Iemand bekend met baby geslachtstest?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door nlovesn, 25 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nlovesn

    nlovesn Actief lid

    10 okt 2011
    437
    0
    16
    Is er iemand bekend met de testen die je vanaf 6weken kunt doen om te bepalen wat het geslacht van de baby is? Staat bij meer dan 90% betrouwbaar, maar zijn er toevallig mensen die hem uitgeprobeerd hebben?

    Gendertest heet ie volgensmij
     
  2. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Yes ikke! Bij mij klopte het niet.
     
  3. mamavanyasmin

    mamavanyasmin Actief lid

    11 dec 2011
    403
    1
    16
    Zuid Holland
    Dat schijnt allemaal onzin te zijn, kost een hoop geld en op de sites staan zogenaamd succesverhalen... Tegenwoordig kunnen ze met 13 weken al wat zien, nog even geduld;)
     
  4. nlovesn

    nlovesn Actief lid

    10 okt 2011
    437
    0
    16
    Haha hoopvol :'D ik heb hem gister besteld! Maarja dan zien we over een paar weekjes wel of het bij mij wel klopt :p keek net toevallig een filmpje op youtube dat het alleen met zuurtegraad te maken heeft... Had ik dat gister maar gekeken! Scheelde weer 20€!
     
  5. Natuurlijk werkt dat niet :') Op eBay besteld? Moet je de feedback van die verkopers eens bekijken, hilarisch :D
     
  6. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Tsja, 50/50 dat zo'n test het goed heeft. Dus er zullen vast genoeg zijn waarbij het klopte;)
    Ik geloof verder niet zo in dat soort testen:D
     
  7. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Nee hoor niet op ebay gekocht.
    Er zit zeker een kern van waarheid in met de zuurgraad.
    Het ligt dus aan wat je eet, daar moet je goed op letten en dat heb ik een dag van te voren heel goed gedaan! Helaas klopte het dus nog niet. Bij een andere meid hier op t forum klopte het ook niet, maar bij twee vriendinnen van haar tot 2x toe wel. Veel vroege echo's hebben het geslacht ook nog vaak mis hoor. Dus ik zou gewoon tot de 20 weken wachten. Dan is het allemaal beter ontwikkeld.
     
  8. nlovesn

    nlovesn Actief lid

    10 okt 2011
    437
    0
    16
    Besteld via een nederlandse site! Kreeg een reclame via fb! Ik geloof babygender.nl ofzo (sorry als ik hier de site niet neer mag zetten! Weet niet zeker of dat mag!) achja! Kenne we ff lache 😁
     
  9. Het is wel precies dezelfde test als op eBay verkocht wordt (alleen op de Nederlandse website is 'ie een stuk duurder) ;)

    Sowieso, op de website wordt tíg keer aangegeven dat je vooral geen beslissingen moet nemen op basis van de test en nee, het vervangt ook écht, écht, écht geen echo. Ik zie zelfs dat ze zeggen dat je geen beslissingen mág maken op basis van de test. Dan al die spelfouten op de website en de prachtige verhalen over moleculen die letterlijk zijn overgenomen van de Japanners die deze testen verkopen.. Je kunt dit toch niet serieus nemen? :) Voor die 20 euro kun je ook een echo laten maken.. Wordt meteen de gezondheid van je baby gecontroleerd, ga je naar huis met een magisch gevoel omdat je je kleintje weer even hebt kunnen zien en heb je tenminste 3 theorieën die je los kunt laten op het geslacht van de baby (NUB, Skull en Potty Shot) ;)
     
  10. Blie

    Blie Actief lid

    24 jun 2014
    281
    0
    0
    Tjonge, en dan vind ik zo'n vroege geslachtsbepalings echo al overdreven. T kan altijd gekker dus!
     
  11. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.935
    3.945
    113
    Precies, is het geslacht nou werkelijk zo belangrijk?

    Tuurlijk ik was ook super benieuwd, maar kon echt wel wachten tot 20 weken, ik mpest tenslotte voor een heleboel nog veel belangrijkere dingen ook tot 20 weken wachten.

    Maar dat je serieus denkt dat zo'n test zou kunnen kloppen;)
    De chinese geslachtskalender is nog betrouwbaarder denk ik..
     
  12. Daar zijn twee versies van. Klopt de ene niet, dan de andere wel :D
     
  13. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    Lijkt mij allemaal onzin..

    wb die 13 weken echo. in zwolle krijg ik met 13 en 18 weken de 20 weken echo. Dat is een medische echo, geen geslachsbepaling. (maar misschien kijken ze daar wel naar. . geen idee. .)
     
  14. nlovesn

    nlovesn Actief lid

    10 okt 2011
    437
    0
    16
    Ikkie97 waar zie jij ergens staan dat ik denk dat die test echt werkt? Dat ik hem bestel wil niet zeggen dat ik er in geloof. Is alleen maar om te "vergelijken" met geslachtsbepaling die er zeker gaat komen.

    Voor mij is het geslacht niet belangrijk, maar aangezien ik bepaalde dingen zelf wil maken en wil laten maken, is het fijn als ik optijd weet wat het geslacht is... Ik wil een deken haken, of roze of blauw en aangezien ik weinig geduld heb en niet goed kan haken, zal ik de tijd nodig hebben...

    Verder ga ik hier hier niet meer op in.

    Topic mag gesloten worden
     
  15. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Precies t was ook voor de lol. Ml wilde perse geen geslachtsecho. Ik geloof best dat de test voor 90% betrouwbaar is hoor. In de usa gebruiken ze niks anders. Helaas bij mij niet, maar daar lag ik niet wakker van. De verrassing bij de 20 weken echo was des te groter! :p

    De nub, skull theorieën zijn ook niet betrouwbaar, net als de geslachtskalenders totale onzin zijn. Want dan zou iedere vrouw van dezelfde leeftijd in dezelfde maand t zelfde geslacht moeten krijgen.
    Das pas dom als je dat geloofd. En zoals ik al zei is een vroege geslachtsecho ook niet altijd even duidelijk daar het geslacht dan toch nog vaak in ontwikkeling is.
     
  16. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Trek je niks van de negatieve reacties aan.
    Het is gewoon onwijs spannend om te weten wat het geslacht is.
    Heeft niks te maken met "belangrijk"!!
    Kan me onwijs irriteren aan mensen die meteen negatief hierover doen als iemand een vroege geslachtsbepaling laat doen..moet iedereen toch zelf weten en bepalen!
     
  17. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Och iedereen moet het zelf weten, ik wacht liever gewoon tot 16 weken en laat dan een echo doen en hopelijk is het dan te bekijken.

    Ik geloof niet in de Chinese kalender want dat klopt bij de kleine in onze familie 9 van de 10 keren niet en vanaf 6 weken met zo'n gendertest? Kom op, het geslacht moet nog 'aangemaakt' worden.
    Ik ben sowieso vrij nuchter met dat soort dingen.

    Ik vind het geslacht weten wel belangrijk (het geslacht op zich niet zo zeer), wil er toch wel rekening mee kunnen houden met de spulletjes die ik wil kopen.
     
  18. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Deze opmerking staat ook lekker haaks op elkaar! ;)
    Voor sommige mensen is t geslacht weten wel belangrijk, dus net zo goed voor jou. Als mensen zo'n test willen doen, of op welke manier het dan ook te weten willen komen, laat ze dan lekker in hun waarde zou ik zeggen.
    Iedereen doet t op zijn eigen manier.
     
  19. Ja, maar Drieka, dan hebben ze de verkeerde versie bekeken! :p Ik geloof ook niet dat de opmerking van RSL over de Chinese geslachtskalender serieus was, trouwens ;)

    Ik heb overigens niks tegen vroege echo's of iets dergelijks hoor, het interesseert mij echt niet of en wanneer iemand het geslacht van zijn/haar kindje wil weten, alleen deze testen zijn puur geldklopperij en dat is gewoon jammer.. Puur voor de lol, helemaal prima, moet iedereen zéker lekker zelf weten, vind ik alleen niet heel geloofwaardig als iemand blijft herhalen 'dat ze voor 90% betrouwbaar zijn'.
     
  20. Beepje

    Beepje Fanatiek lid

    14 feb 2013
    2.310
    9
    38
    Dat ze voor 90% betrouwbaar zijn is wat de fabrikant zegt.
    De cijfers hiervan hebben wij niet, die hebben zij natuurlijk.
     

Deel Deze Pagina