Wat een hoop ongemakken komen er voorbij. Dat de laatste loodjes het zwaarst wegen blijkt maar weer dan he. Fijne dag allemaal, rustig aan doen he!
Hier ook weer een goede controle bij de verloskundige gehad! De kleine uk doet het goed. Was al een beetje ingedaald. Nu naar de verjaardag van mijn schoonvader.
Die Zware nachten herken ik. Bij mij zijn dat bloeddruk aanvallen. Dan stijgen ze op eens naar 100/150. Echt niet fijn. Maar even aan de bel trekken daarvoor. Ik heb redelijk geslapen. Maar heb gisteravond gezwommen dus was echt moe. Wel licht grieperig maarja dat kan ik hebben. Vandaag lekker rustig aan doen. Dochter word straks thuis gebracht door een vriendin. Erg fijn hoef ik er zelf niet uit. Vanavond weer zwanger&fit dus moet me energie daar voor bewaren. Maar tis zo gezellig met die meiden dus wil het eigenlijk niet missen. Voordeel is dat ik snachts dan weer heerlijk slaap hihi
@exciting: al contact gehad met het ziekenhuis over je drain? @wintersun: hoe is het nu? vk al gebeld? spannend hoor! @zebra: dat klinkt idd wel erg onpersoonlijk. Ik hoef trouwens ook pas over 2 weken terug te komen bij vk. Vanaf 38 weken is het hier elke week. @nachtbrakers: zo wat veel meiden hebben er slecht geslapen zeg, lijkt me echt zó vervelend! Hier lukt het slapen gelukkig nog steeds prima, zelfs al doe ik een middagslaapje, dan lukt het 's nachts ook nog. Meiden allemaal veel succes met de laatste loodjes, als 'k al jullie kwaaltjes en kwalen zo lees ben 'k gewoon blij dat 'k tot nu toe 'alleen' maar behoorlijk last van maagzuur heb en af en toe wat harde buiken.
Goedemorgen dames, Even bij gelezen voor zover het kon met mijn duizeligheid. Hier nog steeds tzelfde maar niet als vannacht. Heb weer t gevoel in me benen terug, maar de misselijkheid en pijn in onderbuik blijft aanhouden. Het is net alsof je een loodzware steen op me borstkas neer legt zo een drukkend gevoel heb ik. Beepje beweegt gelukkig wel maar elke beweging doet me nu ineens pijn.. ik wilde de vk bellen maar heb sowieso een afspraak morgen vroeg. Begin een beetje de hoop te verliezen en me positiviteit... ben zo bang dat ik nu al op ga raken en straks geen energie meer heb voor de bevalling poeh
spannend wintersun! ik ben vanmorgen op gehaald met de ambulance! Ik had erg veel pijn.. lig nu weer in het zh aan infuus! Veel pijnstillers gehad! Maar helpt niet. Wordt vandaag een echo gemaakt van de rechter kant buik! Ben benieuwd! Bloed en urine was goed!
Wintersun, hoe gaat het nu? Heb je vk al gebeld? Snoepje84, bah, wat een narigheid zeg, die duizeligheid en pijn die je hebt. Sterkte! Die angst om de bevalling niet aan te kunnen, lichamelijk, herken ik wel een beetje. Dat gevoel kreeg ik gisterenavond/vannacht ineens, echt het idee dat als het zo door zou gaan, ik gewoon de energie niet zou hebben om te persen. Exciting, wat vervelend, wéér in het ziekenhuis! Hoop dat ze je kunnen helpen, meis! Zebra, wat goed dat jullie kleintje in ieder geval volgens een eigen curve groeit, en dat 't verder niet gestagneerd is ofzo! Hier: hoofdpijn is wel wat gezakt, 't is nu alleen nog een zeurderig gevoel. Ben er eigenlijk van overtuigd dat het kwam door oververmoeidheid (tja, wat wil je met maximaal 3 à 4 uur slaap per nacht en overdag niet in slaap kunnen vallen...) en spierspanning in mijn schouders en nek omdat mijn houding niet goed is geweest. Inmiddels weer pcm vrij, dus dat is fijn. Maar voel me nog niet helemaal fantastisch
@Exciting: wat balen zeg, hopelijk kunnen ze snel wat doen om de pijn te verlichten! @Snoepje: 'k zou geloof ik toch vandaag even de vk bellen, kan zij altijd bedenken of het tot morgen kan wachten. @Saar: fijn dat het weer iets beter gaat, lekker rustig aan doen vandaag!
Sterkte Exciting! Snoepje, als je t niet vertrouwt, toch vandaag ff bellen hoor. Wintersun: spannend allemaal.
Dames bedankt voor jullie tips. Ik heb vandaag al vanalles op. Lauw water op nuchtere maag, kiwi, gedroogde pruimen en 3 glazen roosvicee laxo. Ben dan ook alweer 3 keer op de wc door een hel gegaan. Het ergste is nog dat ik niet van huis durf. Bij een beetje drang ga ik al om van de pijn en wil ik a la minuut naar een wc maar dat gaat natuurlijk niet als je net boodschappen doet. Iedereen met een slechte nacht, sterkte. Winrersun, hoe is het nu? Exciting, wat balen zeg. Het houdt voor jou ook maar niet oo met de ellende. Sterkte meid. Ik heb dochter in bed en ga nu zelf even liggen.
Jee wat heftig allemaal. Exciting, veel succes en sterkte, behoorlijk ingrijpend zo. Snoepje, ik zou het ook als hierboven gezegd even goed in de gaten houden of bellen. Klinkt in ieder geval behoorlijk ellendig. Esje, hoop voor je dat de pijn en drang snel minder word. Iedereen die slecht heeft geslapen, mogen de volgende nachten beter zijn zodat we allemaal wat kunnen bijtanken weer. Hier viel het mee vannacht, weer veel eruit en mijn spieren zijn flink stijf maar goed, het valt in verhouding wel mee. Net terug van de verloskundige, alles was goed en wat blijkt, de baby is al diep ingedaald. Ik dacht dat ze misschien nog niet eens zo ver was. Verklaard wel waarom ik inderdaad wat meer druk voelde met lopen naar de supermarkt gisteren (dat lopen had ik trouwens moeten laten, daar heb ik later nog last van gehad 's avonds, auw).
Exiting, beterschap meid, hopelijk ben je snel van de pijn af. Ik heb even geslapen met J, in de hoop dat het zou afzakken, maar helaas niet het geval. Net de vk gebeld en die komt langs. Houd jullie op de hoogte.
Ben benieuwd Wintersun... dit lijkt me ook niet lekker nee.... Exciting; doejenou?! Beterschap! Zebra, huh wat gek ja. En als je nou een bepaalde datum echt niet wilt? Wbt controles, ik kreeg ze tot 24 wk om de 4/5 wk. Toen met 27, 30, 33. Dan 35, 37. En dan pas elke week. Hangt er hier bij de VK ook vanaf hoe goed je je voelt/hoe je bloeddruk zich gedraagt (bij mij is hij nog laag). Slapen gaat hier ook prut.... vannacht eindelijk wat bijgeslapen, was er maar 2x uit Vraag: eten jullie ook zoveel? Nu ze -volgens mij- is ingedaald heb ik veel minder last van mijn maag. Bunkeren joh!! Denk dat ik wel op 3000 kcal/dag zit
@exciting: jeetje meis, het zit je niet mee . Zkh is niet leuk, maar wel meteen in goede handen. Weet je al wat meer? @zebra: fijn dat meisje toch gegroeid is . Niks mis met petit . Raar dat je nu nog niet weet wanneer je ks hebt...tenminste ik heb er geen ervaring mee, maar kan me voorstellen dat als er sprake is van een ks je wel meteen weet hoe of wat... @snoepje: vervelend. Blijft moeilijk hè....het onbekende ?! @esje: ook vervelend . Ha of apotheek nog niet gebeld? @wintersun: oeh, spannend meis! Ergens hoop ik voor je dat het zover is, maar je ouders zijn nog op vakantie toch? Dus ik kan het begrijpen dat je het dan nog niet wilt...Sterkte! @boefgie: herkenbaar . Hier ook een vl die niets van de klusplannen aantrekt. Kamer dl staat nu deels in de lak (sinds gisteren :x)...benieuwd wanneer stank eruit is, zodat zij erin kan. Hier dus ook regelmatig woorden/ruzie. Daarnaast is het huis nog niet opgeruimd en schoon....schaam me kapot . Bang dat het nu begint....kan echt nog geen vk ontvangen zo . @slechte nachten: check! Ik heb vannacht bij elkaar nog geen 6u slaap gehad. Gingen pas tegen half 12 slapen (dankzij vl), 20.000x wakker, 2x eruit op te plassen en om 6u was dl wakker en ging niet meer slapen . Dl is nu sinds 6/7 weken bijna dagelijks 's nachts wakker en aan het roepen . Buiten de slechte nachten vanwege de zwangerschap komt dat er ook nog eens bij . Ben bijna 37wk en ben zó moe . Ik wil niet weer vermoeid aan een bevalling beginnen . Trek dit ook niet langer .