@Dina, Echt balen Dina. Ik ga ook proberen om (deze ronde) pas te testen na mijn NOD! Dat gaat heel moeilijk worden maar ik zie hier zo vaak ervaringen zoals bij jou nu daar zou ik alleen maar heel onzeker en verdrietig van worden denk ik. En van vroeg testen wordt je niet meer of minder zwanger! Ja toch?! Ik weet niet of t gaat lukken maar ik ga t wel proberen in ieder geval! Meis extra wees lief voor jezelf vanavond! @Scarlett & @Aaf88 ik zie ze ook! Lfs, Dorri
Jeuh wat fijn dat jullie hem ook zien, ben ik toch niet gek . Ik ga morgenochtend nog maar eens testen en nu probeer ik niet TE blij te zijn . Elf84: het is een dipstick van zw&kids ja, maar weet niet of het een gevoelige is, volgens mij een gewone of bestaan die niet?
Nou in dat geval gewoon maar doortesten lijkt mij Pipo kijken of er wat gebeurd met die 123thuistesten? Ondertussen klussen we toch wel...
Ja, ik koop ze echt niet weer.Ik heb ze nu van zwangerenkids, zijn echt veel duidelijker, en ook een echte knaller ertussen.even gecontroleerd met cb digitaal, en ook die gaf een smiley.Met 123 had ik geen 1 echt positieve.Dus ook geen 1 net zo donker als controle streepje.Ik vind het echt baggertesten.
Hoi Pipo, ik begrijp het als ze het niet doen zoals ze het moeten doen. Heb net weer getest en even donker als die van vanmorgen. Ben benieuwd of ik wel/geen knaller krijg. Morgen weer testen.
ik zou wel opletten met die testen. ik zie hem ook, maar hij moet écht roze zijn. ze geven helaas soms strepen die niet kloppen... zo had ik 6x achter elkaar toch erg duidelijke strepen binnen afleestijd, maar die waren grijs
Deze zijn niet zo gevoelig en om een beetje betrouwbaar te zijn moet er wel een behoorlijk duidelijke streep staan. Deze heeft een licht voorgedrukte streep al.
Nóg donkerder dus he? Oke, ik test dalijk door. Kijken wat ie doet dan of vanavond misschien. Hij lijkt wel even donker in het echt?