Hoi meiden, Ben benieuwd welk behang jullie in de babykamer hebben, ben heel hard aan het bedenken wat we in onze babykamer gaan doen, maar vind het erg moeilijk om te kiezen. Hopelijk kunnen jullie me aan mooie ideeën helpen. Graag met foto! Groetjes Susanne
Wij hebben effen lichtgrijs gedaan. We wilden ook eerst het geslacht niet weten. Dus dat was neutraal. Uiteindelijk toch te weten gekomen dat het een meisje is. Dus is het langzamerhand wat meer roze geworden. Behang is bij ons echt basis en de accessoires zorgen voor de aankleding
Bij ons zijn de muren in kleur gestuct dus wij hebben ze over geverfd. Eén wand grijs rest wit. Witte meubels en grijze/lichtblauwe accessoires... Wil je het neutraal houden of een kleurtje naar geslacht?
Wij weten het geslacht wel, maar willen dat in ieder geval hier nog geheim houden. Ben er nog niet over uit welk behang wij willen, een kleurtje of niet, daarom hoop ik hier foto's te zien van leuke behangetjes.
Aan de reacties te merken in grijs aardig in, op het moment. Wij hebben ook lichtgrijs behang met 1 muur heeeeeel lichtblauw geschilderd.
Wij hebben 2 muren zand kleur geverfd en dan 2 muren taupe nijntje behang In het kamertje komen witte meubeltjes en allerlei dingentjes taupe/wit. Erg neutraal ondanks we weten wat het word maar het is een klein kamertje wat het wel mooi licht maakt
Jullie zijn al een stuk verder dan wij hoor haha. Leuk behangetje, maar helaas kunnen wij maar 1 wand behangen en denk dat ik het te druk vind om dat op een hele zijwand te doen, is de hele lengte van het kamertje. Dan misschien maar kiezen voor een behang-rand, dat kan ook nog. Wil het in ieder geval licht en ruimtelijk houden, het is maar een klein kamertje (denk 6 m2).
Ja hier ook maar we hebben er toch voor gekozen op 1 schuine wand nijntje te doen en een rechte wand (zit namelijk aan die kant ook nog een inbouw kast en de kamer is 3,5 hoog door schuin dak) en de rest dan zand kleurig Wij moesten nog een slaapkamer maken we hadden er maar 2 Wij moeten nog de vloer/deur en wat afwerkingen doen voor we kunnen inrichten (eigenlijk best nog een hoop werk ) maar als het eenmaal klaar is kunnen we weer trots zijn.
Ik had eerst bedacht dat het leuk zou zijn voor de kleine wand rechts om de hoek, maar die heeft van die structuurverf, dus dat gaat helaas niet. Nog maar eens goed nadenken over wat we willen en hopelijk hier nog ideeën op doen. Wij hadden maar 1 slaapkamer, maar zijn er inmiddels 2 geworden. Een oom van mijn man is nu bezig met het afwerken van de scheidingswand, hij heeft deze ook gemaakt en een extra deur geplaatst. Is al erg mooi, maar er moet nog een hoop gebeuren: behangen/schilderen, laminaat leggen en het kamertje uitzoeken en kopen. Maar gelukkig hebben we nog even. Zal wel blij zijn als het straks klaar is, is wel een hoop gedoe en geeft een hoop zooi (alles van boven staat nu beneden in de woonkamer). Maar als het klaar is dan was het inderdaad alles dubbel en dwars waard, dan is alles hartstikke mooi!
Zoals ik het nu in mijn hoofd heb gaan wij voor zandkleurige muren en witte kozijnen. De contrastkleur wordt waarschijnlijk van dat vervaagde groen, zoals op deze foto: Brocante ladekast, oud groen | Verkocht | Feeling At Home Maar dat weet ik nog niet zeker.
Ik wil een sticker kop de muur! Een grote boom met Winny the pooh in de boom en wat vriendjes. Als ik het beu ben trek ik het eraf en pak ik een andere erop. Google het eens! Er is zoveel keus!
Dat is inderdaad ook leuk! Wij hebben een houten boom, een tijd geleden gekocht bij de Xenos met figuren en dieren, ook erg leuk! Wil die tegen een gekleurde muur, maar moet het roze of blauw worden????
Sophia heeft ook een klein kamertje, we hebben toch voor een leuk behangetje gekozen, maar een klein stukje achter de commode behangen, 2 banen. Klein muurtje geverft in een kleurtje. Ik zal even een foto plaatsen. Voor de 2e heb ik ook al een idee voor als het een jongetje is, maar is nog even geheim. Eerst maar eens wat verder de zwangerschap in en weten wat het word hihi.