Gaan voor een "eerste" kindje!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Vlinderbaby, Jul 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pippers

    Pippers Bekend lid

    Aug 11, 2014
    586
    0
    16
    Female
    Hey girls!

    Gisteren wel bijgelezen maar niet gereageerd.
    Dus vandaag alles weer vergeten, behalve dat Rijn ff moet testen :p

    En dat de Sushi niet doorgaat :( Lekker but zeg hey!

    Hier vandaag een onwijze steekminuut in mijn buik...
    Daarna een vlaag van missellijkheid, geen idee wat dat inhoudt, maar prettig was anders...

    Evie, ik begrijp je, hoewel ik er geen ervaring mee heb.
    Maar als ik nu al merk hoe ongeduldig ik ben, voel ik met je mee...

    Maar het komt allemaal goed!! ;)
     
  2. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Ik heb vandaag 2 stagiaires achter me aan gehobbeld gehad EN mijn eerste zelfstandige katheterisatie! WAUW! En dat terwijl de twee stagiaires mee stonden te kijken, was ook geheel spontaan 's ochtends besproken zo van; Euh, Iloon, Mw. X haar katheter moet vervangen worden, wil jij dat op je nemen?? Tuurlijk!
    Heerlijk gevoel voor m'n zelfvertrouwen! Vandaag sla ik een dagje klussen over, ik heb er gewoon ff geen zin in. Ben tegenwoordig steeds sneller moe als ik gewerkt heb en ik voel het gewoon aan m'n benen van het lopen! Dus ik heb een moddermaskertje opgesmeerd en ben ff alles van de laatste mailtjes van ZP aan het nalopen, straks lekker vroeg m'n bedje in!

    Balen dat de sushi niet doorgaat!!
    Evietje, jij mag best zeuren! Daar zijn we ook voor, niet alleen de leuke dingen maar ook de vervelende en rotte dingen!
    Een soort van voor- en tegenspoed!
     
  3. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    Nina80 - 34 jaar - ronde 2 nod 1 sept
    Wonder2015- 26 jaar - ronde 6 - NOD ong 6 sept
    Scarlett1985-28 jaar- ronde 2 -NOD ca. 7 sept
    Rijn - 23 jaar - ronde 2 - 10 sept ong
    Debbie - 23 jaar - ronde 2 - NOD 12 sept
    Pippers - 26 jaar - ronde 2 - NOD 16 sept
    Isa - 29 jaar - ronde 4 - NOD 16 sept
    Zus - 25 jaar - ronde 2 - NOD 17 sept
    Vlinderbaby - 27 jaar - ronde 2 - NOD 21 sept
    woman1988 - 26 jaar- ronde 4 - NOD 22 sept
    Mz25 - 26 jaar - ronde 10 (2e spuiten) NOD ?
    Ilona - 24 jaar - ronde 1 nod 24 sept
    Mirte85 - 29 jaar - ronde 5 - nod 25 sept
    Carmina26 - 26 jaar - ronde 2 - NOD 25 sept
    Muzieknootje -27 jaar - ronde 23-NOD 25 sept/18 sept afspraak gyn
    Evietje - 35 jaar - ronde 13 - NOD ?
    Smeetjuh1990 - 24 jaar - ronde 2 - NOD 28 sept
    Happy91 - 22 jaar - ronde 0

    Melliemuis zwanger, uitgerekend op 01-05-2015
     
  4. Happy91

    Happy91 Bekend lid

    Aug 4, 2014
    908
    247
    43
    @Vlinderbaby en Smeetjuh; thnx! :)
    En Smeetjuh.. echt jammer zeg, van de sushi! Zeker als je er zo naar uit gekeken hebt.
    @Evietje; heel begrijpelijk dat je af en toe een baalmomentje hebt!! Fijn dat dat hier dan ook kan, toch?
    @Pippers; oeh spannend die 'vage' klachten, hopelijk is dat een goed teken!
    @Ilona; groot gelijk hoor.. lekker vroeg naar bed gaan kan dan zo heerlijk zijn! Lekker even uitrusten. Ik ben trouwens blij dat ik geen stagiaires heb haha.. ik zou er echt ontzettend zenuwachtig van worden denk ik. Maar misschien scheelt het dat ik nog niet heel erg lang afgestudeerd ben.
     
  5. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha ik moet stiekem ook een beetje lachen over jullie verontwaardigde sushi berichten, ik heb er minder mee en zie daar de humor van in. Maar serieus snap ik dat je baalt Smeetjuh, maar hopelijk heeft het wel nut en durven de mannen de waarheid te zeggen tegen hun zus en ouders...

    Ik denk nu echt m'n ei gehad te hebben, geen slijm meer en geen klachten op gevoelige boobs na en dat hoort bij na de eisprong. Dus ik mag van mezelf testen tussen woensdag 17 en zondag 21 sept. Ben benieuwd haha. Maar Miss ben ik dan wel ongi, dan is t ook duidelijk. We gebben veel geklust hier, ook wel eens zin gemaakt maar hebben hem sowieso benut haha. Maar wel lekker en leerzaam voor het sexleven haha.

    Pippers, nog 12 dagen... Tja het zou de innesteling kunnen zijn! Dat zou mooi zijn he!

    Was vandaag naar de dokter voor m'n acne en ik heb daar vanwege m'n medicijnen vorige x al gemeld dat ik zwanger wil worden. Dus daar hadden we het nu over en ik zei het duurt gemiddeld 'n jaar heb ik begrepen. Zegt ze nee met 'n jaar is het overgrote deel zwanger maar meestal duurt t maar 'n paar maanden, zeker op jouw leeftijd. Nou ik hoop dat ze gelijk heeft :D maar weet van vele hier dat het helaas niet zo hoeft te zijn :$ maar ik haal er toch hoop uit :D
     
  6. evietje

    evietje Actief lid

    May 22, 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    Hopelijk ist zo vlindertje,!
    Smeetjuh ga gewoon ff naar een 🍣 to go en neem een paar lekkere hapjes mee.

    Vandaag me ongesteldheid over, heeft 6 dagen geduurd. Volgende week weer ovulatietesten doen, hoop een duidelijkere te vinden als vorig keer.
     
  7. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nina nog niet ongi of positief getest?
    @wonder, hoe voel jij je nu? Wanneer ga je testen?
    @ Scarlett, zelfde vragen...
    @Rijn, jij ging testen las ik. En en en?

    Hopelijk groeit melliemuis haar rijtje de komende dagen. En Melliemuis, hoe is het met jouw?

    @evietje, zes dagen is best lang!
    Ik had maar drie dagen maar moest al 3 weken op m'n ei wachten en daardoor duurde t oor m'n gevoel wel langer als wanneer je langer ongi bent. Zodra dat voorbij is ga je immers weer denken nieuwe ronde nieuwe kansen ;)
     
  8. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    #648 IlonavanH90, Sep 5, 2014
    Last edited: Sep 5, 2014
    Het was wel superspannend toen ik moest katheteriseren want dat was pas m'n tweede keer! Ik zit nog vijf maanden aan m'n opleiding en dan ben ik eindelijk geslaagd! Maar m'n slaagpercentage van katheters zetten is nu 100% :p, wie kan dat nou zeggen!

    Ik had gisteren een beetje een depri stemming, geen idee wat de aanleiding ervan was..

    En vanochtend ging het afvegen heel soepel, alsof ik vochtig was, dus ik moest net weer naar de wc en toen ff gekeken en toen was het lichtrood. Nogmaals mijn excuses voor de details! Ik heb een beetje zeurderig gevoel aan m'n eierstokken, dus misschien komt m'n ongi gewoon heel veel eerder.
     
  9. evietje

    evietje Actief lid

    May 22, 2014
    479
    0
    0
    films.
    zoetermeer
    Ilona goed dat je nu zelfstandig die khateter mag,kan doen.

    Dat geeft altijd wel een goed gevoel, dat vertrouwen
     
  10. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    Jul 25, 2014
    967
    688
    93
    Female
    Noord NL
    Zuur Smeetjuh, dat de sushi niet doorging! Anders plan je nog een etentje met alleen je aanhang-schoonzussen?

    @Vlinderbaby; nu op het wachtbankje dus! Spannend! Succes met wachten, duurt zo lang he… Pfoe!

    @Ilona; goed bezig! Welke opleiding heb je gedaan en in wat voor zorginstelling werk je?

    Hier nog steeds geen touw aan vast te knopen, die cyclus van mij. Eerste cyclus was netjes 26 dagen met veel klachten. Nu geen enkele klachten behalve af en toe een wat zwaar gevoel in de baarmoederstreek en af en toe een steekje. Ovulatietesten gaan alle kanten op: oplopend, niet positief, aflopend, oplopend etc… Lang leve het ontpillen :(

    Even heel iets anders: Kunnen jullie een beetje genieten van het mooie weer of moet er door iedereen gewerkt worden?
     
  11. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Nou Zus dan kunnen wij elkaar de hand schudden allen ben ik aan het ont-spiralen! Geen pijl op vast te binden, die ovu testen bij mij, om gek van te worden..
    Ik ben bezig met Verzorgende IG, dat is drie jaar, eerste twee jaar op een revalidatie afdeling gewerkt en nu zit ik op een somatische afdeling. Dan mankeren de cliënten lichamelijk wat maar zijn ze geestelijk helder, hoewel ze dat niet allemaal zijn hoor dat helder!
    Nog vijf maandjes en dan mag ik mij officieel zuster noemen :D

    Ik ben vandaag vrij, maar ben aan het klussen in het huis, behang krabben etc zodat ik straks weer in m'n eigen slaapkamer kan slapen.
    Komend weekend avonddienst dus dan zullen jullie rust van me hebben!
     
  12. Isa2

    Isa2 Actief lid

    Aug 10, 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    Helloo

    Ik lees alles hoor maar reageer niet op alles sorry.. Balen dat sushi niet doorgaat.. vooral de reden waarom. Ik snap je frustratie dat ze toch weer indirect invloed erop heeft. Kan je nog iemand anders regelen om mee te gaan?

    In snap ook ineens niets meer van mijn cyclus! Afgelopen keren volgens mij wel duidelijk mijn ei gevoeld rond dag 14, had iig vruchtbaar slijm en daarna paar dagen gevoelige borsten. Buikpijn heb ik altijd wel (ik heb stomme darmen) dus daar kan ik niet van op aan.. Maar nu begon het al met een langere menstruatie, en nu heb ik nog geen vruchtbaar slijm gespot en ook nog geen gevoelige borsten. Ik zit nu op dag 17 van de 27 of 28 dagen. Wel veel geklust afgelopen dagen, had hele tijd zin :D
    Nouja misschien komt ie nog..of ik heb m niet gemerkt.. Heb alvast een doos digitale ovulatietesten gekocht met zo'n smiley, hebben jullie daar ervaring mee?
     
  13. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Wel stoer Ilona, dat je dat zo effe in één keer doet! Je hoort veel vaker dat de zuster zo zat te 'prutsen' en het na drie keer eindelijk zat ;)
    En spannend, misschien innestelingsbloeding? Ik kan niet zien hoe ver je in je cyclus bent..

    Isa, ik denk dat het probleem is dat zoveel dingen invloed kan hebben op je lichaam. Denk je inderdaad steken in je buik te hebben, zijn het je darmen. Hoodfpijn? Heb je te weinig gedronken etc etc. Er is geen pijl op te trekken :/

    Zus, ik kan er op zich wel van genieten hoor :) Hoef niet hele volle dagen te werken altijd!
    En irritant dat je geen duidelijkheid krijgt met je ovu testen! Hopelijk snel meer regelmaat ;)

    Vlinderbaby :p Heb je het kamasutra boek erbij open geslagen? Whahaha. En dan maar mensen zeggen dat het krijgen van kinderen niet goed is voor je relatie! Gaat volgens mij uitstekend!

    Ja... het is niet perse alleen het sushi eten hoor, maar ook dat we weer een keer samen kunnen afspreken wat altijd heel gezellig is. Met zijn zessen eten zit er niet in... maar met aanhang schoonzussies alleen ook niet (Al zouden we dat zelf wel willen). Dan worden we weer scheef aangekeken dat het 'roddelcircuit' samen gaat zitten.
    Één van mijn schoonzusjes heeft er scheit aan, zij komt vanavond alsnog naar ons toe en bestellen we sushi. En mijn schoonbroer komt met haar mee, zodat hij mijn man kan helpen met zijn nieuwe speeltje (raspberry pi).

    Ongesteldheid is alweer gestopt. 3 dagen bloed gehad en gister ochtend nog een beetje bruin en het was klaar. Dus 3-4 dagen in plaats van 7. Ik blijf nog steeds de ovu testen gebruiken, omdat het toch weer opliep gisteren. Lekker duidelijk allemaal! Blijf het maar het label geven van hormonen die in de war zijn.
    Verder pijn in mijn onderrug... volgens mij niets zwaars getild of gekke dingen gedaan. Wel lekker weekend verder!
     
  14. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    @smeetjuh, de 22e was de eerste dag an de laatste ongesteldheid dus officieel gezien zou ik de 17e ongesteld moeten worden.
    Dat zou dan precies twee weken zijn de 22e, en dag tien op de cyclus!
    Even een rekengedoetje!
     
  15. Zus9

    Zus9 Bekend lid

    Jul 25, 2014
    967
    688
    93
    Female
    Noord NL
    Hier ook een 'pleeg' dus vandaar de interesse Ilona! ;) Fijn dat je bijna klaar bent. Ik heb dit voorjaar ook mijn specialisatie afgerond en vind het heerlijk dat ik nu klaar ben! Kun je gewoon lekker je eigen ding doen op de werkvloer!

    Hier had ik vanmorgen weer een oplopende ovulatietest. Misschien komt dat ei er dan nu eindelijk aan??! Maar goed, ei of niet, klussen doen we toch wel, haha!
     
  16. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Haha het motto van deze club zou inmiddels bijna ; " Klussen tot je, je ei gevonden hebt!" worden!
     
  17. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    :p 'ei of geen ei, klussen hoort erbij!'
     
  18. manonke

    manonke Lid

    Sep 3, 2014
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dus afspraak met de huisarts gemaakt en we zitten in de MMM.


    MMM??
     
  19. nina80

    nina80 Lid

    Jul 23, 2014
    38
    0
    6
    NULL
    NULL
    Helaas vanmorgen ongesteld geworden:(.

    Maar normaal is het vanaf het begin duidelijk aanwezig. Nu is het alleen vanmorgen en is het bijna weer weg. Pff maak me zelf gek. Het zal zo wel doorzetten.....
    Dus mijn nieuwe wordt 6 oktober.
     
  20. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Balen Nina... even afwachten of het inderdaad echt doorzet!:(

    Weer een ov test gedaan... schiet mij maar lek...
     

Share This Page