Oke is duidelijk einde oefening net naar de wc en had licht roze afscheiding dus menstruatie zit er aan te komen Pfff weet dan wel dat ik weer netjes loop na de curretage. En geen gestresst met testen meer haha
Maar het is toch niet gek dat je het niet meer snapt en het onduidelijk is voor je ik herken het wel hoor. Naar mijn mening kun je wel eens één test hebben die op een ei reageert maar niet zoveel als jij. Zou je eens je hele tijdje willen plaatsen hier?
Hele tijdje plaatsen? Je bedoeld mijn testen zeker hihi Heb ze net in de prullenbak geflikkerd zo boos was ik haha erg he.
Ja ff klote maar weet gelukkig hoe ik ben, ff Dipje vandaag maar daarna ga ik gewoon weer verder gelukkig
Klopt nu afwachten dat het doorzet haha zie niks meer hoe bedoel maak me gek... Heb nu zoiets zet maar door dan weet ik waar ik aan toe ben
Haha ja wie weet maar zal vast doorzetten, voor nu is het al weg. Gister geklust misschien ligt het daaraan.
Ja weet ik ook wel maar en vage testen en nu dit, lijkt me heel sterk dat ik nu pas innesteling zou hebben. Dan zou mijn testen toch ook geen streep moeten geven.
Nee ik bedoel juist dat je wat bloed kan verliezen omdat je bmmond wat gevoeliger is hiervoor als je zwanger bent
Ik wil je geen valse hoop geven lola maar bij mijn vorige zwangerschap had ik dit inderdaad ook. Ik hoop voor je dat je niet ongi wordt!
Dank je wel dames, Dat was ook het geval in april bij mij alleen was dat mijn eisprong ineens en twee weken later bleek ik zwanger. Nu heb ik echter het gevoel dat mijn menstruatie opkomt zet alleeën niet door. Hou het daar voorlopig maar op wil mezelf namelijk geen valse hoop meer geven. Te vaak gedaan de afgelopen tijd haha.