Gaan voor een "eerste" kindje!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Vlinderbaby, 14 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pippers

    Pippers Bekend lid

    11 aug 2014
    586
    0
    16
    Vrouw
    Het zou voor mij echt de uitdaging van de eeuw zijn hoor zo'n type :D

    Ik gooi alles eruit wat ik op mijn lever heb, of je nou de paus bent of mijn stalgenoot. Wordt niet altijd gewaardeerd, maar jammer dan.
    Misschien dat ik soms wat diplomatieker moet zijn, maar over het algemeen komt dat besef pas na de opmerking :cool:

    Maar ik begrijp het als je er moedeloos van wordt, zeker als het al even duurt...

    Als mijn schoonvader zoiets zou zeggen, zou ik ook pissig zijn, sjonge wat tactloos... :x

    Ik heb hele lieve schoonouders, totaal andere generatie dan mijn ouders, maar ze kunnen allemaal niet wachten tot we kunnen vermelden dat ze opa en oma worden. Mijn schoonouders hebben al 2 kleinkinderen van vl zijn broer en schoonzus. :) Daar ben ik wel blij mee....

    Zit nu al te bedenken hoe ik het ze ga vertellen allemaal :D
     
  2. Pippers

    Pippers Bekend lid

    11 aug 2014
    586
    0
    16
    Vrouw
    Overigens heb ik meerdere hobby's voor afleiding...

    3 paarden, zwemmen, muziek en meubeltjes opknappen :)
    Heeeeeeeerlijk
     
  3. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    11 mei 2014
    974
    0
    16
    Wauw 3 paarden, doe je dat allemaal alleen of heb je daar hulp bij? En maak je zelf muziek? Meubeltjes opknappen heb ik altijd een hoop respect voor, ik heb nooit de discipline om het af te maken.

    Zelf houd ik van breien, haken, bakken, lezen, films kijken en gamen XD Wissel het allemaal af!
     
  4. evietje

    evietje Actief lid

    22 mei 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    Wat een gezeik he af en toe met die schoonfamilie, hierro geen problemen,
    Eerder met mijn eigen familie kant , die zie ik nooit, alleen me moeder dan,
    Mijn ouders zijn na 33 jaar huwelijk gescheiden, later is vaders overleden dus daarom zie ik hem niet meer anders nog wel hoor.

    Verder hobby's, niet echt eigenlijk. Heb ook niet zo veel tijd voor, of neem de tijd er niet voor.

    Momenteel voel ik wat buikkrampjes en had iets van licht bloed verlies achtig, maar nog niet tampon waardig, maar dus al wel de verschijnselen die ik elke maand heb. We wachten het nog even af voor meer duidelijkheid. Pfff
     
  5. rijn

    rijn Actief lid

    15 aug 2014
    350
    1
    18
    NULL
    NULL
    Goedemorgen allemaal!!

    Zo hehe weer 5 minuten verder eer ik alles gelezen heb :D

    @ilonavH90: Ik ben inmiddels een jaar getrouwd, maar die achternamen!! Blijf het af en toe verkeerd zeggen :D Pas bij de tandarts geweest en die riep ons binnen met: dhr en mevr .... Haha wat voelde ik me toen ff raar zeg: Oh ja dat ben ik ook :D

    Schoonfamilie he... pff breek me de bek er niet van open. Ze zijn bij mij best aardig, maar nog zooo ouderwets. 'Vrouw, mn kopje is leeg, heb je nog meer koffie?' Pff kom zelf uit je luie stoel en gebruik je handen!! ;)
    Verder nog wat problemen ivm eetstoornis van schoonzusje. Gelukkig gaat het al een stuk beter, maar ze is er nog lang niet.
    Jammer he dat je die kant van je familie niet voor het kiezen heb. Die krijg je er maar gratis bij. Probeer inderdaad wel altijd eerlijk te blijven en te zeggen als er echt rotopmerkingen gemaakt worden.

    Voor mijn hobbys heb ik helaas vrij weinig tijd, maar als ik tijd heb: ben ik graag bezig met mn diertjes (2 valkparkieten, kat en 2 konijnen) of in de tuin aan het rommelen. OF heerlijk met een boek in het hoekje van bank onder zo'n grote tv-plaid....

    Verder hier helaas nog geen veranderingen. Vanochtend dacht ik een heel klein beetje misselijkheid te voelen, maar moest vanochtend ook extreem vroeg opstaan omdat we de wekker weer eens niet gehoord hadden :D

    Nou, ik ga mn pietapientjes maar weer eens slikken. Ging gisteren trouwens vrij gemakkelijk. Ze zijn niet zo heel groot gelukkig.
    En dan hop aan het werk... nog 1 daagje en dan 2 daagjes vrij. En dan maandag en dinsdag nog en dan op naar 't zonnetje!!!

    Fijne dag allemaal!
     
  6. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    25 jul 2014
    967
    688
    93
    Vrouw
    Noord NL
    Haha, woow! Ik werk een avonddienst en moet meteen al weer 4 pagina's bijlezen.. Zo houd ik het toch nooit bij? :D

    Smeetjuh, wat een vreselijke situatie met je schoonzus. Die haalt toch het bloed onder je nagels vandaan :( Ik zou ook zeggen: houd de eer aan jezelf en negeer haar gewoon! Ze mag straks echt niet het plezier van jouw eventuele zwangerschap verpesten!

    Wat betreft hobby's hier: ik heb een paard en een hond die de nodige tijd en energie vragen. Verder natuurlijk een fulltime baan.. En vorig jaar zijn we verhuisd naar ons eerste koophuis, dus we zijn ook regelmatig nog aan het klussen/opknappen etc. Daardoor op dit moment weinig tijd voor andere hobby's, maar ik houd wel van bakken, films en muziek. Toevallig wel weer samen met mijn nicht opgegeven voor een kookcursus in november :)
     
  7. Isa2

    Isa2 Actief lid

    10 aug 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    Evietje - 35 jaar - ronde 13 - NOD 30 aug
    Nina80 - 34 jaar - ronde 2 nod 1 sept
    Smeetjuh1990 - 24 jaar - ronde 1 - NOD 3 sept?
    Wonder2015- 26 jaar - ronde 6 - NOD ong 6 sept
    Scarlett1985-28 jaar- ronde 2 -NOD ca. 7 sept
    Rijn - 23 jaar - ronde 2 - 10 sept ong
    Debbie - 23 jaar - ronde 2 - NOD 12 sept
    Pippers - 26 jaar - ronde 2 - NOD 16 sept
    Isa - 29 jaar - ronde 4 - NOD 16 sept
    Zus - 25 jaar - ronde 2 - NOD 17 sept
    Vlinderbaby - 27 jaar - ronde 2 - NOD 21 sept
    woman1988 - 26 jaar- ronde 4 - NOD 22 sept
    Mz25 - 26 jaar - ronde 10 (2e spuiten) NOD ?
    Ilona - 24 jaar - ronde 1 nod 24 sept
    Mirte - 29 jaar - ronde 5 - nod 25 sept
    Carmina26 - 26 jaar - ronde 2 - NOD 25 sept
    Muzieknootje -27 jaar - ronde 23-NOD 25 sept/18 sept afspraak gyn
    Happy91 - 22 jaar - ronde 0
     
  8. evietje

    evietje Actief lid

    22 mei 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    hihi ja lastig he zus9, maar wel gezellig.

    Mijn pendel die ik gister heb laten doen kwam uit op oktober2014
    ik ben benieuwd of het uit komt.
     
  9. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    11 mei 2014
    974
    0
    16
    Heerlijk om te lezen waar jullie je nog meer mee bezig kunnen houden. Ook lekker gevarieerd haha :D

    Ja ik ga het proberen te negeren en het contact heel minimaal te houden, dan kan ik me ook niet zo ergeren :-D.
    Ik weet dat zij kans heeft dat ze al geen kinderen meer kan krijgen, omdat bij hun in de familie de vrouwen vervroegd de overgang in gaan. Oma was 32, schoonmoeder 34, tante 32... Maar in plaats van dat ze alles laat controleren, steekt ze al jaren haar kop in het zand en blijft ze de pil doorslikken zodat ze ook geen bloedingen heeft. Ik denk dan : Stop met de pil, kijk hoe je lichaam er aan toe is en laat je controleren. Ze handelt ook vanuit haar gevoel (met vriendjes, trouwen etc) dat het haar laatste kans is en grijpt alles wanhopig aan.

    Maarja, dan kan je er straks donder op op zeggen, dat als ik wel zwanger raak, ik te horen zal krijgen dat ik niet zo enthousiast mag doen, aangezien dit moeilijk voor haar is.
    Natuurlijk zal ik er wel rekening mee houden, maar ik ga me ook niet compleet inhouden. Altijd maar aanpassen...

    Ik heb voor de grap een pendel laten doen :p Wil er ook nog andere bij zetten. Ben benieuwd wie het dan goed heeft hahaha. Ik geloof er niet zo in. Voelt zo als een babyshower dat iedereen gaat roepen wanneer hij/zij geboren gaat worden en dan achteraf kijken wie het goed heeft :p

    Evietje, pfff, je houd het wel spannend zo! Ik ga straks wat testjes kopen alvast (omdat ik door de weeks te druk ben om naar het centrum te gaan). Dan kan ik 5 sept testen als ik nog niet ongi ben geweest ^^

    En sorry Zus XD Ik denk je wilt wat lezen voor je gaat slapen!

    Lekker Rijn, het vooruitzicht op weer wat vrije daagjes :)
     
  10. Isa2

    Isa2 Actief lid

    10 aug 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    Hallooo, daar ben ik weer, alles bijgelezen!
    Nod lijstje weer bijgewerkt, ga nu ronde vier in. Moest zelf ook ff rekenen omdat VL natuurlijk tussendoor weg is geweest.
    Ik heb komende dinsdag ongeveer mn eisprong dus ik mag weer klussen :D

    Welkom Nina, Rijn en Mirte!

    Melliemuis hoe gaat het??

    Ilona gefeliciteerd met je huwelijk! eerste ronde, spannend:)

    Er komen een paar NOD's aan zie ik, ben benieuwd!


    Ik vergeet op vanalles te reageren maar ga het nu weer bijhouden:)
     
  11. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    13 jul 2014
    1.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wow het gaat hier echt lekker hard haha!

    Smeetjuh er zit natuurlijk een verschil tussen rekening houden met en je lol moeten laten vergallen door iemand, dus groot gelijk. Als ik zwanger zou zijn zou dat voor sommige ook lastig zijn ivm eigen problemen/situatie, dus dan vertel ik het anders maar ik vertel het wel en ben er ook wel blij mee dan...

    Leuke hobby's zitten ertussen! Zelf;lezen, terrasjes pakken, films, bakken, sporten.
    Ik wil nu eigenlijk ook sporten maar ben ontzettend misselijk dus toch maar niet. Ik heb stille hoop dat deze cyclus wel maar 28 dagen gaat zijn, vannacht kramp gehad, en nu last in onderrug, maar we wachten t af. Nu heb ik echt buikpijn, maar soort rond m'n navel en niet als kramp. Vaag!

    Maar goed, ik wacht geduldig (soort van) af;)
     
  12. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    13 jul 2014
    1.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meubels opknappen vind ik trouwens gaaf! Haken en breien kan ik niet, vroeger maakte ik sjaals maar dat is het enige wat ik kon, rechte stukken haha
     
  13. evietje

    evietje Actief lid

    22 mei 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    @smeetjuh, zeker spannend, kan van alles zijn, maar de symptomen zijn zelfde als vorige maanden. maar ik heb nog hoop hoor.
    ja handig dat je de testen al in huis hebt. ik kan als ik wil in me pauze naar de kruidvat of etos of albertheijn, dus dat zou geen probleem zijn.

    @vlinder, die krampen lijken wel op aankomende ongesteldheid dan toch?

    __

    ja die hobbys, ik zei al heb ik weinig tijd voor, maar we kijken graag een goede film, alleen zijn er daar weinig van de laatste tijd.

    nu heb ik voor mijn verjaardag de dvdboxset van law and order svu, gevraagd vanaf seisoen 1 zodat ik alles kan volgen en de karakters eens kan leren kennen, zo weet je ook een en ander waarom iemand zo is in een serie. vind ik leuk.
    Heb nu 6 seizoenen, deel1 bijna af. kan alleen niet zo vaak kijken want me man is niet zown fan. Zeker niet van de eerste paar delen wat die stammen uit 1999.

    verder heb ik eigenlijk wel zin om weer eens stom te punniken ofzo. deed ik vroeger als kind met zo een paddestoel ding met 4 of 5 van die haakjes bovenop? haha
     
  14. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    13 jul 2014
    1.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Evietje, daar lijkt het inderdaad op maar ik zit pas 12 dpo. Vorige x had ik verhoging, kramp en misselijk op 18 dpo, achteraf gezien 3 dagen voor eisprong... Dus Miss 'n naderende eisprong, maar m'n buik doet nu wel erg veel pijn .... Ik weet het niet.

    Punniken heb ik nooit gedaan..law en order Svu kijk ik ook weleens, leuk!
     
  15. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    11 mei 2014
    974
    0
    16
    Misschien inderdaad dan eisprong vlinderbaby? Ben benieuwd of je nog meer signalen krijgt :)
    Ik wilde ook sporten vandaag... toen besefte ik me dat ik deze gedachtes had en ben ik naar het centrum geweest :p Grapje ;)
    Breien deed ik ook altijd recht toe recht aan, maar later was ik nieuwsgierig en heb ik nieuwe dingen geleerd via internet en boekjes :)

    In het centrum waren de zwangerschapstesten van de kruidvat uitverkocht :/ Ben dus nog maar even ergens anders heen gereden en heb daar wel kunnen slagen. Ook meteen weer ovu testen mee genomen bij de action, hoor daar ook goede verhalen over.

    En Evietje, Law and order is leuk! Vind ik ook heerlijk wegkijken!
     
  16. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    13 jul 2014
    1.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    De testen van de Etos zijn ook erg fijn, wel 'n aanrader!
     
  17. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    11 mei 2014
    974
    0
    16
    Thanks! Zal ik de volgende keer ook aan denken!
     
  18. evietje

    evietje Actief lid

    22 mei 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    @Vlinder @smeetjuh
    svu, ik keek eerst op tv ook ,maar ik wordt helemaal gestoord van de reclames en de herhalingen. niet te volgen.
    Gelukkig meestal wel allemaal losse verhalen, maar met de hoofdrolspelers aar zit wel een lijn in. vandaar ook de dvd's :)
     
  19. nina80

    nina80 Lid

    23 jul 2014
    38
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik heb gelukkig geen testen in huis maar anders zou het toch moeilijk zijn om te wachten. Maar als ik echt zou willen heb ik binnen een minuut een test in handen want ik kijk er 5 dagen in de week tegen aan.

    Tja en hobby's. Weinig tijd voor maar filmpje kijken, uit eten en als ik het toelaat verslaafd aan mijn e reader.

    @ evietje law and order op 13street kijken. Stuk minder en kortere reclames
     
  20. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    13 jul 2014
    1.030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op je werk toch? Heb je dan geen last van de verleiding? De ovulatietesten roepen me, maar ik begin er nog niet aan. Volgende ronde misschien. Als de kramp/pijn morgen weg is en volgende week niet terug komt maak ik 15 sept mijn nod maar ff afwachten.

    13street is geweldig met die minipauzes!
     

Deel Deze Pagina