hoe betalen jullie bij next direct ? ik zag dat je met Ideal kunt betalen, maar ben dan toch altijd wat huiverig omdat het geen nederlandse website is maar heb geen creditcard of paypal account
Heel erg cute Tiara! @betaling next: hier gebruik ik Paypal. Je kunt Paypal eventueel ook gebruiken zonder dat je een creditcard hebt. Dan wordt het een soort van beveiligde bankrekening. Je stort op voorhand centjes op de PAypal account en dan betaal je zo. Zo deed ik het voor ik mijn VISA had. Is misschien iets omslachtiger maar werkt prima. @ wassen: daar ben ik zelf nog niet aan toe mr ik denk voor de zekerheid op 30 Gr.
Ik heb gewoon betaald met Ideal. Allemaal veilig, het is gewoon een veilige site volgens mij. Die winkels zitten over heel Engeland, en zijn echt wel goede winkels. Is niet dat het zomaar een website is die kledij verkoopt. Alleen de levering kan wel eens wat minder zijn, was op verkeerde adres afgelever en ik zat maar te wachten zonder dat ik het wist! Dus daar moet je wel oplettend voor zijn. En ik was ook alles gewoon op 30 gr, wast gewoon schoon en is het beste ook, omdat ik schrik heb dat alles anders te snel kapot gaat. Plus nieuwe kleertjes zijn niet echt vuil!
Ik kom hier meelezen/babbelen We weten sinds gisteren dat wij een meisje verwachten Vandaag al 2 slabbetjes, mutsje, rompertje & hydrofiele washandjes in Hema/C&A gaan halen hihi
Deze vandaag gehaald, ben er heel blij mee had 'm een tijdje terug al gezien en vond de kleuren zo leuk!
Ja, ik vond de kleuren daarvan ook zo leuk ben alleen werkelijk allergisch voor opwind mobile dingen.. die dingen maken echt een irritant pingel geluid.. Kunnen niet harder/zachter .
Hier hadden ze hem ook nog niet lang dus kan goed dat ze ze nog binnenkrijgen! Op de site staan ze ook volgens mij
Leuke kleertjes! Hier niet echt meer iets gekocht, loop tegen het einde en wacht dus op kadootjes hahahaha Alles is klaar, ik heb er zin in! Zouden jullie op mijn buikje wille stemmen (zie handtekening)
Hier de allerlaatste dingen gekocht, boxkleed moesten we nog, en een speendoekje gehaald. Voor de rest zijn we er klaar voor.
Mooi parkje MH!! Ik ben mijn lijstje voor mijn babyshower aan 't opstellen Ik dacht ik ga nooit teveel roze nemen, maar heb tot nu toe bijna alles in 't roos
Ik lees hier ook mee. Wij hebben al een zoontje en kunnen veel kleding van hem recycleren denk ik. In het begin droeg hij veel unisex kledij. Dus nu meer roze kopen om mee te combineren! Die website Next Direct is echt geweldig. Tot nu toe bestelde ik altijd via Kiabi.nl. maar deze is ook echt leuk.