giggle gecondoleerd Goed zeg t84, weer een mijlpaal! Hier ook wel een paar harde buiken gehad, de laatste weken gaat het goed wat dat betreft maar merk wel dat ik nu echt een tandje rustiger moet doen. Vooral qua tillen (vb stofzuiger) maar ook een boodschappen kar duwen/trekken op niet rechte weg gaat niet fijn meer... fietsen gelukkig nog wel maar dan wel met harem/ joggingbroek
Fietsen kan ik ook nog, maar durf het niet goed meer vanwege me duizeligheid steeds dus dan laat ik dat liever.Heb Niet veel zin om languit op de weg te liggen en sowieso te gevaarlijk. Hier trouwens meer meiden/vrouwen die een laag Libido hebben? Heb de laatste tijd echt geen zin en kan totaal niet ontspannen denk dan steeds aan beeb, of ben te moe, tot ergernis van m'n vriend
Herken het wel.. had nooit echt behoefte aan tijdens zwangerschap. Harde buiken komen hier ook wat sneller... vk adviseerde alles wat meer te verdelen en rustiger aan te doen.
Oooh sterkte Giggle... Enne ja absoluut laag... bij mij is t zo dat het zo'n beetje de hele week een blijf van me lijf situatie is tot ik er over begin te dromen... dan moet t toch echt. Arme vent van me heeft t maar zwaar... eerst niet mogen en dan ben ik beledigd omdat ie t niet meer probeerd Hier vandaag ook redelijk veel pijnlijke harde buiken.... zucht! Baal er gewoon van!
he getsie giggle.... dikke knuf vandaag gefietst... vorige week maandag nog niet echt ergens last van met fietsen maar vandaag merkte ik toch dat ik wat wijder uit moest gaan zitten en dat fietst echt niet lekker bluh. ik heb eigenlijk geen harde buiken... bij kian ook maar 1 gehad, toen hij in de 35ste week eindelijk goed ging liggen hihihi.
Seks hoeft van mij ook niet echt tijdens de zwangerschap. Gelukkig heeft manlief er begrip voor! Harde buiken blijven mij tot nu toe gelukkig gespaard. Misschien heb ik er 2 gehad. Dat is wel fijn.
Heel veel sterkte Giggle! Libido hier is ook erg laag. Heb er totaal geen behoefte aan. gelukkig heeft mn man er begrip voor. balen van die harde buiken, ik heb dat niet zo. riette wel vervelend van die duizeligheid zeg. Krijg wel last van mn stuitje en onderrug, vooral als ik veel doe en vooral het tillen op mn werk (kinderopvang).
Hier blijkbaar uitzondering en geen last van laag libido hoor. Hihi. Maar we hebben het zo druk en zijn zo moe dat het er ff gewoon niet van komt.... Bandenpijn was hier gisteren heel erg. Kon niets meer. Zowel banden als heupen waren erg pijnlijk. Nu na een nacht rust gelukkig iets beter. Lopen gaat nog wat lastig, trap op ook.......maar ik blijf erbij....alles voor het goede doel he! Morgen bij de controle de pijn en slechte slapen maar weer ff bespreken, want ook dat laatste is nog steeds niet veel....pfffff
Hier gisteravond inderdaad ook de banden lag even kort op m'n linkerzij en kreeg me toch een aanhoudende stekende pijn,pff. zakte gelukkig na een tijd wel af. Heb trouwens ook dat ik m'n Eigen hartslag de laatste tijd steeds heel hard hoor, wordt er af en toe een beetje naar van.
Laag libido hier ook! VL vind het gelukkig ook maar een gek idee dus wat dat betreft liggen we op 1 lijn. Fietsen gaat prima, heb alleen sinds een week of 2 erg veel last van mijn stuitje. Meer meiden hier? Na een km of 4 op de fiets begint dat op te spelen en na het fietsen houdt het flink aan. Misschien toch is een therapeut raadplegen.
Riette komt omdat je lichaam nu meer bloed rondpompt... k heb t ook hoor... Ikke goed dat je het weer gaat bespreken, hopelijk ondernemen ze nu wel wat meer actie... al is het met medicatie nachtje in ziekenhuis. Hier gelukkig geen last van stuitje... net kindjes lopend naar school gebracht en dat voelde ik wel met lopen (terugweg) aan bekkenbodem. Vervelend, drukkend gevoel... Nu ff bijkomen. Morgen met mijn dochter en haar klas mee, appels plukken. Waarschijnlijk het laatste dat ik voor haar klas kan betekenen dit jaar... tis altijd zo leuk! Maar ja tis niet anders.
Hier is het libido idd ook wat lager dan normaal.. Had ik de vorige keer ook! Haha.. Dus hij wist alweer hoe laat het was.. Haha! Ik heb de laatste tijd heel erg last van mijn onderrug en dan loopt dan door tot billen/ bovenbenen.. moet dan echt gaan liggen, alleen gaat het daarmee niet weg.. Merk wel op de lange dagen die ik werk dat ik op een begeven moment niet meer weet hoe ik moet zitten door mn rug en dan krijg ik weer last van harde buiken.. Hebben jullie tips? Hebben jullie het ook wel is zo benauwd?
Ik ben astmatisch. Ben idd ook benauwder dan anders. Dacht dat het bij mijn allergieen hoorde die ook in veel hevigermate aanwezig zijn. Leuk mamajadebo! Veel plezier met de appels!
Ik over 2 dagen ook nog 100 te gaan Hier ook me meisje naar school gebracht lopend... Pfff vind t maar zwaar! Kan me niet voorstellen dat ik dit ga volhouden tot 40 weken. Soms ben ik er zelfs helemaal klaat mee... Eigenlijk schaam ik me daar dan ook wel voor. Ik vind t allemaal toch best heftig, lichaam wat niet mee werkt. Kom vreselijk aan... En ik kan nauwelijks wat of weer die pijnlijke harde buiken. Sorry dat ik zo down over kom hoor... Ik weet dat ik blij hoor te zijn maar zo voel ik me nu eenmaal niet.
Miracles hier idd hetzelfde met naar school brengen... maar ja elke keer in en uit auto is ook niet alles met een 2 jarige hier... Snap je gevoel hoor, het dan zo dubbel zeker omdat het dan zo 'tegen zit'. Hoop echt dat de tijd beetje snel voor je gaat en je kleintje je niet super lang laat wachten! Knuffel voor jou