Wat vreselijk voor jullie! Heb je al een voorkeur voor hoe je de MK op gang wilt brengen? Wil je het afwachten? Veel sterkte gewenst!
Ah wat verschrikkelijk Patries! Ik weet hoe je je voelt. Ik kwam er ook rond jouw termijn achter dat het niet goed zat en wat er dan door je heen gaat.... Ik heb gekozen voor curettage, omdat ik het afwachten niet trok. Ik zag die onzekerheid van wanneer het eruit komt niet zitten, had nog wel een paar weken kunnen duren. Emotioneel vond ik de curettage erg zwaar, maar lichamelijk viel het alles mee. Wel ben ik blij dat ik voor curettage gekozen heb, want het maakte meteen een eind aan alle onzekerheid. Heel veel sterkte meid!
Heb inmiddels weer contact gehad met verloskundige morgenvroeg gaat ze afspraak maken met gyn. Dus nog even geduld. Maar ga het eerst met pillen proberen als dat mogelijk is. Verloskundige had uitgelegd hoe het werkte.
Cytotec (Misoprostol) heb ik ook gehad, vond het - voor zover dat kan - prettig om zo de MK op te wekken.
Sterkte lijkt mij juist niks ivm de krampen enzo. Vond de curretage toch wel het fijnste. Sterkte nogmaals
wat zijn er toch veel mensen die dit moeten mee maken. en er echt over nadenken doe je niet totdat je er zelf mee te maken krijgt. mijn vriend en ik kregen afgelopen dinsdag te horen dat het hartje niet meer klopte. we konden wel door de grond zakken met 9 weken en 3 dagen een echo gehad en alles was prima. dinsdag extra echo ivm beetje kramp en licht bloedverlies ik was toen 11 weken en 4 dagen zwanger. wij dachten alles zit goed maar dus niet. ons kindje is donderdag op natuurlijke wijze eruit gekomen.ik was doodsbang en vond het erg raar om te zien dat het gewoon een compleet mensje was met alles erop en eraan.vrijdag bij de verloskundige geweest aan het kindje was uiterlijk niks te zien dus is van binnen niet goed geweest.vrijdagmiddag hebben we het samen begraven......en dan komt het besef je hebt niks meer.ik hoop dat dit gevoel gauw minder word.
@Patries: wanneer kun je terecht bij de gyn? Hoop dat je er snel terecht kunt in elk geval! @Noorman: wat ontzettend verdrietig dat jullie dit ook doormaken. Extra naar als je eerst wel een kloppend hartje hebt gezien. 'Mooi' dat jullie je kindje samen begraven hebben, hopelijk helpt dat bij de verwerking ervan. Heel veel sterkte!! xxx
Hoi Liana Donderdag kan ik naar de gyn. Dus ben benieuwd. Heb nu nog steeds nergens last van, behalve me zwangerschapskwalen. Hou je op de hoogte
Net bij gyn geweest en heb toch klein beetje positief nieuws. Vorige week nog lege vruchtzak nu was er wel een vruchtje te zien. Alleen de weken kloppen niet. Zou nu officieel 9 weken en 4 dagen zijn. Maar op echo 6 weken en 3/4 dagen. Was ook nog geen hartactie te zien. Maar volgende week terug voor volgende echo. Gyn gaf ook voordeel van de twijfel. Ook omdat ik nog steeds geen klachten voor miskraam heb. Het kon alle kanten op gaan. Dus we wachten nog weekje af. Spannend!!
Dat is zeker positief Patries! Naar dat je nog steeds in onzekerheid zit, maar hopelijk is het allemaal niet voor niks! Ik hoop heel hard met je mee dat je volgende week een kloppend hartje zult zien! Liefs.