij kwam trouwens met 40+4 dus ga er een beetje vanuit dat de kleine man ook nog wel even blijft zitten.
     
  9. mosa

    mosa Actief lid

    14 sep 2013
    305
    220
    43
    Dat zeggen ze vaak toch? 2de kindje volgt eerste kindje? Zal fijn voor je zijn als jullie kleine man dan eerder komt
     
  10. Kittehs

    Kittehs Niet meer actief

    Hallo dames,

    Ik ben niet echt een trouwe forummer maar vind het leuk om jullie verhalen te lezen. Ik ben inmiddels 2 dagen overtijd. Een vriendin die 2 weken minder ver was dan ik is 1 dag voor mijn uitgerekende datum bevallen, dat vond ik toch zo oneerlijk! ;) Ik kan woensdag en vrijdag gestript worden bij de vk maar ik zie het niet zitten om zo lang overtijd te gaan. Dus als ik dit weekend niet beval heb ik voor maandag een afspraak bij de gynaecoloog voor wat controles en kan ik hopelijk woensdag ingeleid worden. Mijn vk vertelde dat je daarvoor kon kiezen bij 41 weken, dat wist ik helemaal niet eens. Vind het meer dan zat :)
     
  11. Love14

    Love14 Actief lid

    15 mei 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Mosa wat leuk 1 dag voor onze uitgerekend datum :)
    Herkenbare dingen hoor! Ik voel ook telkens van alles, maar daarna denk ik hm voelde ik dat nou echt of wil ik het zo graag?

    Ik schrik de laatste tijd trouwens elke keer van een bepaald gevoel.. Je kan het gevoel een beetje vergelijken met als je in de achtbaan zit en je naar beneden "stort".. Wat je dan voelt in je onderbuik dat voel ik soms uit het niets en dan wil ik ook een kreet uitslaan zoals: OEH! En pak ik ook mijn buik vast.. Alsof de baby eruit gaat glijden? Haha ging het maar zo makkelijk!
    Ik vroeg aan de verloskundige waarmee dit gevoel te maken kan hebben, maar zij herkende het wel maar kon mij niet vertellen waar het mee te maken zou kunnen hebben..
    Herkent iemand dit trouwens? En weet je dan misschien wel waar het mee te maken heeft?
     
  12. mosa

    mosa Actief lid

    14 sep 2013
    305
    220
    43
    Dat gevoel ken ik ook!!! zenuwachtiggevoel? Maar niet zenuwachtig bent haha. alsof je maag door elkaar geschurd word in een achtbaan he! Eindelijk iemand die dat ook heeft haha mijn vk kon mij niet vertellen wat dat was.
    Vriendin van mij had dat ook en zei dat het de baarmoeder was en een week later was ze bevallen.....;)
    Ik heb ook echt zn drukkend gevoel van down under :p
    gaat nu op alles letten natuurlijk, voor mij liever gister bevallen dan morgen hoor haha maar denk dat dat geldt voor alle dames die op het wachtende bankje zitten.

    is het jullie eerste kindje? Alles is nog zo nieuw en spannend ( ook als je meerdere kindjes hebt gehad natuurlijk)
     
  13. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    Haha, dat achtbaangevoel klinkt wel erg grappig. Ik heb er gelukkig geen last van, maar je krijgt mij ook niet in een achtbaan! Doodeng, :D

    Wel hartstikke spierpijn bovenin mijn baarmoeder en in mijn rug. Ik denk doordat ik zoveel harde buiken heb? Verder ook dat extreem drukkende gevoel onderin, alsof ik hem er zo uit kan persen. Was het maar waar ;)

    Verder nog niet veel nieuws buiten het voor mij inmiddels gebruikelijke gerommel dat al 2 weken duurt... Van mij mag ie onderhand wel komen!! Zooo benieuwd naar hoe hij zal zijn!!
     
  14. mosa

    mosa Actief lid

    14 sep 2013
    305
    220
    43
    yess vandaag 38 weken! Die soort spierpijn in bovenkant baarmoeder heb ik ook inderdaad.

    al die klachten he word er moe van elke keer denk ik zal het?? Maar dan gaat het weer weg!
    wachten is een schone zaak haha

    fijn weekend dames, en hopen dat er dames blij gemaakt word in het weekend hihihi
     
  15. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    9 aug 2013
    3.721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Hoi meiden,

    Weinig tijd en energie om te lezen; door de laaghangende buik worden m'n liezen afgekneld dus het bloed kan vanuit m'n benen niet terug. Dat geeft extra pijn in de apataderen dus ik loop of lig overdag; veel posten is er dus niet bij.

    Verder; slecht slapen.
    De kleine is nu 6 dagen te laat en dinsdag ga ik ingeleid worden want ik ben op..

    Ik hoop dat de laatste loodjes voor jullie niet zo zwaar zullen zijn!

    Loreley; gefeliciteerd! :)
     
  16. Lieffff

    Lieffff Lid

    26 mei 2014
    66
    0
    0
    Limburg
    Wat ik nu net had, bloed en slijmverlies.... Dit ken ik niet van de andere twee bevallingen. Pas toen ik echt weeën had kreeg ik bloed en slijmverlies. Nu af en toe harde, wat meer pijnlijke harde buik.

    Ooohh word hier echt zenuwachtig van, zou het beginnen?
     
  17. Humava

    Humava Niet meer actief

    Lieffff spannend! Misschien je slijmprop?? Ik hoop voor je dat dit het begin is!!
     
  18. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    Waarschijnlijk je slijmprop. Had ik ook deze week, maar nog niks begonnen tot op heden... Ik hoop voor jou van wel! :)
     
  19. Peachy

    Peachy Bekend lid

    26 nov 2013
    654
    0
    0
    Top dat dinsdag actie wordt ondernomen. Nog heel eventjes doorbijten! Veel succes alvast!!
     
  20. Loreley

    Loreley Actief lid

    5 nov 2013
    423
    2
    18
    Dames, bedankt voor alle felicitaties!
    Ik begin een beetje bij te komen en alles begint te bezinken. Rosalie doet het goed, al was ze vanmorgen wel weer afgevallen waardoor ze nu meer dan 10% van haar geboortegewicht kwijt is. Dus nu moet ik consequent elke 3 uur aanleggen en 20ml gekolfde melk na de bv geven. Door het kolven weet ik nu wel dat ik meer dan genoeg melk heb :D
    Vanaf vandaag extra aandacht voor het goed aanleggen en laten doordrinken en dan komt het vast goed! De vk vond haar erg sterk en levendig, wat niet past bij een kindje dat zoveel is afgevallen.
    Ik wist trouwens niet dat borstvoeding geven zoveel pijn kon kon doen. Ze hapt goed aan, daar heb ik met de kraamzorg op gelet. Toch voel ik het goed in mijn tepels...hopelijk wordt dat nog minder als alles op gang is gekomen!

    Spannend, dames die aan het rommelen zijn! Het heeft bij mij ook een tijd geduurd dus ik weet heel goed hoe ongeduldig je kunt worden daarvan ;)
    Hopelijk zet het snel door voor jullie!

    Nephthys dat lijkt me een heel vervelend gevoel, als je liezen afgekneld worden! Succes nog even tot dinsdag. Gelukkig kun je nu wel aftellen.
     

Deel Deze Pagina