De natuur heeft het bedoeld zoals borstvoeding dat zijn hele kleine porties, vaker drinken minder tegelijk dit is het beste en KAN ook met flesvoeding. De maag van fv kindjes wordt eigenlijk dag 1 al opgerekt met 10cc flesvoeding. Dus ik zou me er niet druk om maken aangezien het toch al gebeurd is.
Het maagje is inderdaad al groter, maar het moet niet te veel oprekken. Maarja we hebben het gisteren geprobeerd met een grotere voeding. Dit hoefde hij niet dus ewe houden het maar even zo. Kun je niet een extra afspraak inplannen Ivy? Als je 2 weken wachten te lang vindt. Wij hebben in ieder geval positieve ervaringen met de osteopaat. Morgen komt mijn oma op visite. Ze woont aan de andere kant van het land en dit is de tweede keer dat ze haar achterkleinkind gaat zien. Ze heeft een ipad zodat we foto's kunnen sturen
Leuk Eline! Mijn opa is 88 geworden vorige week en heeft ook een Samsung galaxy tab, een Iphone, Facebook, MSN etc.. Heerlijk om te zien hè, die oudere generatie met al die gadgets hahah
Hoi meiden, wat kletsen jullie lekker door zeg Ik geef dan wel bv, maar fles kan ook op verzoek. Vooralsnog hoeven wij L.iz niet wakker te maken. Behalve om 7u op de dagen dat ik werk. Uit haar zelf komt ze tussen 5 en 6u. De laatste voeding heeft ze dan tussen 19 en 20u. Dat doet ze zelf, ik stuur niks. Ze heeft alleen de laatste tijd dat ze gaat overstrekken en heel hard gaat huilen tijdens het voeden. Ook al m'n tsr wat langer laat wachten, gaat ze heel hard huilen. M'n (.)(.) voelen ook heel leeg aan. Zal dit de 4 maanden dip zijn? Nu ik weer aan het werk ben vind ik het ook lastig om m'n productie op peil te houden. Het kolven vind ik erg lastig, want ze drinkt meer dan ik in 3x bij elkaar kolf op het werk. Maar ga thuis maar eens kolven met een stuiterende peuterpuber en s avonds na de laatste voeding lukt het me maar 50cc (bij elkaar uit 2 borsten) te kolven Komt vast wel weer goed, hoop ik. Ik word er alleen heel onzeker van. Sorry voor het ego bericht moest het even kwijt. Als ik dit tegen m'n vriend zeg, tovert hij gelijk de fles en een pak Friso tevoorschijn
Hier een spooknacht achter de rug.... Ze kwam ineens om 1.15... krijsen en ontroostbaar. Dus fles gegeven en die ging er bijna helemaal in. oké, kan gebeuren. Hoor ik haar al vanaf 5.45 mopperen, pruttelen.... en uiteindelijk om 7.00 uur huilen dus toen er uit. Fles ging nu niet helemaal op,liet 40 cc staan. Hopelijk eenmalig want ik ben natuurlijk vreselijk verwend met mijn doorslapen.... hihihi..... ik kan niet de fles ophogen want ze spuugt nog best wat met die 180 cc ... en anders idd terug naar 5 voedingen....
Oei, dat is minder Elise, maar wie weet is het eenmalig. Jij ook al zo'n hippe opa Kimberly Ga je maandag de osteopaat bellen Ivy? Ik ben benieuwd wat die zal zeggen Luna, snap dat je er onzeker van wordt. Kolven lijkt mij ook niet meevallen. Op mijn werk gaat het niet. Hier een goede nacht, 22u laatste fles en ik werd om 6u wakker van de wekker. Lag meneertje rustig naar de deur te kijken in z'n bedje met zo'n blik van "hehe, ben je daar eindelijk, waar is mijn fles"
Vervelend Luna! Ik heb geen verstand van borstvoeding, maar hopelijk gaat het snel beter. Goed idee Ivy! Het is nooit verkeerd om een controle te doen. En als er niks is, dan ben je in ieder geval gerustgesteld. Haha Lumiere, lief dat Fender zo rustig blijft. Wij hebben dat sochtends ook regelmatig. Hoor ik gepruttel en als ik dan op de babyfoon kijk ligt hij zijn kamer te bestuderen. Als we dan naar hem toe gaan komt er een stralende lach Jouw opa is nog iets verder dan mijn oma, Kimberly. Verder dan e-mailen en facetime komt ze niet haha. Ik hoop ook voor jou dat het eenmalig is Elise. Bij ons vannacht om 2 uur een flesje.
wij laten de babyfoon beneden staan... anders ben ik de hele tijd aan het kijken.. Ja, ik ga maandag een osteopaat bellen, ben benieuwd! Luna28, Nora doet dat overstrekken ook.... hopelijk is het een tijdelijke dip van je borstvoeding. kun je niet 1x per dag dat clusterkolven doen? of tijdelijk in de nacht ook 1 of 2x kolven? Elise, wat naar dat ze ineens zo krijsend wakker werd.
Ooh wat een dotje ivy Verstandig om ff naar de osteophaat te gaan! Zo kwamen wij er ook achter dat ons meiske niet tegen lactose(melk suiker) kan! Sinds 3 weken aan de nutramigen en het gaat super nu! Elise hopelijk eenmalig dat Lise gespookt heeft? Hippe opa en oma's hiero hahaha Hier ook een super nacht gehad Ze heeft de laatste fles gisteravond om 18:30 gehad daarna gewandeld een uur ...in bad geweest. . en toen sliep ze om 21:45 Ik dacht die meld zich wel half uur tot uur later want het was alweer flesjes tijd Maar niets is minder waar vanmorgen om 07:15 lag ze te brabbelen in bed zelfs niet huilen Zo trots!
Wat een schatje ivy! Schattig mutsje ook Ik probeer op de dagen dat we thuis zijn s middags als ze beide slapen te kolven en s avonds nog een keer. Komt gelukkig wel wat uit, gooi ik gelijk in de vriezer. Dat clusterkolven is ook een goed idee. Nooit aangedacht. Kan ik mooi s avonds op de bank doen 👍 Op het werk kolf ik nu 3x, denk dat ik dat maar 4x ga doen. Kijken of het dan beter gaat met m'n productie. Ik mag 2u per dag besteden aan kolven, dus dat moet ik makkelijk redden. Wij gaan straks even neuzen bij Ikea. Kijken voor een nieuw bedje voor de kleine man! Dan kan L.iz in zijn bedje en dan gaat ze ook naar haar eigen kamertje. Ze slaapt toch al zo goed als alle nachten door. Over een paar weekjes wordt ze alweer 4 maanden. Gaan jullie al gelijk beginnen met fruit/groente? Of wachten tot 6 maanden? Ik twijfel nog. Bij l.iam zijn we begonnen met 5,5 maand.
Vervelend klinkt idd als de 4 maanden dip ! Misschien kan je borstvoedingsthee proberen en de boezemvriendjes capsules? Ook kan je evt domperidon en neusspray krijgen bij de huisarts om je productie op te krikken. Komt echt goed ! Als je bv geeft kan je echt het beste wachten tot 6 mnd, wereld gezond heidsorganisatie raadt dit ook aan. Wij gaan het volgens de Rapley methode doen, gaat goed icm bv.
Ik denk dat wij ermee beginnen zodra het mag, fruithapje. Over een maand of anderhalf zoiets? Vandaag mindere dag, Fender wil echt bijna niets. Vanmiddag begon hij zomaar opeens heel hard te huilen, wat we ook deden, het hielp niet. Uiteindelijk heeft hij een klein uurtje geslapen toen. Normaal huilt hij zo goed als nooit, alleen als hij omgekleed wordt of als hij in de auto zit en de auto rijdt niet. Zeg ik tegen mijn vriend "Fender is er klaar mee vandaag" zijn reactie: "Fender is klaar met ons. Zullen we hem maar naar de buren brengen?" Droogkl**t haha
Wij beginnen ook pas met 6 maanden met vast voedsel. Dat zal deels volgens rapley methode zijn en deels potjes/prakjes. Ik heb hachee opgezet! Ruikt zoooo lekker! Vandaag vast een paar uur laten pruttelen en morgen ook en dan opeten, jammie!
Ik zal morgen eens bellen met de ha voor die neusspray enz. Dit is gewoon echt vervelend. Dit is bij m'n zoontje het punt geweest waarop ik ben gaan stoppen. Wist ik veel van de 4 maandendip enzo. Maar ik vind bv geven Te leuk om mee te stoppen. Dus wil het dit keer anders doen. Boezemvriendjes capsules wat zijn dat? Dat ken ik niet. En die thee? Waar koop ik dat?