Hallo Meiden, Ik ben deze maand voor het eerst begonnen met ovulatietesten. Vanaf zaterdag getest, elke dag zelfde tijdstip, elke dag een licht streepje. Nu vandaag deze test, wanneer moet ik weer testen? Vandaag nog of toch wachten tot morgen?
Ik zou morgen nog eens testen maar het vandaag al wel doen. Dan ligt er al wat klaar voor als je de eisprong hebt en dat is nooit verkeerd! Deze is overigens nog niet positief. De test streep moet donkerder zijn dan de controle streep maar ik denk inderdaad dat je morgen positief zult plassen!
Ok bedankt voor je snelle reactie! Ik zal vandaag iig klussen idd en morgen nog eens testen... Spannend hihihi!!!
ik zou vanavond ook nog een keer testen. Je kan hem anders missen en dan blijf je twijfelen of hij postitief is geweest.