Hoe vaak hebben jullie het laten bevestigen?

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Whitepearl, Sep 13, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    Sep 7, 2013
    518
    1
    18
    Ik heb het ondertussen 6 keer laten bevestigen bij 5 verschillende mensen.

    En bij 1 vrouw 2 keer 2D en 3D.

    Ik ben echt onwijs blij met het geslacht maar bij iemand in mijn omgeving is het verkeerd gezien ben dus onwijs angstig daarvoor.

    Mijn man zegt dat ik het moet geloven en ophouden met elke keer vragen.

    Dus mijn vraag hoe vaak hebben jullie het laten bevestigen mijn laatse keer was bij 24,5
     
  2. Ellie86

    Ellie86 Fanatiek lid

    Jan 27, 2014
    1,226
    0
    36
    Bij mij was het bij 16 weken zo duidelijk dat ik er daarna nooit meer aan getwijfeld heb. Maar na 6 keer zullen ze het echt wel goed gezien hebben! Niet meer twijfelen dus..
     
  3. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    Sep 7, 2013
    518
    1
    18
    Er heeft er ook geen1 getwijfeld was alle keren erg duidelijk licht aan mij denk ik
     
  4. Ehm.. Ons meisje werd bij 7 echo's voor een jongetje aangezien :D Bij elke echo ná de echo waaruit bleek dat ze toch echt een meisje is, hebben we het daarom maar even na laten kijken, haha.
     
  5. Meijke

    Meijke Niet meer actief

    Ik heb maar 1x gehoord wat het is. Daarna nog 1 echo gehad en toen is er niet meer naar gekeken. Hopelijk had ze het goed dus tijdens die ene echo :D.
     
  6. liefde1978

    liefde1978 Fanatiek lid

    Feb 4, 2009
    1,493
    0
    0
    noord-holland
    Wij hebben 1x gezegd dat ze het mocht zeggen. Toen er een tweede echoscopiste bij kwam omdat ze samen het hartje bekeken; zei ze meteen... Oh das duidelijk. Afgelopen keer bij de echo vroeg de echoscopistevof we het wisten dus ik zei ja zonder te zeggen wat het was en door wat ze zei bevestigde ze wat er 2maanden terug gezegd had. Daarnaast zag ik het zelf ook duidelijk HA ha
     
  7. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Bij de eerste geslachtsbepaling rond 15/16 weken en daarna alleen nog bij de 20 weken echo. Verder geloof ik het wel.
     
  8. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    Sep 7, 2013
    518
    1
    18
    Wat bizar waarom geloofde je wel gelijk dat het meisje is?
     
  9. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,466
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Bevestigen? Nou... Niet eigenlijk.
     
  10. talkingchair

    talkingchair Niet meer actief

    Bij de 20 weken echo kwamen we het geslacht te weten, bij de groeiecho met 30 weken nog even na laten kijken, want ik was ook bang dat ze het de eerste keer verkeerd hadden gezien. 't Klopte gewoon. :p
     
  11. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    Sep 7, 2013
    518
    1
    18
    Ik heb ook geen enkele keer van te voren gezegd wat de ander verteld had
     
  12. liefde1978

    liefde1978 Fanatiek lid

    Feb 4, 2009
    1,493
    0
    0
    noord-holland
    Dan denk ik dat je nu wel genoeg bevestiging hebt toch haha... Enne mocht je met 30 weken nog een groei echo krijgen om de een of andere reden dan kijken ze er ook weer naar. Daarom vroeg ze of we het weten.
     
  13. Zwangernr6

    Zwangernr6 Niet meer actief

    Ik heb bij 16 wkn het geslacht gehoord, bij 18 wkn de tweede bevestiging en bij 20 weken nogmaals overduidelijk. Daarna geloofde ik t wel :D
     
  14. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,782
    18,931
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Bij de oudste gewoon 1x, tijdens de 20 wkn echo. En bij onze jongste heeft mijn man zelf even gekeken toen hij geboren werd en hem geloofde ik ook gewoon in 1 keer. ;)
     
  15. Haha, dat geloofde ik niet in één keer hoor. Vooral ook niet omdat ik er zelf zo ontzettend van overtuigd was dat het een jongetje was. Een meisje, dat kon toch helemaal niet? Met Koningsdag hadden we op de rommelmarkt al allemaal blauwe kledinghangertjes gekocht, ik had al een paar proefmodellen van geboortekaartjes besteld, allemaal in het blauw.

    In de echo's die volgenden was het echter overduidelijk, het is echt, echt, écht een meisje en er zit echt, echt, écht geen piemeltje. Toch, als we nu een echo hebben en ze ligt er mooi voor, vraag ik nóg of het 'nog steeds een meisje is'. Meer als grapje hoor, want inmiddels geloof ik het wel ;)
     
  16. Whitepearl

    Whitepearl Bekend lid

    Sep 7, 2013
    518
    1
    18
    Dit was mijn foto

    Daarna alleen nog gezien en geen foto's meer maar ik heb bij de laatste echo weer 3 mooie streepjes gezien
     
  17. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Bij geslachtsbepaling bij 18 weken. Daarna bij 20 weken, 20 weken GUO , 26 pretecho , 27 groei echo, 30 groeiecho en 36 liggingsecho. Maar ik geloofde het na die eerste keer al wel 😉
     
  18. ks2011

    ks2011 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    598
    0
    16
    Met 17 weken pretecho. Een jongen!
    Met 20 weken echo. Twijfel, geen uitspraak.
    Met 22 weken pretecho (bij weer een ander) 100% een meisje!

    Hier dus nog geen duidelijkheid haha! Over 1,5 week weer een echo dus ben benieuwd wat ze dan zeggen! :)
     
  19. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    Jan 13, 2014
    3,648
    305
    83
    Met 15weken naar een echobureau geweest en zij zag gelijk een meisje.. Woensdag naar de gynae en ik hoop dat hij hetzelfde ziet, en vanaf dan mag iedereen het weten :D
    Hebben wel al vanalles meisjesachtig gekocht :)
     
  20. Onje

    Onje Niet meer actief

    Stuk of 5 pretecho's voor het geslacht.
    Vanaf een week of 20 om de 4 weken een echo bij de gyn en toen ook iedere keer laten kijken.
     

Share This Page