Bwhahaa, challenge accepted voor Ilona Ben benieuwd! Raar woman... even afwachten wat het precies is! Zou ook innesteling kunnen zijn? En Evietje, had je hiervoor helemaal geen streepjes op je testen?
Hoe vroeg voor je NOD of na DPO, mag je testen eigenlijk? Zit nu op 8dpo, zat eraan te denken om woensdag te testen, 11dpo.. Kan dat wel? Of is dat nog te vroeg?
Er zijn meiden die op 10 dpo positief testen, maar ik zou ook wachten tot 14 dagen na je eisprong. Anders is de kans zo groot op een negatieve test.
Hoi meiden. Utrecht is goed, voor mij maar n half uurtje heerlijk maarde aangezien er meerdere zijn die daar mensen kennen begrijpen die vast., dat mocht ik bekenden zien ik even een sein geef en we even oppassen met wat we zeggen Foto volgt nog.. Ik zet zo nog ff wat in de besloten forum... Maarre nu al paar uur beetje bloed aan het verliezen. Heel weinig en ook bruin, maar toch. Benieuwd of ongi doorzet. Zou wel netjes zijn, een ronde van 28 ipv 35! En dan had ik t slijm wel goed gespot. Vind t wel leuk zo naar m'n lichaamsignalen te luisteren
Hihi, Utrecht is toppp!! Dan kan ik op het fietsje! Ik ga morgen met een vriendinnetje koffie drinken en zij doet wel vaker een high tea. Ik zal haar eens vragen om tips! Reageer morgen weer even uitgebreid op iedereen! Nu avondje gezellig met vriendlief op de bank!
Tuurlijk! Dat snappen we wel komt helemaal goed! Nu nog even hoe laat we afspreken.. ? Aangezien het voor mij wel een hele reis is met het openbaar vervoer, ik doe er vanaf onze voordeur tot station Utrecht 3,5 uur over. De aankomsttijden zijn steeds kwart voor het uur. Hoe zit het met jouw reistijd Isa?
Wie muzieknootje, dat is een flinke reistijd! Krijg jij het grootste stuk chocolade vind t echt Superleuk dat we gaan hightea'en. De foto's zijn ook heel leuk haha
Tijd maakt mij trouwens niet uit, ik hoor wel wat handig is!n als we ergens reserveren op naam dan worden we vanzelf daar naar de tafel van reservering geleid en maakt het ook niet uit als we elkaar nog niet herkennen
Komt wel goed denk ik... Superleuk, heb er in ieder geval zin in wow... 3,5 uur.... Da's best lang.... Uurtje rijden denk ik. Overigens geldt regio Utrecht hetzelfde voor mij, hoewel ik de kans klein acht dat er iemand op dezelfde plek is als wij
Balen van je bloedverlies Vlinder... maar geloof dat je er al aardig nuchter over was. Wel fijn dat je cyclus korter word Minder lang wachten iedere keer! Tijd maakt mij ook niet heel erg veel uit Ik heb ook aardig wat roots in Utrecht zitten, mijn schoonvader is er buschauffeur XD Maar zullen voor ieder gepast doen mochten we herkent worden!
Whooop whooop! Grootste stuk chocolaaaaa! Mmmm! Komt wel goed nu ik aan het afvallen ben! Maar misschien is Isa net zo lang aan het reizen? Ik kan om kwart voor 1 op het station staan. Even rekening houdend met het feit dat ik alweer om 17 uur terug naar huis moet anders mis ik de boot.
Ja ik zie je streven, wat een uitdaging! Hoe doe je dit, dieet of sport of combi? Ik vind t knap, je bent al flink wat kwijt!
Ik zou willen zeggen door sport! Maar helaas! Alleen door dieet, ik vind sporten eigenlijk helemaal niet leuk! Hahaha naja fitness vind ik maar niks. Ik ga wel beginnen met Pilates deze week, maar dan privé lessen. En ik wandel graag, dus ik probeer dat elke dag te doen. Verder heb ik een drukke baan, waarbij ik nooit stil zit. Dus ik denk dat dat ook wel mee helpt. Ben jij nog aan het sporten Vlinderbaby? En wat doe je dan? Fitness?
knap hoor muzieknootje! Het is moeilijk om die knop om te zetten en er voor te gaan!! Je bent al mooi stuk op weg om aan de opdracht van de gyn te voldoen! Hou ons maar beetje op de hoogte! You can do it!!
Zitten jullie allemaal trouwens al standaard bij een gynaecoloog? Ik ga zo mijn inschrijving van de dokter maar eens langsbrengen, want ik woon hier bijna een jaar nu, maar nog steeds niet ingeschreven. Wel zo handig om dat even te regelen Knap Muzieknootje, wat voor dieet doe je en kan je daar eventueel mee doorgaan begin eventuele zwangerschap? Of moet je dan per direct stoppen?