ZW2014 - het eerste clubje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Adriana85, 28 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    @rums
    Oh dat is fijn nieuws zeg!!

    @mama van daan
    Leuk eerste echo, ook wel spannend of niet..?
    Goed dat je dat doet, wel zo handig om te weten.

    @adriana
    Ben alleen bang dat het niet meer nodig zal zijn, flinke pijn af en toe in mijn rechter lies :(
     
  2. mama van daan

    mama van daan Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.496
    0
    0
    Ik ben opticien-brillenmaker en mama
    Limburg(België)
    ja is zeker spannend!!

    Khoop dat je toch snel een positieve test in handen zal hebben,ga je morgenvroeg testen??
    Ik duim
     
  3. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    :p er zijn geen gradaties in suikerziekte, alleen de hoeveelheid insuline die nodig is kan per persoon verschillen, mijn schoonmoeder heeft heel weinig nodig, omdat haar lichaam er heftig op reageerd, maar als zij veel te hoog zit wordt ze er echt doodziek van.

    Vl heeft aardig wat insuline nodig, door zijn onregelmatig werk schommelt hij heel veel tussen de waardes, niet idiaal, moeiliik in te stellen, maar met te hoge waardes. Heeft hij er amper last van...

    Maar je heb suikerziekte of niet, enigste verschil is tabletten slikken en dus zo min mogelijk koolydraten of insuline spuiten en in theorie met mate alles kunnen eten als een gezond persoon..
     
  4. rums

    rums Niet meer actief

    Ja, dat snap ik. Alleen heb je mensen die het goed onder controle hebben en mensen die het niet onder controle krijgen. Client gaat soms van 3 naar 18 in een aantal uren tijd.
     
  5. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Nee morgen
    Maar dames ik ben zo bang, naarmate we dichter bij de afspraak met gyn komen, hoe groter mijn ongerustheid. Er is vast iets goed mis :(
    Ik heb gewoon zo'n slecht voorgevoel. Bah.

    Morgen druk dagje.
    Eerst testen
    Dan balen omdat hij toch negatief is :x
    Dan naar de osteopaat met zoontje, ook erg spannend
    Dan naar de gyn, om 14.30 pas.
    Blegh laat het maar snel allemaal voorbij zijn.

    Sorry ego-berichtje
     
  6. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Sorry, ik ga morgen naar Nederland, dus was een tijdje flink druk met voorbereiden e.d. en heb niet zoveel teruggelezen, ben alles vluchtig doorgegaan. Zal als ik daar ben en weer een beetje puf heb weer lezen en reageren!

    Deze pik ik er nog even uit:

    Deze? Dat zijn de voetafdrukken van Misha die ze gemaakt hebben nadat ze gestorven is, vervolgens kwijt raakten en na een half jaar weer vonden en naar ons opstuurden. De envelop kwam aan op de dag dat m'n zus even ver zwanger was als ik was. Mooi he :) Vandaar nu deze als avatar, is ook weer eens anders dan wat ik normaal heb, haha. :p

    En een dikke knuffel voor jou vanwege je laatste berichtje lieverd! :(

    *Zwaait en oefent alvast kauwbewegingen voor alle kroketten die me staan op te wachten*
     
  7. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    @adriana
    En......??
    Hier helaas een negatieve test en denk dat het nu wel gaat doorzetten. Pffffff 1 september kunnen wij weer naar de gyneacoloog


    (ik lees en beantwoord straks even de rest)
     
  8. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    En en en en en ???
     
  9. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Hier ook negatief duhhh

    @micchan. Wat een mooi verhaal van die voetjes. Een bijzondere herinnering aan je dochter!
    Bedankt voor de knuffel en voor jou heel heel plezier in Nederland, en smakelijk eten hihi
     
  10. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Knuff meiden
     
  11. mama van daan

    mama van daan Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.496
    0
    0
    Ik ben opticien-brillenmaker en mama
    Limburg(België)
    @ adriana en brondy

    Wat balen seg weer negatief pfff:(.
    Khoop dat het een beetje gaat met jullie??

    Adriana hopelijk is er niks ergs aan de hand en mag je gewoon verder klussen.

    Beide dames een dikke virtuele knuff <3<3<3<3<3!!!

    @Micchan

    Zeer mooie avatar en er zit een warm verhaal achter zeer schoon!!!

    Nu begin ik pas de dames echt te begrijpen die soms zitten te zeggen van ooh ik voel me slecht en misselijk etc etc ;).
    Als je dat gevoel nooit hebt gehad dan is dat moeilijk te begrijpen maar nu kan ik al die dames de hand schudden(hoort er spijtig genoeg bij!).

    Kan het kwaad af en toe een rijstkoek te eten??
    Teveel fruit is ook niet ok denk ik wegens suikers,eet wel 2 stuks per dag en drink alleen water door de dag en tegen de avond 1 glas fanta.
    Probeer er op te letten want wil niet zoals vorige keer op 32 wkn al 22 kg bijkomen.
    Toen was ik op 3 maanden al +5 kg!
    Nu gelukkig nog quasi niks dus das al een begin in mijn ogen dat het opletten een beetje lukt.
     
  12. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Net terug van de osteopaat. Weer wat geleerd: bij een vaginale bevalling krijgt het kind altijd een beetje slijmvlies binnen. Bij Siem had ik een geplande keizersnede dus hij heeft dat niet gehad. Het kan daarmee te maken hebben dat zijn darmflora niet helemaal optimaal werkt. Nu hebben we probiotica gehaald (goede bacterien). Dus vanaf nu weer een toevoeging aan zijn ochtend-cocktail... Hopelijk werkt het!
    En hij heeft zo'n drie kwartier op de behandeltafel gelegen. De osteopaat voelde dat zn bekken links niet helemaal goed zat en dat er in zijn nek wat verkrampingen zitten. Hij lag echt heel braaf, gaf geen kik. Mijn stoere knulletje ;):)
     
  13. rums

    rums Niet meer actief

    @Brondy knuffel@

    En Adriana ook knuffel voor jou.
    Kijk zo leer ik nog eens iets. Hopelijk helpt de probiotica voor je zoon.

    En duim voor je! Kan me indenken dat je graag wil dat deze dag snel voorbij is.
     
  14. mamainthefuture

    mamainthefuture Fanatiek lid

    10 jul 2012
    2.290
    0
    36
    Genieten van mijn twee mannen :)
    Houten
    Bedankt voor de reacties op mijn buik :)

    Fidel het is ook allemaal spannend, ik hoop dat je geen volgende ronde nodig hebt ;)
    Ik had ook zwangerschapsuiker maar heb geen dieet gehad en niet hoeven spuiten ;) ik ben nog steeds van mening dat mijn test op een verkeerd moment was (ik was al een week lang hondsberoerd..... Maar echt heel ziek, dus had niet moeten gaan...)
    Maar vond het toen wel grappig dat het niet om de suiker in producten gaat maar de koolhydraten haha dat snapte ik in het beging helemaal niet, maar ja heb er nooit op hoeven letten natuurlijk.

    Brondy ik ging altijd maar uit van mijn langste cyclus.

    Adriana ja babydump is altijd leuk :D
    Wel wat gekocht maar niet heel veel, maar ja hebben natuurlijk ook al heeeeel erg veel ;)
    Ik hoop dat de osteopaat iets kan betekenen voor jullie kleine man! Heb er vaak wel goede verhalen over gehoord, heb er zelf geen ervaring mee.
    Succes straks hoop dat alles mee valt, ik denk aan je.
    Ik wist dat ook niet hoor, hopelijk gaan de goed bacteriën werken :)

    Rums jeeeej wat fijn! Ik denk het nu ook niet te hebben althans dat hoop ik heel erg ;) ik mag tussen nu en 26 weken gaan dus ga waarschijnlijk vrijdag zijn we er weer vanaf! Jij bent wel erg laat.

    Mamavandaan zeker leuk :)
    Spannend morgen de echo :) leuk leuk wij willen wel een foto he ;)
    Rijstwaffel kan volgens mij geen kwaad.

    Micchan ik dacht al dat ze van Micha waren, erg mooi hoor en heeeeeel fijn dat je ze toch nog hebt gekregen! En op een mooi moment eigenlijk ;) toch weer een teken van Micha denk ik dan....
    Enne eetsmakelijk!
    Ik doe met je mee :D deze zwangerschap eet ik niks anders dan broodje kroket Hihi :) (enne nog maar 0 kilo erbij joepie! Hoe doe ik dat.. ;))

    Adriana en Brondy knuffel!

    @hier heb me ziek gemeld sowieso voor deze week en volgende week, na toch de afgelopen stress periode ben ik een beetje op. Weer even alles op een rijtje zetten en bij komen!
    Kleine man is lekker aan het trappelen en heb ook een leuk filmpje maar krijg die hier niet op :( ga deze weken even puzzelen ;)
     
  15. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Nou, we hebben weer 'tegenvallend' nieuws gehad, zoals de gyn het zelf omschrijft :(
    Ml's bloed was prima, bij mij is een afwijking gevonden. Een chromosoomtranslocatie. Lang verhaal.
    Het komt erop neer dat ik net zo makkelijk als een ander zwanger kan raken, maar dat de kans dat het goed gaat minder dan 50% is. En al gaat de zwangerschap goed, is er een kans dat het kindje een afwijking heeft. Wat precies is nog onbekend. We zijn nu doorverwezen naar het erasmus in rotterdam voor verdere uitleg en evt vervolgstappen. Zelfs het woord IVF is gevallen, nou ik weet niet of ik dat zie zitten hoor! Mocht ik nu of binnenkort zwanger zijn moet ik een vwp doen met 12 weken om te kijken of de chromosomen kloppen.

    Wat een tegenvaller zeg. Ik prijs me zo gelukkig met mijn lieve zoontje en besef me meer en meer hoe ontzettend veel geluk we hebben gehad toen we hem kregen! Ben ff emotioneel niet zo fit hoor.... :(:x

    En het is ook redelijk belangrijk dat mijn broer hier van afweet want hij kan het ook hebben. En wij zijn geen mensen die makkelijk over zulke dingen praten, zelfs niet met familie, ze weten niet eens dat we bezig zijn voor een tweede. Maar het zal nu wel moeten he.
     
  16. mamainthefuture

    mamainthefuture Fanatiek lid

    10 jul 2012
    2.290
    0
    36
    Genieten van mijn twee mannen :)
    Houten
    Adriana jeetje meid jakes dit is niet wat je wilde horen! Hele dikke knuffel. Wat voor chromosoom afwijking is het? (Helaas weet ik er sinds de afgelopen weken ook wel het een en ander van af :() mag eventueel ook in pb. En ik ben ook de afgelopen weken met beide bennen om de grond gezet hoor.... Zwanger worden is 1 dan nog zwanger zien te blijven dat is 2 en dan nog een gezond kind terwereld zetten is 3! Zo van zelf sprekend als dat mensen het doen overkomen is het ook zeker niet!
    Moet jou zoontje hier nu dan niet ook op getest worden?

    Maar wat zou ivf dan voor "betere" kansen bieden aangezien ik een beetje begrijp dat er inprenciepe in het zwanger worden geen problemen zitten maar in het blijven?
     
  17. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Chromosoomtranslocatie met chromosoom 2 en 19 (stukjes van deze chromosomen zijn verwisseld van plaats)
    Ik zou als het goed is in aanmerking komen voor ivf zodat ze alleen de eicellen met 'goede' chromosomen terugplaatsen. Ik hoop dat ik het zo goed zeg. Dan is de kans op een miskraam of baby met afwijking niet meer verhoogd.
    Maar we gaan ons laten informeren in het erasmus, maar de afspraak hiervoor staat nog niet.

    Dus mmm komt nu opeens wel heel dichtbij :(
    Bah bah bah

    Zoontje hoeft niet getest te worden gezien hij kerngezond is/lijkt. Afgezien van het niet poepen dan ;) Op dit moment weet ik ook niet wat voor afwijking het kan zijn met chromosoom 2 en 19. Zoals ik al eerder zei heeft mijn moeder en haar zus dwerggroei en ik denk dat het daar iets mee te maken heeft. Maar dat hoeft niet.
    Het kan wel zijn dat hij ook drager is dus als hij over 20 jaar aan kids wil beginnen kan hij beter eerst getest worden.
     
  18. rums

    rums Niet meer actief

    Jeetje Adriana dat nieuws komt wel even binnen! Zeker omdat je een gezonde zoon hebt dan verwacht je dit niet.
    En dat nieuws vertellen aan je broer lijkt me ook niet eenvoudig of je nou wel of niet makkelijk praat. Maar inderdaad wel belangrijk. Hopelijk lukt het je toch.

    @micchan. Jeetje is ook wat dat ze de afdruk kwijt zijn geraakt. Maar dan wel heel fijn dat je ze alsnog hebt gekregen.
     
  19. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Heftig, hele dikke knuffel.. Ik knuffel je plat
    valt t niet onder embryo selectie dan?? Omdat ze alleen gezonde terugplaatsen

    Kinderen vanzelfsprekend nee, vriend van schoonzusje heeft een bepaalde ziekte, vraag me niet wat, hij is eigenlijk een tikkende tijdbom, erfelijk ja, om die reden willen se geen kinderen... ( nu zijn ze er nog niet aan toe , pleegzorg, adoptie en mogelijk embry selectie zijn nog opties) maar wordt voor hun ook een zwaar process als ze dat willen in de toekomst

    Worden we ondertussen niet t kneuzenclubje... Zo veel tegenslagen met bijna iedereen, bah


    Vrolijker nieuws morgen worden de ramen geplaatst, en savonds komt de stucadoor om de hoeveelheid werk te beoordelen
     
  20. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Dat idee krijg ik ook een beetje ;)
    Het gaat hier allemaal niet zonder slag of stoot. Maar fijn dat we steun aan elkaar hebben.
    Groepsknuffel! Haha

    Wat je zegt over embryo selectie, ik weet het niet precies. Ik moet me eerst eens goed laten informeren door de specialisten in het erasmus.

    Is ook erg heftig die vriend van je schoonzusje. Hele lastige situatie.
     

Deel Deze Pagina