Mij echt wel nog nooit overkomen. En ik zou me doodschamen, zelfs al ging het maar om een pakje kauwgom. Ik zou teruggaan en het eerlijk toegeven (en hopen dat ze de politie niet bellen wegens diefstal), maar nadien van schaamte nooit meer in die winkel binnen durven.
Maand of twee geleden bij de action. Maar was fout van de kassamedewerker. Ik had 4 opbergbakken en daar lag een 3-pak sokken in, liep naar buiten en had alleen de bakken betaald.
Hier ook bij de Action. Er lag nog iets achter de maxi cosi in t winkelwagentje. Het alarm ging zelfs af... niemand keek of zei iets. Toen dacht ik: oke... doeiii. Hahahaha
Ik had dat 2 maanden terug bij primark. Ik zat te kijken naar skinny jeans en ik gooide hem over mijn schouder en ik winkel verder en ik kom bij de kassa en ik betaal wat ik in mijn mandje heb.en ik kom buiten en denk he er zit wat op mijn schouder nog schaam schaam.maar ik denk wel dat meisje bij de kassa had het ook kunnen zien.
Paar weken terug bij de jumbo nog. hadden een tray melk achterop de kar staan. hadden alles mooi op de band gelegd wat in de kar stond maar waren de melk vergeten. zagen we achteraf pas maarja degene achter de kassa moet ook opletten.
Wij begin dit jaar nog gehad. Badje van Luma was zowel bij baby dump als prenatal in de aanbieding. Bij BD de hele set goedkoper, maar niet los in de aanbieding. Bij P alle losse onderdelen in de aanbieding. Omdat we al aankleed kussen hadden naar prenatal gegaan. Ik nog een leuk pakje erbij gepakt van 15 euro. Alles in het badje gwdaan en op de balie gezet. Moesten we afrekenen, 80 euro ofzo. Omdat ik thuis had zitten rekenen wat goedkoper was, wist ik precies was badje zou kosten en nu was het inclusief pakje paar euro minder. Buiten de bon gecheckt en ja hoor, badje niet aangeslagen. Nou ik zie het maar als een mazzeltje, die baby spullen zijn al zo duur. Bovendien had ik alles netjes op de balie gezet. Misschien was ik bij een klein winkeltje nog wel teruggegaan, maar bij prenatal ging mijn geweten niet knagen
Valt me op dat de kinderwagen, maxi cosi, of wat ook wel erg vaak als excuus wordt gebruikt.. Als je hier toch spullen onderin legt, dan check je dit toch bij de kassa? Vwb het kratje bier op de boodschappenkar, de cassiere is hier verantwoordelijk voor, zij moet en kan dit checken dmv een spiegel of camera bij de kassa. Als ik eraan denk, dan zeg ik het wel, maar ik heb er wel eens een onbetaald meegenomen. Zelf niet aan gedacht en ook niet gecontroleerd of de cassiere hem had aangeslagen.
Mee eens, dacht ik ook meteen. Ik ben wel eens twee koelkastlampjes vergeten. Die waren in een jaszak terecht gekomen in de bouwmarkt onder het mom van geen mandje/kar en alleen die lampjes nodig en dan toch nog iets zien en uitgebreider bekijken. Ook gekocht, maar die lampjes kwamen pas bij de auto boven met het pakken van de sleutels. Oeps. Ik ben terug gegaan en heb ze afgerekend. Het is toch niet van mij?
Pas een krat bier. Mijn zoontje was zoek dus was meer aan het rondkijken als dat ik oplette of het bier mee gerekend was, dit keer niet terug gegaan, andere keren doe ik het wel... Een keer bij een eetgelegenheid weg gegaan, uren later op weg naar mijn werk kon ik me niet herinneren hoe duur het was. Na lang denken bedacht ik beschaamd dat ik gewoon zonder te betalen weg gegaan was, ze op het werk gebeld en de volgende dag alsnog betaald...
De enige keer dat ik het weet was toen ik zwanger was van onze dochter en we voor babyspullen gingen te shoppen bij de baby dump. Ons eerste kind dus we hadden een behoorlijk veel spullen gekocht. Ook een babyfoon waar je gratis een flessenset bij kreeg. Nou was de rekening ook mega dus het viel ons bij het afrekenen niet op. Tot dat ik thuis de bon nakeek en zag dat we flessenset betaald hadden(20) en de babyfoon(100,-) niet. L
Gister nog bij de Albert Heijn. Soms krijgt mijn dochter een eigen karretje, maar gister had ik haar gewoon in het zitje van mijn kar gezet. Alles wat ik in de kar gooi gescand, netjes betaald. Kom ik er buiten achter terwijl ik de auto inlaad dat er van alles inzit wat ik niet in de kar heb gedaan. Bleek dat mijn dochter vanuit het zitje zo bij de schappen kon en er dingen in heeft gegooid toen ik niet oplette. Ik ben wel teruggegaan want het ging echt om een stuk of 10 dingen. Gelukkig waren ze heel begripvol en blij dat ik terug was gekomen.
Potje Olvarit was onder de maxicosi in het karretje gerold Daarnaast ben ik wel van het meenemen als ik tenminste 3 x heb gezegd een kratje achterop te hebben staan of 6pack en ze slaat het dan nog niet aan loop ik door
Oh, dit is een goeie! Is me nog nooit eerder overkomen, dat ik vergat te betalen of zo, behalve een paar weken terug. Manlief, kids en ik waren in de Efteling en hadden geluncht bij Het Wapen van Ravelijn. Daarna zouden we naar huis gaan. Ik was nog even bij het toilet en was met de jongens bezig. Toen ik er weer uit kwam, stond mijn man al klaar met de buggy. Dus wij wandelen rustig aan, door het Sprookjesbos, naar de uitgang. Komen we bij de controlepoortjes, vraag ik aan mijn man of hij nog gedacht had aan de korting, die wij met onze abonnementen krijgen. Hij kijkt me aan: Ik heb niet betaald! Dus ik gelijk met een rood hoofd naar de klantenservice, de situatie uitgelegd en alsnog betaald. Ze moesten wel even naar Het Wapen bellen, om te vragen hoeveel het was. Kreeg te horen, dat het 'ze al was opgevallen' Ik schaamde me rot, maar gelukkig kon ik alsnog betalen en ik kreeg de korting ook nog! 'Kan gebeuren,' zeiden ze. Ze ware al blij, dat ik het kwam melden, want ik had ook zo door kunnen lopen naar de auto.