nee bah gatverdamme. Geen celletje bi in mijn lijf! Aan de vrouwen die "ja" hebben geantwoord: beschouwen jullie jezelf dan ook als bi? Zou je net zo goed een relatie met n vrouw kunnen hebben? Vind de cijfers al best hoog. niet verwacht eigenlijk dat het zo vaak voorkomt
In mijn studententijd zoenden best veel meiden met elkaar, ik ook met 2 vriendinnen. Gewoon in een dronken bui, voor de lol. Meestal om jongens te shockeren . Geen van deze meiden was bi. Ik heb ook met jongens gezoend waar ik nooit een relatie mee zou willen
Jazeker! Heb al m'n vriendinnen vroeger afgelebberd en nog een paar knappe dames. Was erg nieuwsschierig aangelegd ghehe.. En nu heb ik de behoefte niet meer.
Ja en ja. Mijn eerste keer (zoenen, en ook de rest) was met een meisje. Dacht ook een tijd dat ik lesbisch was. Maar nee, ik werd ook verliefd op jongens. En dat is nooit veranderd.
Sex met een vrouw, ja graag, dus in dat opzicht ben ik wel bi ja, of ik ooit een relatie met een vrouw zou kunnen hebben weet ik niet. Maargoed zeker niet elke man waar mee ik seks heb wil ik een relatie mee hoor
Nooit gedaan en ik verwacht ook niet dat het er nog van gaat komen, aangezien ik gelukkig getrouwd ben. Maar ik zou er op zich geen probleem mee hebben als de situatie / persoon er maar is. Seks met een vrouw heb ik absoluut geen belangstelling voor. Hoewel: zeg nooit nooit: als je de juiste persoon tegen komt... Maar nee, ik geloof het niet. Ik zou me denk ik erg ongemakkelijk voelen.
Ja in mijn tienerjaren vaak zat met een vrouw gezoend. De laatste jaren niet meer en heb er ook geen behoefte aan. Heb totaal geen bi gevoelens.
Jahoor meerdere keren. Ik val verder niet op vrouwen maar vind het wel enorm spannend/leuk om met een mooie meid te zoenen.