Spannend hoor Lisette, een aantal die dus al wel wat zien, ik nie maar ik ben een slechte tuurder en zit nu op m'n telefoon. Lastig dat wachten he?!
Elf, ik weet precies hoe je je voelt, hier na deze ronde ook nog 1 ronde proberen en dan mmm in en ben redelijk laconiek. Ga er totaal niet meer vanuit dat het spontaan lukt (maar de hoop is er natuurlijk wel elke x hoor!). Het zou wat zijn als we de mmm niet nodig hebben he??! Dubbeltetje, zou zeker een mooie datum zijn! Zwanger5, super dat de test mooi oploopt, ben erg benieuwd naar de hcg uitslag! Lvtje super dat je je ei hebt kunnen benutten!
Mags, mijn fert arts zei dat bv van neg invloed is op zwanger worden. Wij zijn eigenlijk al 2 mnd eerder begonnen maar toen gaf ik nog volop bv en had veel langere cyclussen. Tel het nu dus niet mee bij mijn rondes want de fert arts doet dat ook niet eigenlijk. Zij zei dst de rondes zonder bv pas echt een poging is... Dus nu wordt je kans wel groter!
Lisette kv is volgens mij wel gevoeliger dan sensitest. Hoop dat ie mooi roze kleurt! Dubbeltje das een mooie datum idd! Ik wil wel gaan voor 5-5-15 Sparky ik loop ok met een fleecevest aan, binnen! Brrr....
5-5-15 is ook mooi Het is ook gewoon echt koud hoor. Had net een winterjas aan op de fiets!! Lees trouwens op heel veel sites dat de gemiddelde innesteldag dag 9 is! En meestal tussen 6 en 12 ligt... Dus ik moet nog wel even wachten voor ik evt iets kan voelen
Dubbeltje, hier was de innesteling bij dochter vroeg (4dpo) voelde ik duidelijk. Nu toch al een paar uur last van steken in mijn liezen. Dat heb ik normaal dus nooit zo vroeg, behalve bij dochter en waarschijnlijk bij zoon (hij was niet gepland dus na terugrekenen dmv de echo had ik daar ook al vroeg last van).
Hier is het helemaal niet koud. Ik zit in t-shirt buiten. Net de appelboom gesnoeid door er in te klimmen, geen idee of het goed is zo, maar er is een heel stuk af.
Sparky: Ik probeer gewoon van 6-9 dagen uit te gaan. Hoop dat t lukt voel nu nog niks in ieder geval. Ff geeft trouwens aan dat m'n kansen hoog zijn. Alle andere keren waren ze goed, inclusief de 2 rondes waarin ik zwanger was van m'n twee kids
Hier ook flink aan het dansen geweest dus ben Erg benieuwd. Vandaag echt een flut dag. Het is mijn vrije dag maar ben zo moe dat ik nergens zin in heb.... En al helemaal geen zin heb om morgen weer te werken 😝😝😝😝😝