We zijn nu net een weekje verhuisd. Sinds gisteren zijn de buren terug gekomen van vakantie. Een gezin van 4 met een jongen van 3,5 en een meisje van 6. Maar mijn hemel wat een kabaal De kinderen rennen de hele dag, huizen zijn net een klankkast dus alles maakt kabaal, zelfs de babyfoon wordt geactiveerd zo'n kabaal. Hoop dat als de jongste op de basisschool zit het minder wordt want dit is echt niet normaal, of zouden jullie er nu al wat van zeggen?
Meen je dit serieus? Die mensen zijn net een dag terug uit vakantie. Mogelijk moeten die kinderen weer even wennen en zijn die ouders druk met alles weer opruimen. Ze zijn nog niet in hun ritme. Geef ze een kans!
Ja ik meen het, ik ben absoluut geen piepert heb zelf 2 kids dus snap dat wat kabaal normaal is, maar dit is echt niet normaal En vorige huurder had ons ook gezegd dat de buren wel wat kabaal maakte maarja wat wil je met 2 kinderen was onze reactie ook, maar echt dit is niet gezond lijkt of er 10 mensen achter elkaar aanrennen..
Ook wij kwamen er op die manier achter dat de huizen heeeeel erg gehorig zijn. Wonen er nu anderhalf jaar en irriteer me nog elke dag. Heb ook een klusgrage buurman... en hun wc zit tegen onze huiskamer aan. Als we op de bank zitten hoor ik soms wat geluiden en het geluid van het wcrolletje... Nog een paar jaar en dan gaan wij hier weg. Op het moment lukt het niet, dan zouden we met een restschuld zitten. Ff volhouden hier nog... ga bij een volgend huis echt wel controleren hoe het zit met gehorigheid, of het liefst een vrijstaand huis...
O jeetje wc aan je huiskamer kant Nee dat lijkt me echt verschrikkelijk.. Haha ja vrijstaand dat is de volgende stap over 10 jaar haha
Ik zou het nog wel even de tijd geven. Net terug van vakantie, misschien een lange reis achter de rug, weer wennen thuis, rommelig weer en misschien vermoeid: hier zijn dat ook niet de gezelligste dagen thuis met snel gemopper en gehuil en als ze spelen is het druk en wild. In een gehorig huis tikt dat dan lekker aan denk ik. Zeker vervelend, maar om meteen voor de deur te staan met:'Hoi, wij zijn de nieuwe buren en wat maken jullie een herrie', lijkt mij niet echt lekker haha.
Haha nee lijkt me ook niet hebben 2 maand terug al wel kennis gemaakt maar denk dat ik maar even wacht
Ja echt erg...ons andere deel is gelukkig los maar als ik wist dat mijn wc geluiden te horen zouden zijn bij de buren... omg. Wij hebben overigens wel een keer aangebeld (we gaan goed met elkaar om hoor) toen hij om 10 uur 's avonds ging boren. Ik was echt over de zeik met een kleine die boven lag te slapen en de babyfoon rood uitsloeg. En het antwoord van de buurman: "Kan ze geen oordopjes indoen?" Hij bedoelde het zogenaamd grappig want hij zou met 2 minuten stoppen, maar ik vond het niet grappig... Maar het is ook irritant dat het zo gehorig is dat je zoveel rekening met de ander moet houden, zeker als er kleine kinderen zijn... dus ik snap het van zijn kant ook wel. Als je hele dagen werkt en 's avonds laat thuiskomt en nog iets wilt doen, gaat dat bijna niet.
ik zou nog even wachten met naar ze toe te gaan jullie wonen er nog maar net maar mocht het niet minder worden dan zou ik wel even een bezoekje brengen en vragen of ze rekening met de buren willen houden.
Ik zou even wachten. Net terug van vakantie opruimstress die overslaat op de kinderen, vermoeiende reis etc. Ik zou even een weekje of twee wachten met naar ze toe gaan als de school weer begonnen is. Kijken hoe dat gaat.
Dit hadden wij dus ook. Wij zijn verhuist zodra de kans zich voordeed. Wonen nu een kant vrij en aan de andere kant wel een buurman, maar zijn gang zit dus aan onze gang. En zijn heel anders gebouwd. Je hoort echt niks nu.
Vervelend. Zou het ook nog even aankijken en hopen dat ze wat rustiger worden. Ik ben een jaar geleden verhuisd en ben sindsdien voor dag en voor dauw wakker, omdat de buurkinderen dan het huis door stampen, de trap op en af rennen, met spullen over de grond schuiven en minimaal 1 keer per week ook nog zo vroeg op de piano gaan rammen. Aan de andere kant heb ik een groot gezin wonen en die hoor je zelden, maar die ouders zeggen er ook vaak meteen wat van als hun kinderen herrie maken.
Ik zou ook een weekje wachten. Daarna even langsgaan, voorstellen en tijdens het praatje terloops laten vallen dat je niet wist dat de huizen zó gehorig waren.
Ik zou er dus absoluut niet naartoe gaan nu al! Hoe krijg je buren ruzies? Ze zullen wel denken als je gelijk de eerste dag van hun terug komst naar ze toe gaat om te klagen... Ik zou eerst maar eens beginnen met jezelf voor te stellen Ze zijn net terug van vakantie, logisch toch dat er dan wat meer kabaal is? Die kinderen zijn weer in hun huis, ik rende vroeger ook honderd keer op en neer door het huis wanneer ik terug was van vakantie, heerlijk om weer thuis te zijn.
Ik zou ook nog even wachten. Zeker aan het eind van de vakantie... ze zeggen ook wel vaker dat de kinderen echt toe zijn aan school Succes! Het is niet leuk in elk geval.
Tja, houd er ook rekening mee dat sommige huizen enorm gehorig zijn. Vrienden van ons wonen naast elkaar in een twee-onder-een-kap woning en vertellen soms dat het dagelijks klinkt alsof er een ballorig aan de andere kant van de muur zit haha. Maar dit zijn gewoon onze andere vrienden en hun twee kids die op deze momenten echt weinig bijzonders doen. Het is gewoon dramatisch slecht geïsoleerd (jaren 70 huizen). Gelukkig zijn ze goed bevriend met elkaar haha. Ik zou het absoluut niet meteen melden. Geef het even de kans en wie weet horen zij ook veel van jullie. Mocht het zo zijn dat het huis slecht geïsoleerd is dan zul je er toch echt aan moeten wennen.
Tja, dit hoor je vaak, idd. Sommige huizen zijn erg gehorig. Ik zou er iig niet direct op af stappen. Wacht het nog even af. En verder kijken wat je nog qua isolatie kunt doen. Als de vorige bewoner al aan heeft gegeven dat er kabaal is v/d buren, dan was er bij mij al een alarmbel afgegaan, trouwens. Zoiets vermeld je niet als het sporadisch is.
Mijn moeder woont ook in zo'n gehorig huis, trouwens. Naast een gezin van 5, met 3 pubers. Die de trappen op stampen, harde muziek draaien, als ouders niet thuis zijn vriendjes over de vloer hebben, etc.