Haha ik vertrouw er niet op dat dit een superdip is. Ookal is mijn baarmoedermond nog hard en dicht.. vandaag komt die ongi echt wel. Maar 1 ding scheelt, ik hoef nu niet zo lang te wachten tot mijn temp zakt
Dat scheelt!! Maar t is alsnog onwijs balen!!! Zolang je baarmoeder hoog, hard en dicht is blijf ik nog wel even hoop houden goed??
Goedemorgen! Neeeee, sparky, mag niet!! Het zag er zo goed uit!!!! Hoop met lisette mee dat het een hele erge dip is en morgen weer hoog! Werd precies 7 uur wakker! Heb vnacht alleen maar over knalpositieve testen gedroomd! Zal dat ff tegenvallen! Maar de grote vraag is natuurlijk, doen we het of doen we het niet, dubbeltje????
Haha ja dat had ik al door. testen kan geen kwaad, maar je wordt er niet veel wijzer van . 10dpo bij mij nog niks te zien en 2 dagen later gelukkig wel dus 12dpo pas. Gevoel volgen is het beste!
Spannend Mar10e! Hopelijk mooie testen voor jou en dubbeltje. Dames, als ik vandaag ongi wordt, moet ik dan deze cyclus aanhouden? De vorige cyclus was een cyclus na vmk en dit was de eerste cyclus die niet na een vmk kwam. Bij mij schommelt het altijd wel wat hoor, dus definitief kan ik het pas zeggen na een eisprong.
Ik heb er gelukkig nog een bevestiging bij cb digital met indicatie zegt zwanger 1-2 weken vandaag zie ik mijn schoonzusje op een feestje en ik slaap bij haar... uhh hoe moet ik uitleggen dat ik niet drink!? Onze ouders weten het nog niet namelijk!
Super sw1!!!!! Gefeliciteerd!!!! Zeg je dat je gister wat teveel hebt gedronken en dat je ff niet aan alcohol moet denken!
Thanks spark! Denk dat ik zo ff m'n blaas ga legen zonder te testen..... Hmm ik heb geen idee wat je dan aan moet houden, alles nog erg nieuw voor mij...
Wauw wat fijn! Zeg dat je een blaasontsteking hebt en je aan de antibiotica zit. Daar mag je geen alcohol bij drinken volgens mij.
Sparky neeeeeeeee @mar en dubbel: niet testen, kom op!! Sterk blijven hoor hahahaha Anders kan ik straks toch niet achterblijven??
BABYDANSJES LIJST: Zwangeren: 10 mei uitgerekend - SW1 NOD lijst: 3 sept - Roos 5 sept - Mar10e 5 sept - Dubbeltje 5 sept - LVtje 11 sept - Mags 13 sept - Shart86 23 sept - Lisette89 24 sept - Sparky Onbekend - Zuurtje Testdatums:
Snel plassen zonder te testen dames! Brengt toch niks dan goeds op die termijn. Zelfs bij zwangernr5 was de test op 8 dpo nog eit en die had toch behoorlijke duidelijke testen een paar dagen later.
Goed zooooooooo Ik snap de verleiding want die heb ik zelf ook, maar wat iemand anders ook zei. De teleurstelling is groot mocht je toch niks zien, en zie je wel wat dan heb je veel hoop. En beiden hoeft nog niks te zeggen. Als je zwanger bent dan ben je dat over een paar dagen ook nog wel, dus we moeten gewoon volhouden. 14dpo hoeft ook weer niet meteen, maar met 8dpo is het echt nog veel te vroeg. (Mede voor mezelf even deze peptalk haha)