Feest kindje

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Annacatharina, 23 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jen30

    Jen30 Niet meer actief

    Waar maak je je zorgen om? Gooi het eruit. Wij, de gezichtsloze dikbuikvriendinnen, zullen je even opbeuren!
     
  2. missnova

    missnova Actief lid

    16 sep 2012
    328
    0
    0
    Hihi gezichtsloze dikbuikvriendinnen! Geweldig 😁
     
  3. Dromen77

    Dromen77 Actief lid

    22 mrt 2014
    212
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hallo

    Ff snel, hier druk met klussen.
    Gister 20 weken echo gehad. Ze zei steeds perfect dit perfect dat. Heel leuk. Voel ons meisje ook steeds vaker bewegen. En vriendlief heeft haar ook al een paar keer gevoeld.
    Vandaag een wandelwagen van mijn nicht over gekocht. Zo leuk.

    Zal van de week ook ff tijd nemen om op jullie te reageren.

    Liefs
     
  4. EllenDiana

    24 apr 2014
    90
    0
    0
    Zeeland
    M'n vriendin is 1 dag eerder uitgerekend en haar hele buik beweegt al. Nu had haar vk gezegd, dat actieve kindjes heel erg gezonde kindjes zijn en minder drukke kindjes vaker iets mankeren. Zij moest terugkomen omdat haar baby druk was. Mijn ventje sliep... Heb de 20 weken echo gehad, alles was goed, maar als ik de vrouwen om
    Me heen spreek ging t bij ons wel wat anders. Ze zei niets alleen maar dit is een nier etc en aan het einde alles is perfect. Zo op ma had ik heeeeel erge kramp wat ook maandag nog aanhield. Ik weet t gewoon niet zo. Niels kan hem ook nog niet voelen, soms zegt hij van wel maar dan is het niet zo. Ik wil zo graag dat alkes goed gaat! Herken deze onzekerheid ook helemaal
    Niet bij mezelf... Dus kom maar op gezichtloze dikke buiken vriendinnen :) 😘
     
  5. EllenDiana

    24 apr 2014
    90
    0
    0
    Zeeland
    Wie heeft zich al opgegeven voor een cursus? Zo ja voor welke? En wie gaat borstvoeding geven? Ik wil het graag proberen :)
     
  6. Tessy1985

    Tessy1985 Actief lid

    6 apr 2013
    398
    0
    16
    vlakbij Rotterdam
    Hey EllenDiana,

    Die onzekerheid hoort er helaas een beetje bij als zwangere vrouw, komt door die leuke vriendjes de hormonen :(

    Het kan ook zijn dat de kleine net elke keer tegen je placenta aanschopt en dat je het niet voelt. En dat je het nog niet doorhebt als je hem voelt. Als je bezig bent, met werk oid merk je het vaak niet eens. En als je weinig stilzit worden ze lekker in slaap gewiegd :)

    Wat je kan proberen met je vriend is dat als jij wat voelt, hij zorgt dat hij lekkere warme handen heeft, en die dan op je buik leggen. Waarschijnlijk krijg je dan reactie. En als het nog niet zo is komt dat echt nog wel hoor... Je bent net 20 weken zwanger, nog genoeg tijd voor hem om wat te voelen.

    De 10 weken echo is een medische echo, dus als het niet goed was had ze echt wel wat gezegd aan het einde, en geen perfect gezegd hoor :)
    En dat actieve kindjes gezonde kindjes zijn en rustige kindjes niet heb ik nog nooit gehoord en lijkt mij persoonlijk echt onzin.
    Mijn zoontje was in de buik echt een drukteschopper, en is nu nog steeds niet te stoppen.
    Terwijl het zoontje van mijn beste vriendin amper schopte en nu een lekker rustig manneke is.

    Misschien eet je vriendin wat meer suiker, gaan die kleine ook lekker van stuiteren :)

    En krampen, is het misschien harde buiken? Was je buik helemaal hard? Dat is je lichaam die alvast oefent, echt een takke gevoel.

    Wat je ook nog kunt doen, en erg leuk is is zo'n luistertoeter van bambam. Kan je vriend luisteren naar de kleine.

    Je moet gewoon op je eigen lichaam vertrouwen en er ook een beetje van genieten. Weet dat het erg moeiilijk is, en vind het ook erg vervelend voor je.

    Qua zwangerschapscursus heb ik vorige keer zwangerschapsyoga gedaan. Erg leuk, leerzaam en ook erg gezellig. We zijn met z'n vijven en hebben nu nog contact en zien elkaar om de zoveel tijd om te kijken hoe het met iedereen gaat en met de dreumessen
    Vanuit mijn kraamzorg waren er toen ook info avonden voor borstvoeding en wanneer je moet bellen etc. Zou even informaren bij je kraamzorg. Hier is borstvoeding na twee weken helaas mislukt.
     
  7. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Zal ik je zeven dat mijn schoonzus beide gezonde kinderen echt nooit gevoeld heeft!
    Echt totaal niet!
    Vond men ook raar maar ze zijn inmiddels 8 en 4 en de jongste is behoorlijk hyper kan ik je vertellen.

    Met de 20 weken echo mogen ze echt niet liegen hoor! Als ze zeggen dat het perfect is dan is dat zo!

    Probeer het wat los te laten en te genieten! :)
     
  8. Niki2014

    Niki2014 Bekend lid

    21 apr 2014
    656
    163
    43
    Wat vervelend dat je je zo onzeker voelt! Ik heb dat soms ook, maar we moeten inderdaad toch zo veel mogelijk op ons lichaam vertrouwen denk ik....

    Gisteren controle gehad en alles was goed. Volgende week weer een pretecho. Heb veel zin onze kleine weer te zien! :)
     
  9. Jen30

    Jen30 Niet meer actief

    Wat een raar gegeven om te zeggen dat actieve kindjes gezond zijn en minder actieve kindjes minder gezond, Wat een onzin.
    Dat bewijs is er toch heel niet. Oh wat hoop ik dat je je dat inmiddels naast je neer hebt kunnen leggen. De echopscopiste zei toch niet voor niets dat alles PERFECT was.
    Hoe beter kan het tijdens een 20weken echo.
    En over een maandje is je beeb vast veel actiever.. en dan ga je lekker een pret echo ergens doen en spieken.

    Onzeker zjin we vast en zeker allemaal.. Ik heb het ook het grootste gedeelte van de dag maar dat komt omdat je iedere dag 20 vragen krijgt want nieuwsgierige aagjes. Heb je dit al, hoe doe je dit, waarom doe je zo... GEK WORD JE ER TOCH VAN.
    Dat kan ik moeilijk naast me neer leggen en vertaal alles naar: 'dit doe je niet goed dus je zult geen goede moeder zijn'.
    Maar ook dat komt goed!!!
     
  10. Dromen77

    Dromen77 Actief lid

    22 mrt 2014
    212
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Dat van het onzeker zijn herken ik "helaas" ook heel erg. Soms is het zo erg dat ik er helemaal gek van word.
    Nu ik haar meer voel bewegen lijkt dat wel minder te worden, maar toen ik haar laatst 's avonds niet voelde terwijl de anderen dagen wel, werd ik daar weer onzeker van.

    Mijn vriend kan haar ook voelen, maar eerst alleen nog als ik zei van dat was ze en nu voelt hij het ook zelf.
    Denk dat het bij iedereen anders is, want die golfjes, vlinders heb ik niet gehad, maar meer echt bewegingen.


    Wij zijn de zolder aan het verbouwen en opknappen, maar gaat wat langzamer dan dat ik zou willen.
    Ik moet ook echt op tijd rusten tussen door anders heb ik veel pijn in mijn onderrug of onder in mijn buik.
    Al twee dagen s middags een uur geslapen. Haha alleen heb ik in de avond dan niet zo veel slaap. Maar nu kan het. Heb nl vakantie.

    Hoe gaat het met jullie?
    Zag ergens al namen voorbij komen. Leuk om mee bezig te zijn.
    Wij zijn niet getrouwd dus moeten binnenkort wel even de ongeboren vrucht erkennen. Meen me te herinneren dat hier ergens ook een vraag over was.

    Liefs
     
  11. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Dat erkennen moet voor de 24 weken!
    Wij hebben het 2 weken geleden gedaan idd.

    Namen weten wij ook nog niet.

    Vanmorgen voelde ik haar minder dan andere dagen. Dan denk Ik ook steeds: baby toe nou!
    Maar het valt me op dat dat steeds is na een drukke dag.
     
  12. Dromen77

    Dromen77 Actief lid

    22 mrt 2014
    212
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik dacht dat dat erkennen veel langer kon?
    Maar ik ben nu 21 weken, dus kan nog.

    Misschien moet de baby bijkomen na een drukke dag van jou.
     
  13. Misses13

    Misses13 Actief lid

    30 mrt 2014
    268
    0
    0
    NULL
    NULL
    @dromen, het erkennen van de baby is zomaar klaar. Mijn verloskundige zei dat het het handigst was voor de 20 weken dus vandaar dat wij het al hebben gedaan.

    Wij hebben nog niet met zekerheid een naam maar wel voorkeuren. Hopelijk gaan ze bij ons over 2 weken verbouwen, dakkapel. En dan kunnen we daarna los met verven.

    Ik voel me op zich wel aardig zeker, voel het goed bewegen. Mijn vriend heeft het nog niet gevoeld maar die is ook niet zo geduldig ;).
    Morgen met mijn schoonmoeder even het familie-wiegje bewonderen bij oma, ben benieuwd.

    Ik voel me op zich goed maar moet gewoon soms even stapje terug. Vriendlief heeft ook al opgedragen dat ik vanaf nu ook wat rustiger moest doen. Ben soms nogal bezig met heen en weer vliegen naar verschillende dingen. Zaterdag nog meegespeeld met de drumfanfare waarbij ik bij zit. Wel met een lichter instrument want mijn eigen weegt 10 kilo, leek me niet verstandig om daar een uur mee te lopen.
     
  14. EllenDiana

    24 apr 2014
    90
    0
    0
    Zeeland
    Wat een lieve reacties allemaal! Jullie zijn schatten, echt!!

    Het gaat inmiddels al wel wat beter :)
    Ik voel me best fit, doe het huis, boodschappen, de tuin, m'n paardje poetsen! Niets is te gek.

    Van het weekend weer naar babypark geweest, kinderkamer besteld en een stoel gekocht. Deze kregen we van oma, wij hebben gekozen voor de bloom, eerst wilden we een trip trap maar vriendlief is nogal van t mooie zeg maar... :) gelukkig s de stoel ook super functioneel!

    Hoe gaat het met jullie?

    Ps. ik had de gemeente gebeld en kind erkennen kon tot aan de geboorte? Ook op de website van de Rijksoverheid zag ik niet dat t zo snel al moest. Maar dat heb ik m'n vriend niet verteld :) anders gebeurt het op het laatste

    Liefs!
     
  15. Misses13

    Misses13 Actief lid

    30 mrt 2014
    268
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha soms hoeven de mannen niet alles te weten. Het kan uiteraard ook nog door hele zwangerschap maar was iets over papierenhandel etc. bij eventuele vroeggeboorte.

    Ik voel me ook helemaal goed, vanochtend weer goedgekeurd bij de verloskundige. Bloeddruk blijft ontzettend laag maar ach het went.
    Van de week een box gekocht en haal morgen waarschijnlijk een tripptrapp stoel op.

    Buik begin ik echt te voelen (onprettig)als ik bijvoorbeeld buk. De verloskundige vertelde al dat het goed mogelijk is met een voetbal in je buik ;).

    Is jullie verlof datum al bekend??
    4 of 6 weken vooraf?
     
  16. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Erkennen is tot aan 24 weken. Laad het vandaag weer ergens.
    Als ik het tegenkom zal ik het hier plaatsen. Vk wrs ons er ook steeds op. :)

    Klinkt goed allemaal!
    Deze weken zijn prima hè? :D
     
  17. EllenDiana

    24 apr 2014
    90
    0
    0
    Zeeland
    Deze weken zijn heerlijk :) voel me echt fantastisch maar merk ook wel als ik wat teveel gedaan heb!

    Ben verplicht 6 weken van te voren verlof op te nemen. Prima! :)

    Moet nu alleen echt een keuze gaan maken voor een cursus ofzo 😃
    Komt er alleen niet zo van.
     
  18. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Hier ook niet! :D
    Weet eigenlijk niet zo goed wat ik wil!
    Zwemmen is wat zweverig (met elkaar rond trekken etc) hoorde ik.
    Ik vind gezamelijk fitness heel leuk, maar daarvoor hoef ik niet perse zo'n dure cursus.
    Voorlopig maak ik wel een paar keer per week wat extra km's op de fiets! :D
     
  19. Misses13

    Misses13 Actief lid

    30 mrt 2014
    268
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik doe een verkorte zwangerschapscursus, deze is in 4 weken. Vooral omdat het de eerste is wil ik graag wat info en tips.
    Mijn vriendin heeft wel zwangerschapszwemmen gedaan, was erg lekker zei ze.

    Ik voel wel dat mijn buik me nu in de weg gaat zitten, naja niet direct nog in de weg maar als ik iets moet pakken van bijv van de grond voel ik mijn buik wel er duidelijk tussen.
     
  20. RoIn

    RoIn VIP lid

    3 feb 2014
    5.918
    595
    113
    Vrouw
    Waar volg jij die cursus?
    Dat lijkt me ook wel interessant!
     

Deel Deze Pagina