Hoeveel voor weekbudget?

Discussie in 'De lounge' gestart door Maria1983, 3 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    ik verf mijn haar al een jaar of 25 elke maand.. en het is gezond en glanzend .. Haal mijn verf in duitsland, scheelt met mijn merk 10 euro per pakje..

    haarverf tegenwoordig is ook stuk minder agressief dan vroegah.
     
  2. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Vandaag toevallig boodschappen wezen doen en was 95 euro kwijt voor gezin van 2 volwassenen, 2 kinderen (beide nog in de luiers).
    We hebben ook nog 2 katten maar hun brokken/grit bestel ik altijd in grootverpakking via zooplus omdat dit veel scheelt.

    Meestal zitten wij toch ook wel rond de 100 euro aan budget maar dan moet ik wel bekennen dat ik niet persé van alles de goedkoopste merken neem.
    En die 100 euro is dus excl. cadeautjes & onderhoud v. katten.
    Liefst zou ik rond de 80 euro per week uitkomen!
     
  3. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Kas boekje in mn hoofd :p
    Ik heb nooit los geld in mn portemonnee, maar pin alles en houdt in mn hoofd alles bij. Ben net een lopend excel bestand:D
     
  4. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Wauw jeetje ik zie bedragen voorbij komen Phoe. 1400 aan boodschappen per maand?? Dat is ons hele inkomen waar we alles van moeten betalen. Huur, water, boodschappen, alles.

    Ben op dit moment meubels aan het verzamelen voor een vriendin. Je heb altijd mensen die het nog slechter hebben. Zij heeft haar vriend gedumpt en die heeft t hele huis leeg getrokken
     
  5. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Kom je niet in aanmerking voor de voedselbank? Dit kan toch wat ademruimte geven.
     
  6. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Nop man verdient net paar tientjes teveel. Maar heb er redelijk vrede mee. Tuurlijk zou het fijner zijn als we t ruimer hebben maar we zijn niet ongelukkig :) velen zeggen dat ik erbij moet werken. Kan hooguit paar kleine uurtjea werken vanwege mijn rug. Maar dan gaan we er financieel op achteruit. Toeslagen worden dan minder, belasting geld dat ik krijg als huismama gaat dan omlaag. En moet dan oppas regelen. Uitgerekend dat we meer geld kwijt zijn dan dat ik erbij zou verdienen. Dan blijf ik liever bij mijn kids thuis
     
  7. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Kan ik.mij voorstellen en wees maar blij dat jullie het redden en niet afhankelijk zijn van zoiets als een voedselbank.
    je hebt geen geld nodig om gelukkig te zijn, al is het verdomd makkelijk.. geluk zit van binnen.
     
  8. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Jeetje dat is zuur! Hoop dat het zonnetje ooit weer wat feller zal schijnen!
     
  9. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Thx :D ja ach mijn kids weten gelukkig niet beter. Hij was vanochtend mega blij met een extra groot bakje met druiven voor in de pauze op school :) heerlijk om te zien dat ze niks geven om dure dingen en ze blij zijn met de simpele dingen in het leven
     
  10. Maria1983

    Maria1983 Niet meer actief

    Wow, wat een reacties.

    Vanavond het eens thuis besproken. Werd positief ontvangen, alleen denkt mijn wederhelft wel dat we het niet vol gaan houden op de momenten dat we ineens een impulsdag hebben (keertje winkelen/onverwacht weg). Maar hij wilt er in mee gaan om te kijken of het gaat lukken.

    Er zijn genoeg ideeen en tips voorbij gekomen waarmee ik zeker wat kan. Luiers van de kruidvat ben ik geen fan van, deze hebben we verschillende keren geprobeerd en komen er hier niet meer vrijwillig in. Etos en Bumblies bevallen tot nu toe het beste, pampers vind ik zelfs in de aanbieding nog duur. Overigens koop ik die van de Etos in de aanbieding. Heb gisteren weer 3 pakken maat 3 gekocht en gelijk voeding mee genomen.

    Overigens spaar ik airmiles, koopzegels van Plus en AH (wat in een apart potje gaat na uitbetalen), doe mee met betaald emails lezen en spaar de babyzegels van de Etos.
     
  11. Astre

    Astre Niet meer actief

    Ik hou het ook bij in mijn hoofd en volgens mij gaat het daar mis. Het excelbestand in mijn hoofd is niet zo betrouwbaar :p. Misschien dat ik een keer toch echt alles moet gaan opschrijven, want ik geef teveel uit aan impulsaankopen.
     
  12. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Geen budget hier.
     
  13. kwebbel1984

    kwebbel1984 Fanatiek lid

    30 okt 2012
    1.027
    0
    0
    Hier red ik het met 50 euro pw voor 2 volwassenen,1 dreumes,
    1 peuter, 2 honden en 1 kat. Hier koop ik dan geen luiers van. Ik maak iedere week een lijstje met wat ik wil eten en aan de hand daarvan koop ik mijn boodschappen. Vaak houd ik nog 10 tot 15 euro over en ik leg wat geld apart pw voor de beestjes. Onze kat moet speciaal voer hebben en dat kost 45 euro per zak van 10 kilo maar daar doet hij ook zeker 3 maanden mee als het niet langer is dus ik verdeel dat pw dus ongeveer 4 euro pw. Hier eten we gezond en groente en fruit. Soms wel eens groente uit blik of pot omdat we dat lekker vinden maar veel dingen echt vers zoals spinazie, bloemkool, prei, broccoli. Kijk altijd wel naar de prijzen in de winkels. Dan heb ik nog 20 euro per week over ( heb eigenlijk een weekbudget ingesteld van 70 euro) en daar kopen we luiers, billendoekjes en drinken ( 4x6 pack colamix in duitsland kost 0,39 ct per fles á 1,5 liter) voor mijn vriend.
     
  14. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Even een nieuwe update of resetten wil wel eens helpen:p
     
  15. Astre

    Astre Niet meer actief

    :D

    Ik kan de resetknop niet vinden?!? Raar.....
     
  16. sydneys

    sydneys Niet meer actief


    Kom je soms in België? In de colruyt hebben ze hele goede luiers, nog ietsje beter als de echte pampers. 64 luiers voor nog een 8 euro. En tanken in België. Benzine 95 is rond de 1.50 de liter.
    Boodschappen zijn in België dan weer duurder
     
  17. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.805
    4.191
    113
    Ik heb niet echt een budget maar kom eigenlijk standaard wekelijks op zo een 125 a 150 uit. (en dat is excl. verzorgingsartikelen en luiers)
     
  18. Chantallcindy

    Chantallcindy Fanatiek lid

    10 mrt 2012
    3.669
    26
    48
    Verzorgende ig
    Fijnaart
    Wij moeten het hier met 60 pw doen aangezien ik in de ww zit.

    Daarvan boodschappen,roken , tanken mijn auto nou rij ik daar niet veel mee, en huisdieren 2 katten en een hond.

    Roken is al bijna de helft ervan.

    Maar tot nu toe redden we het prima. En je wordt weer effe met je beide benen op de grond gezet. Hiervoor. Keken we nergens naar.
     
  19. Sjakie22

    Sjakie22 Bekend lid

    13 feb 2011
    734
    2
    18
    Noord-Holland
    Ik wil ook wel bezuinigen, maar mijn partner wil op alles bezuinigen behalve op eten. Wij gaan weinig uit eten en daarom koken wij graag luxe gerechten. Verder vinden wij het ook leuk om vrienden uit te nodigen om te komen eten.

    Geen idee hoeveel we per week uitgeven. Het is elke week weer een ander bedrag, maar onder de 100 euro zitten we zeker niet.
     
  20. KimK

    KimK Niet meer actief

    Zonder je aan te vallen maar vind het dan bijzonder dat je halve budget opgaat aan zoiets onnodigs als roken...
     

Deel Deze Pagina