Zeg je dat ook als er wel iets met die kinderen zou gebeuren of kijk je dan ook de andere kant op? Ik denk dat dit topic ook is geopend om bezorgdheid te uiten waarom sommigen met alle gevaren van tegenwoordig hun kindjes al zo jong alleen buiten laten spelen.
Hmm heel nuttig.. Met zn allen bezorgd maar ondertussen zitten we binnen achter de pc ipv dat we er wat aan doen Maar goed.. Neem aan dat iedereen gewoon even de ambulance belt mocht er voor je neus een kind plat gereden worden omdat diegene toevallig even niet achter de pc bezorgd zit te zijn
Haha, sorry. Moet hier even vreselijk om lachen. Heb ik gisteren even bloedserieus zitten te reageren over mijn eigen kinderen, maar als ik teruglees gaat het idd over een heleboel kinderen van een ander.
Ik denk dat het vooral veel uit maakt in wat voor buurt je woont. Als we in de stad zouden wonen, had het nog niet gemogen waarschijnlijk. En als onze jongste qua karakter zo blijft en niet wat minder uitbundig is op haar vierde, zal ze gewoon moeten wachten met alleen buiten spelen. Onze oudste is in deze dingen heel serieus en zal inderdaad niet zomaar alle kanten opvliegen. Dus ik dirf hem gerust alleen buiten te laten. Ik blijf uiteraard gewoon thuis en hou hem echt wel in de gatwn, maar hij gaat niet zomaar naar plekken waar hij niet mag komen. Onze jongste is precies het tegenovergestelde dus ik zie haar over 1,5 jaar nog niet alleen buiten zijn. Na 16.00 uur mag het overigens niet, omdat het dan druk word in de buurt met auto's dus dan wil hem niet alleen hebben.
+1 dank je voor de juiste toelichting. Als ik zulke jonge kinderen naast het water zie spelen, alleen (!), dan ben ik daar inderdaad bezorgd over. Vraag me dan ook af wat jullie oordeel was geweest, als er iets gebeurd was en ik de andere kant opkeek. Maar goed, ik geloof dat het topic onbedoeld de verkeerde kant opgaat. Hij mag dicht