Hahaha dubbeltje het viel mij inderdaad ook al op!! Ik ben heerlijk een boek aan t lezen! En ga nu heerlijk proberen te slapen! Weltrusten allemaal!
Goedemorgen! Mijn temp is netjes gestegen! Toch gisteren ergens gesprongen denk ik dan? Gisteren avond denk k zelf, maar weet t niet precies natuurlijk! Wat denken jullie? Tempkaartje staat in m'n handtekening. Ben wel blij met die ovulatiethermometer!
Goedemorgen dames. Die stilte hebben we gewoon stiekem ingepland zodat anderen even rustig kunnen bij lezen, zonder dat er blz bij komen tijdens het schrollen Welkom bella! Zwangernr5 ik zie nog niks
@ Sparky: ik kan heel goed begrijpen dat je juist graag test op 10 dpo voor vertrek van je mannetje. Lastig hoor! Balen van je neus! Hopen dat het geen 6 weken gaat duren. @ zwangernr5: je man werkt dan ook echt 24 uur achter elkaar?? Pffff wat heftig en vermoeiend... Lijkt mij. Ik zie dat je al een paar testjes gedaan hebt hihi... Spannend hoor! Jij al een zwangerschapstest en ik nog steeds aan het zoeken naar mijn ei. @ lisette89: jij zit ook al aardig te wachten op je bankje. Lees dat je het erg koud hebt.. Miss is je lichaam wel heel hard aan het werken @ dubbeltje: gebruik jij alleen tarwekiem vanaf eisprong? Maar volgens mij kun je dat toch altijd slikken? En wat een knaller van een test heb ik gezien! Wouw mooi hoor. Duidelijker kan niet @mar10e: yesss je eitje is gesprongen!!! Nu wachten wachten en wachten @shart: testjes kunnen erg schommelen heb er zelf heel veel last van. Dan denk ik jaaa hij komt en is de volgende test ineens lichter. @rdvc: jij hebt dus ook je eitje nog niet gevonden! Frustrerend he!!! Pfffff @ hier: goedemorgen allemaal... Zo ik heb alles bijgelezen en gereageerd. Hmmmm net geplast en als ik straks na 10 uur weer moet dan doe ik weer een testje. Vraagje als je ovu test knalt verschijnt dat streepje dan altijd gelijk?? Of kan de knalstreep ook pas na 3 minuten verschijnen?
Ja ik Anita! Kan er ook niet over meepraten.. Ik denk dat ik dan obsessed zou raken om zwanger te worden! En jij laat het ook gewoon over je heen komen?
Menneh, hier verschijnen de streepjes eigenlijk gelijk. Maar ze lopen dan wel nog een paar minuten op. Dus na een paar minuten kan je pas echt kijken of hij knal is of niet.. En dat is dan mijn ervaring met de action testen.
Goedemorgen!!! Zo dat is heel veel lezen als je ff 24 uur niet hebt gekeken! Dubbeltje, ik voel m'n ei meestal wel springen, schijnt dat 1 op de 5 vrouwen het voelt! Tenminste dat heb ik ergens gelezen.... Thanks Menneh, ja op het wachtbankje! Pff heb er nu al geen geduld voor! Hihi! Ben benieuwd naar jouw testje straks!! @hier, nog gaar in bed na een superfeestje! Helaas geen tijd/ energie meer gehad voor nog een dansje, dus hoop dat het genoeg is!!
Zwangernr5, verleidelijk he om een test te doen... Hoe gaat het met de symptomen? Bella, welkom! Babydansje, hier niet gedaan. Gisteravond heerlijk andy en melisa gekeken. Ik nies me een ongeluk.
Menneh mijn man werkt op de ambulance, hij heeft 24 uur dienst en slaapt 's nachts op de post, als ze een melding krijgen moet hij eruit. Bij een knaller op de ovu test staat de streep er direct, maar pas na een paar minuten kun je m duidelijk aflezen (dus hoe donker hij is ivm de controlestreep) Mar10e hopelijk voldoende gedanst dan Djingo alle kwaaltjes zijn hier nog volop aanwezig hoor hihi
Goodmorning ladies! Zwangernr5 ik zie hier nog niks op! Maar het is nog vroeg je hebt nog wat dagen te gaan je innesteling zou net geweest zijn op 8dpo dus logisch als er nog niks te zien is! Mar10e: ik voel ook altijd 'pijn' rond eisprong. Naar wat ik begrijp is dat het groeien van het eitje en niet zo zeer het springen. Maar volgens mij springt ie binnen 24 uur als die pijn over is. Ga straks nog maar een keer ovu test doen van action, en morgen ook en dan vanaf maandag (op vakantie) ga ik verder met de sensitest dipsticks. Gisteren wel een baby dansje gedaan maar heeft nog weinig nut geloof ik
Shart, waar ga je heen op vakantie? Zwangernr5, je houdt het mooi spannend met je kwaaltjes! Ben zo benieuwd of je op roze mag 1 dezer dagen! Sommige alweer 8dpo.. wat gaat het toch hard!