Jonge (aanstaande) Mama's

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by JMay, Jul 15, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @seepje nee dat wilde ze niet doen, omdat ze zei dat dat helemaal niks zegt.. Ze zei er lopen mensen weken met 2cm ontsluiting..
    Ik heb vandaag flink gewandeld en tijdens het wandelen had ik steeds "last" van lichte krampjes en steken, maar zodra ik ging zitten was het weer weg.. En nu lig ik even op bed en is het ook weer weg.. Grr!!

    @JMay ik zie toch echt iets hangen tussen de beentjes haha en tuurlijk is het ook veilig bij de vk. Misschien bij mijn tweede wil ik ook thuis bevallen.. Don't know maar het gebeurt vaak genoeg!
    Kan je nog een keer dansje doen? Hihi

    @Ingsterr lijkt mij ook erg moeilijk.. Ik denk dat ik mij zou verspreken haha
     
  2. blijven hopen

    blijven hopen Actief lid

    Mar 2, 2014
    462
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jmay ik denk ook echt dat het wel een jongetjes is hoor.

    vanavond gaan wij de meubeltjes ophalen echt zin in! dan kan ik de boel lekker inpakken. 1e wasje zit erin :D
     
  3. seepje

    seepje Fanatiek lid

    Mar 23, 2014
    1,559
    1
    38
    visagist
    utrecht
    Ik heb a.s. maandag een pretecho voor het geslacht. Kan echt niet wachten! Ook wel bijzonder omdat m'n mams meegaat. Apetrots is ze haha.

    @jmay : ik heb het ook niet perse over 'tijdens' de bevalling maar als de placenta of iets niet los wil komen moet je alsnog naar het ziekenhuis…. Ik zie dat dan niet helmaal zitten vooral midden in de winter straks niet haha ;) Maar het gaat idd vaker goed dan niet goed :D

    Gisteren hebben we onze kinderwagen opgehaald. Damn wat een mega ding :O Maar hij is wel prachtig! Moeten alleen even nieuwe handvat rubbers op maar dat is bekend probleem bij de easywalkers hoorde ik.

    We hebben een knalrode :D Zie mezelf er straks al helemaal achter lopen.

    Vanmiddag gaan we ook even kijken bij de babydump naar een maxicosi. Ze hebben daar nu een safety 1st mimas in de aanbieding. In duitsland komt deze erg goed uit de test en is het budget merk van maxi cosi. Hij is wat minder luxe uitgevoerd en model is hetzelfde als de cosi van 2 jaar geleden. Ik vind dat zelf geen probleem. Vooral niet omdat ik ze ergonomisch gezien toch niet veel in de maxi cosi wil hebben. Alleen hoognodige :) En ze zijn nu bij de babydump in de aanbieding van 89 voor 49 en gezien alles hier al duur genoeg is en wordt straks ;)
     
  4. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    wat leuk seepje maandag al ! ben benieuwd misschien wel een jongen en meisje hihi

    ik ben steeds meer gewend aan het idee dat we er een jongetje bij krijgen ... kijk al meer naar blauwe kleertjes enzo hih

    leuk al dat geshop maar kost idd wel veel meer met een tweeling pff
     
  5. seepje

    seepje Fanatiek lid

    Mar 23, 2014
    1,559
    1
    38
    visagist
    utrecht
    @Jmay : Ik denk zelf nog steeds dat het 2 jongens worden maar we hebben 2 zulke gave namen voor jongen/meisje dat dat idee ook wel begint te wennen. De jongensnamen staan vanaf het begin af aan al vast en een 2 meisjesnaam komen we gewoon maar lastig uit… Haha

    En ach 100 euro voor 2 maxicosi's vind ik wel meevallen :) Ik ben altijd wel een koopjesjager geweest en ga straks ook zeker de primark wel in om te shoppen. Vorige week voor stief voor 60 euro 3 nieuwe broeken, 3 hemdjes, 4 tshirts, 4 leggings, 2 jurkjes, 1 vestje en een pyjama gekocht. Met wat combineren komt ze daar voor een groot deel de winter wel mee door (ze woont maar voor 50% bij ons dus)
     
  6. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @blijven hopen genieten is dat he!

    @seepje dat doe je goed! Je hebt gelijk hoor! Is allemaal al duur zat. Wat zijn jullie namen? Of wil je dat hier ook geheim houden?

    @JMay toen wij hoorde dat het een jongetje was moest ik ook heel erg wennen.. Dit kwam omdat ik altijd (zo ver ik mij kan herinneren) dacht dat de eerste een meisje zou worden.. Daarnaast heb ik vriendinnen met alleen maar meiden en ik was gewoon echt even in paniek omdat ik geen idee heb hoe dat "werkt" met een jongetje.. En ik werd er super onzeker van, omdat met een meisje ik wel veel weet. Ik heb hier best wel even moeite mee gehad de eerste dagen en daarna werden mijn gedachtes reëler en besefte ik mij dat ik niet de enige ben die voor het eerst een zoon krijgt haha hormonen & onzekerheid waren hier enorm aan de orde! En natuuuuurlijk is het allerbelangrijkste dat het gezond is
     
  7. seepje

    seepje Fanatiek lid

    Mar 23, 2014
    1,559
    1
    38
    visagist
    utrecht
    #167 seepje, Sep 2, 2014
    Last edited: Sep 2, 2014
    @love : -namen verwijderd ;)

    Vanaf dat ik 30 weken ben ga ik denk ik ook maar de luieraanbiedingen in de gaten houden. Kreeg de tip om via amazon te gaan bestellen uit Amerika. Zelfs met verzendkosten zijn de luiers daar nog goedkoper dan hier een stunt aanbieding :O
     
  8. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ seepje leuke namen!! Ik zou voorzichtig zijn met luiers kopen, want voor hetzelfde geldt koop je 3 pakken, maar zijn ze allergisch..zit je met al je pakken.. Ik kreeg juist de tip om 1 pak te kopen en te kijken hoe hij hierop zal reageren en dan pas de rest kopen..
     
  9. blijven hopen

    blijven hopen Actief lid

    Mar 2, 2014
    462
    0
    16
    NULL
    NULL
    Love14 ja geniet er enorm van zie er alleen tegenop om alles te strijken haha mja muziekje erbij en het komt goed ;)

    ik heb ook luiers ingekocht van de da vorige week was 1+1 gratis dus heb 4 pak voor 15 euro mocht de kleine er niet tegen kunnen vind ik dat nog geen weggegooid geld.
     
  10. seepje

    seepje Fanatiek lid

    Mar 23, 2014
    1,559
    1
    38
    visagist
    utrecht
  11. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    Apr 28, 2014
    1,314
    0
    36
    Across the pond
    Wij krijgen de kinderwagen van mijn schoonouders want dat heeft mijn zwager blijkbaar ook gehad haha!!

    Geslacht willen wij wel weten maar die houden we lekker geheim voor de familie haha. Alleen is het hier nog maar de vraag of ze je het geslacht gaan vertellen. Veel ziekenhuizen doen dat niet omdat er hier bepaalde culturen zitten die het lef hebben om meisjes te aborteren. Die verzieken het dan voor de rest. Maar heb al een echoburo gevonden die wel geslachtsbepalingen doen tegen een leuk prijsje haha.
     
  12. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Haha wij ook!!!! Wat betreft kinderwagen dan he ;)
     
  13. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    Aahwww seepje nu heb ik t niet gezien...prive berichtje ? Hihi

    idd love14 het is ff omschakelen maar komt vast goed !

    Net terug van de vk kreeg t alweer helemaal benauwd want ze kon zn hartje niet vinden net als de vorige keer maar gelukkog na een tijd zoeken vond ze hem mooie 146 slagen per minuut.

    Alleen groeit me baarmoeder niet zo mee als zou 'moeten' voor dit termijn..hij is waarschijnlijk wat kleinere ff de 20w echo afwachten ...ze verwacht ook niet dat hij veel groter dan onze dochter zal worden (3010gram) .
    Pas onder de 2500 gram moeten we ons zorgen maken en ach t blijft een schatting maar hoop dat t straks wel goed groeit !
     
  14. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @blijvenhopen haha ja dat herken ik! Ik hou ook niet van strijken. Ik moet eerlijk zeggen dat ik echt alles heb gestreken.. Ook hydrofiele luiers en ik las daarna pas dat je dit beter niet kan doen ivm het absorberen grr! En dat is wel een goede actie met luiers.. Dan valt het inderdaad mee als de beeb uitslag krijgt.

    @melliemuis wat lief van je schoonouders! Waar woon je dan?

    @JMay komt zeker goed! Begrijpelijk dat je het benauwd kreeg zeg! Gelukkig hebben ze hem wel gevonden.
    Het kan nog alle kanten op gaan toch qua groei? Ze zitten er zelfs ook vaak naast met de schatting vertelde ze bij mijn verloskundige praktijk. Ben benieuwd naar jullie 20 weken echo!
     
  15. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    Ja wij ook hopelijk alles goed.

    hoe gaat het bij jou ? Niks geen gerommel ?
     
  16. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik werd gisteren rond 5uur wakker met krampen in mijn rug en het trok ook naar mijn zij. Het was redelijk pijnlijk, maar ik hoefde nog niks weg te puffen of iets dergelijks. Wel moest ik goed op mijn ademhaling letten, omdat telkens als de kramp heviger werd ik mijn adem ging inhouden en juist goed moest doorademen.. Ik kon geen prettige houding meer aannemen. Dit heeft tot ongeveer 09:45uur geduurd en daarna was er weer niks aan de hand!! Hoe frustrerend.. Hierna besloten om even te gaan slapen en toen werd ik weer wakker met een zeurderige pijn.. Maar dat was het ook.. Verder nog een steek gehad in mijn buik but thats it!

    Afgelopen nacht goed geslapen sinds een lange tijd.. Dit keer maar 2x wakker geworden om te plassen en 2x om van heup te wisselen. Dat was wel fijn! Het is hier nu rustig..

    Morgen moet ik mij melden in het ziekenhuis voor controle.. Hopelijk is het niet nodig en komt de kleine vandaag of aankomende nacht. Al betwijfel ik het.
     
  17. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    spannend..miss toch een beetje voorwerk ?!

    ik doe nog een weeën dansje voor je haha
     
  18. seepje

    seepje Fanatiek lid

    Mar 23, 2014
    1,559
    1
    38
    visagist
    utrecht
    Mijn wurmpjes zijn zo fotogeniek :cool: :D hele fijne echo gehad en krijg nu meer controle! Omdat ik toch onzeker ben over hoe alles gaat en alles met 2 extra spannend is dus nu elke 2 a 3 weken op controle.

    Kreeg zelfs 3d en 4d beeld. Heel erg gaaf! En voor 95% zeker is dat ik 2 stoere binken in mn armen heb over 22 weken :D
     
  19. Love14

    Love14 Actief lid

    May 15, 2014
    198
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jmay haha dankje kan je een dubbele doen?

    @seepje wat leuk!! Gave echo's vooral de bovenste! Fijn dat je meer controles krijgt. Hopelijk stelt dat je een beetje gerust
     
  20. JMay

    JMay VIP lid

    Feb 22, 2014
    6,685
    0
    36
    NH
    wat een mooie echo's !
    En leuk twee jongetjes !
    Fijn dat je extra op controle kan komen.

    @Love14 Zal ik doen, hopelijk begint het vannacht haha
     

Share This Page