Ik lijk wel 15 weken zwanger ipv 5 door die darmenbuik. Echt een hele bol, helemaal na het avondeten. Dat je het ook van eten kan krijgen! Ik moet zeggen dat ik nu bij de tweede wel iets minder voorzichtig ben dan de eerste keer. Tuurlijk geen rood vlees of alcohol maar ik boen mijm appel niet van top tot teen. Misschien toch maar doen
Hihi ik heb ook een opgezette buik !! Hoort misschien wel bij deze periode als meerdere het hebben. Ontlasting is all or Nothing bij mij nu meeeh
Lana, ik ben eerlijk gezegd ook niet zo extreem wat dat betreft hoor. Maar kan me ook niet herinneren van de vorige keer dat ik een appel zo goed ging schoonmaken. Hier ook nog een restantje buik van de vorige, maar heb daardoor juist het idee dat het soms minder opvalt haha. Hoewel als ik 'm lekker slap laat hangen dan lijk ik wel bijna 20 weken zwanger Dat doe ik maar als ik 's avonds op de bank zit haha. Ontlasting gelukkig geen problemen mee. Vorige keer ook niet gehad. Bloemmm, slaap lekker meis en beterschap!
Ontlasting hier geen problemen mee... Gaat euuummm vlotjes Buik... Hier ook precies al veel verder dan 6 weken... Pas niet meer in mijn broeken dus heb 1 comfi zwangerschapsbroek die ik met heel veel plezier aandoe omdat ze zo comfortabel is... Heb geen zin om een hele tijd opgesloten Of gevangen te zitten in men broek... Kruip er zo in want vannacht zijn we weg... ik ga af en toe proberen te komen piepen en reageren maar beloof niks want als de verbinding slecht is kan ik er natuurlijk niet veel mee...
Allereerst: Hopelijk betaalt hij je goed als het er zo vies is! Ik weet dat mijn moeder toxoplasmose heeft gehad tijdens een van haar zwangerschappen en dat dat mis liep. Maar of dat de oorzaak was weet ik niet. Maar zit het ook aan de muren?? Is het wel kattenpoep? Want ik heb dat nog nooit meegemaakt hoor en heb al mijn hele leven katten.
Hier ook dikke darmenbuik. Echt abnormaal, vooral ook 's avonds. Gewone broek duwt dan echt in mijn buik, riem moet dan ook echt af! Gelukkig gaat het naar de wc gaan wat vlotter dan normaal. En gelukkig heb ik voor de zomer allemaal van die luchtige topjes gehaald, die los vallen. Zo kan ik mijn buik nog iets verbergen.
Over die kattenpoep overal. Kan zijn dat de katten t aan/onder of tussen de pootjes hebben en t zo overal heenlopen. 1 kat van ons had dat een keer toen ie klein was en beetje mis stapte in de kattenbak hihi. Liep er een klein spoortje door de gang. Was eenmalig en meteen schoongemaakt maarja zo verspreid t wel. Las trouwens dat katten meestal maar 1x toxoplasmose krijgen en dus zelfs niet altijd besmettelijk zijn. Het niet kattenbak verschonen is dus echt vanwege de risico's die er evt kunnen zijn. Je raamt dus niet per definitie besmet als je t wel doet.
joepie weer een dag verder! voel me niet fit. allemaal duizelig. maar dat zal mischien met mijn bloedruk te maken hebben die wat aan de lage kant is. verder ging de zak chips er gister niet in terwijl ik meestal toch echt een zak op kan eten. ( ach alleen maar beter toch) zometeen dan toch werken in het huis van die jongen. vond het beetje kortdag om hem af te bellen. ik doe het dit x gewoon oppervlakkig schoonmaken stapel handschoenen mee van die doktershandschoentjes en ik ga vragen of mijn moeder het over wil nemen van mij de volgende keren. wat ik trouwens nog zat te bedeken . 1 kat is een kater zou het kunnen dat hij zijn teratorium afbakert en sproeit vanuit zijn achterwerk?
Urine is geen ramp al stinkt t wel. Maar t gaat bij toxoplasmose om uitwerpselen. Gewoon goed je handen en armen wassen met dettolzeep na t schoonmaken. Al heb je handschoenen gebruikt.
Zit nu al 2 dagen thuis omdat ik me zo beroerd voel.. misselijk en ik kan mijn ogen niet openhouden. Ik slaap nu zo'n 10 uur 's nachts en als ik wakker ben voelt het alsof ik nog geen uur geslapen heb. Word er nu al helemaal kriebel van! Positief is dat ik nu gewoon weer normaal naar het toilet kan. Ik heb een week verstopt gezeten. Mijn vriend kwam gisteren thuis van werk en ik heel blij zeggen 'IK KAN WEER POEPEN!' Dus ja Vandaag 6 weken!
Ja hij zou zeker kunnen sproeien. Is hij "geholpen"? Ik zou de eigenaar in ieder geval aanraden ermee naar de dierenarts te gaan als de kat sproeit. Moeten die katten trouwens een bak delen? Het kan zijn dat ze dat niet willen. Met mij gaat het goed. Ik heb geen bloedverlies meer gehad, ben eindelijk mijn nod voorbij (gisteren) en had vanmorgen een flink duidelijkere test dan eerder deze week. Voel me lichamelijk eigenlijk wel weer gewoon, behalve een borrel buik en een beetje licht in mijn hoofd. Ohhh trouwens.. bewaren jullie je testen? Ik krijg het idee dat veel meiden dat doen hier op het forum.
Zwaai vanuit mijn bed! Nog niets binnen gehouden... Hoop zo even een broodje te kunnen eten zonder dat ik het uitspuug. Leef met je mee Melliemuis! Hopelijk voelen we ons snel wat beter.. Testen: Ik heb ze van alle drie de zwangerschappen in zakjes zitten met datum erop! Heel leuk om te bewaren.
Ik gooi ze altijd vrijwel meteen weg.. onder het mom van; Bah, zit pies op! Nu voel ik me een beetje harteloos hahaha
Hier ook 6 weken vandaag En sinds een paar dagen ook wat misselijk af en toe. Gelukkig nog niet te hoeven spugen. En enorm moe! Ik kan de hele dag wel slapen. Ik had een enorm opgezette buik, maar dat is nu wat minder geworden. Ik ben benieuwd wanneer ik mijn broeken niet meer ga passen. Wat vies zeg om zo'n huis te moeten schoon maken. Smeert hij het zelf niet aan de bovenste tegels. Hoe moeten katten daar komen? Ik zou wel bang zijn voor toxo, dus ik zou een vervanger zoeken. Hopelijk wil je moeder het overnemen. Wat je ook zou kunnen doen is de verloskundige of de huisarts bellen en de situatie uitleggen. Mss willen ze wel je bloed controleren. Je kunt namelijk resistent zijn tegen toxo. Zijn jullie ook zo onzeker? Ik blijf bang voor een miskraam en moet nog 3 weken wachten op een echo. Vind dat wel erg lang...... Ik hoop voor iedereen vN ons op een mooie echo binnenkort. @ Gosh. Fijn dat een duidelijker test had. Dat is een goed teken. Ik bewaar de testen nu nog wel even ( kan ik af en toe even kijken als ik weer eens niet geloof dat ik zwanger ben ), maar gooi ze later wel weg. Ik heb alleen de test van mvm nog wel van de vorige zwangerschap
Ik had vanochtend venijnige steken en dan denk ik soms ook gelijk Oh ik krijg vast een miskraam. Maar er groeit en doet van alles binnen dus niet zo gek dat je van alles voelt. Nu heb ik de testen nog maar denk niet dat ik ze bewaar. Heb de foto s wel. Ik heb als ik zo thuus komen (terugweg vakantie) nog als t goed is die mvm test in de bus liggen en ik heb nog cb. zou ik die ook vanmiddag kunnen doen? Ben nu als t goed is 5.3.
Haha dat is ook mijn vraag over die cb... Of ik toch morgenvroeg moet wachten of dat het vanmiddag kan... Ben nu 5+1