Ik zag gisteren dat je op rekening kon bestellen bij Zalando. Ik heb meteen gebeld om te vragen hoe ik dit kon activeren maar ze zeiden dat ze dat niet konden en dat ze er ook niks over weten... heel vreemd dat ze een dienst aanbieden maar nergens van op de hoogte zijn... Zijn er hier mensen die op rekening bestellen bij Zalando en hoe heb je dit geactiveerd? Ik voldoe aan alle voorwaarden en in mijn account staat ook dat ik het als betaalwijze kan kiezen maar bij de kassa kan ik er opeens niet meer voor kiezen..
Ik heb geen idee of dit kan. Ik heb het nog nooit gezien maar waarom zou je pas achteraf willen betalen?
Ik bestel meerdere maten, als je het dan binnen 2 weken terug stuurt dan gaat het van je openstaande rekening af. Als ik vooraf betaal dan moet ik weer wachten tot hun het binnen hebben en verwerkt hebben en dan nog 2 weken wachten tot ik me geld terug krijg.... Dan is op rekening toch handiger aangezien ik dan gewoon het bedrag overmaak van de kledingstukken die ik hou daarnaast kan je ook altijd even snel bestellen wat je wilt aangezien je geen identifider etc bij de hand hoeft te hebben
Ja, dit vind ik ook de grote voordelen van op rekening betalen Ik lees even mee, want op rekening betalen via Zalando lijkt me ook ideaal!
Ik heb ook dat probleem, het staat er inderdaad tussen maar je kan er nergens voor kiezen.. Je hebt wel snel je geld terug, ik had het vorige keer binnen een week. Maar als je dan inderdaad meerdere maten besteld moet je soms wel een behoorlijk bedrag aftikken, zeker met schoenen en dat moet je dan maar net hebben.. Snap je probleem, heb helaas geen oplossing.. Ik lees ook mee
Ik bestel daar, als ik al iets bestel, ook op rekening. De eerste keer dat ik daar bestelde kon het trouwens ook niet. Maar daarna wel gewoon. Behalve als je net een bestelling hebt gedaan, en de betaling nog niet verwerkt is bij hun. Dan kan het ook niet. Er zit volgens mij wel een soort van beveiliging op, zodat je niet oeverloos kunt blijven bestellen op rekening. Maar dat eerst de ene voldaan moet zijn.
ja hoor dat kan ik doe het bijna altijd. Ook bij bol wehkamp enz. Wil eerst producten passen n goedkeuren en betaal daarna. Bij Zalando zijn er voorwaarden: - je laatste bestelling moet afgehandeld zijn qua betaling en evt retouren. Kan wel s even duren en ondertussen kun je dan nix bestellen met achteraf betalen. - ik meen dat de max prijs 150e is wat je kunt bestellen op rekening. Twee maanden terug wel. Als je winkelmandje 175e bevat zie je bij afrekenen die optie "achteraf betalen" niet eens.
Dat is het, ik heb geen openstaande rekeningen bij hun, ben al 2 jaar klant met account, heb geen verleden of iets en bij wehkamp, hm etc bestel ik ook op rekening.. Het bedrag is wel hoger dan 150 euro maar onder de 200.. De optie op rekening staat er wel bij maar ik kan hem niet aanklikken.. #onder de 150 euro kan ik ook niet de optie kiezen... Ligt dus niet aan het maximum bedrag bij mij.. Naja ik ga zo maar bestellen met vooraf betalen.. Pff
bij wehkamp enz kun je zo ongeveer onbeperkt bestellen op rekening maar zalando hanteert gwn een grens. Vind 150e ook wel erg weinig...
huh wat stom! En als je belt kunnen ze je niet helpen das raar zeg. Zou morgen nog s bellen! Ik heb voor dl babyschoentjes besteld op rekening n onder de 150e. Ik heb Op de site eens ergens zien staan dat 150e max was. Zoek de FAQ s.
Ja ze zeggen steeds; we kunnen er niks over vertellen want wij worden er niet van op de hoogte gehouden, u moet gewoon voor een andere betaaloptie kiezen. en de andere keer zeggen ze dat het een willekeurig lotingsysteem is en dat je de ene keer wel zo kunt bestellen en de andere keer weer niet.. Heb ze wel gezegd dat ik het raar vind dat ze zo'n dienst aanbieden maar dat ze me niet verder kunnen helpen en dat ze ook niet weten wie me wel verder kan helpen.. Echt zo bizar. Ik las nu net dat 200 de Max is..
wat raar.... best klantonvriendelijk dan n de service ook. Als je het graag wilt hebben desnoods vooruit betalen? Ik moet zeggen dat retouren n terugbetalen best vlot gaat. Twee dagen na wegbrengen pakket was al het al verwerkt in mijn account en vijf dagen later was het geld terug gestort. Duurt bij andere webwinkels veeeel langer.
Ik betaal bij Zalando altijd achteraf, omdat ik meestal 80% terugstuur, dus dat ga ik echt niet op voorhand betalen. Ik heb trouwens ook de indruk dat de grens hoger ligt dan 150 euro, maar daar ben ik niet zeker van. Die 'loting' waar ze het over hebben lijkt me vreemd aangezien ik elke keer kies voor achteraf betalen.
De eerste keer kon ik gewoon op rekening betalen,ik heb alles terug gestuurd en nu kan het idd ook niet meer,de optie staat er gewoon niet tussen.Ik heb 2 wkn terug mailtje gestuurd maar krij gewoon geen reactie!
Ik had dat ook een keer. Wat bleek, er zat een artikel tussen dat werd behandeld en bezorgd door een andere partij,in mijn geval Nelson. Het stond er wel bij in de kleine letters, maar daarom moest ik dus vooraf betalen.Misschien is dit bij jou ook het geval?!